• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    ESY
    ESY --- ---
    MERTLAS: az na within sight, coz eliminuje fpv:)
    BOZA
    BOZA --- ---
    MERTLAS: No nevim, jestli je to tak dulezity. S letadlem jsem se snazil vzdycky nekam zasit a nikoho nepotkat a az dostavim drona, tak v tom budu nejspis pokracovat. Nekdo mi do cesty asi prijit muze, muzu zapalit strniste, ale prijde mi to mizive pravdepodobne. Stavaji se vam nejake zajimavejsi nehody?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    BOZA: To je celkem v pohode. Vypada to podobne jako ve Svycarsku. :)
    Pojisteni by podle me melo byt povinne pro vsechny ucastniky. Jedno zda komercni ci nekomercni.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Jen tak pro zajimavost, ve Svedsku jsou od unora novy pravidla pro drony a potazmo vsechno RC pod 7kg:
    Nejzajimavejsi mi prijde, ze to clovek ma mit podepsane a s tel. cislem.
    Min drönare
    http://www.mindronare.se/regler

    Simplified rules for drones under 7 kg (google preklad do Aj)

    • Mark your drone
    • Get an insurance
    • Make sure your drone is in good condition and has lighting if you fly in the dark
    • Always design a pilot for the commander for each flight and prepare the flight
    • Flight within sight and max 120 meters from the ground
    • Keep away from humans and animals
    • Do not fly over accidents, nuclear power plants, prisons, nature reserves and military areas
    • Be prepared to weigh for all other aviation
    • Fly at least 1 km from the helicopter airport
    • Flights less than 50/10 meters and at least 5 km from the landing run within the airport control zone or traffic information zone
    • Contact the airport for any other flight within its various zones
    • Do not take offensive photos and do not spread aerial photos without permission
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MARASAN: Seriovy se da najit i v aplikaci :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: pokud je SN na tele drona, tak to telo stejne vymeni, jak to mam zjistit? Maji i RC, ktery sparuji s dronem a bude vymalovano.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MARASAN: Tak to ti imho poslou repasovanej kus... schvalne koukni na seriovy cislo az ti to prijde :)
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    MERTLAS: litchi win verzi sem nenasel a navic zatim nepodporuje mavic air (resp neni v jejich seznamu a nechce se mi tu app kupovat abych to zjistil)

    DAN_F: jo vision je jenom na ph 2

    mate tip na nejakou aplikaci na android na fpv (s gear vr, vim ze do nej musim navrtat diru), jinou nez lichi? je jich nejak hodne tak se ptam nez je zacnu zkouset :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: servis telink.eu TELINK, spol. s r.o., Na Zlatě 2835/3 Praha 13. Poslali to do Holandska, elektroniku a gimbal prej v CZ nedelaji a nevedeli ani, jestli je ok nebo taky rozbita.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    SHAMAN23, MERTLAS: Na Win existuje akorát DJI Vision, která jede tuším jenom s Ph. II Vision.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SHAMAN23: co vim, tak appka na windows od DJI neni. Nevim, jestli Litchi verzi pro win dela.

    kazdopadne kdybys cokoliv potreboval, tak se klidne ptej tady. je nas tu nekolik, co imho dokazeme celkem obstojne poradit :) Na fb par skupin je, ale je treba si dost vybirat. Jsou tam skupiny, kde ti poradi dobre a pak skupiny, kde jsou totalni jelita a spis dezinformujou nez poradi.


    MARASAN: kdes to nakonec nechal servisovat?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Není někdo z Olomouce a okolí, kdo by nám za drobnou úplatu vyblejsknul okolí Litovelský? Klasicky je to na poslední chvilku, takže neni čas na papíry...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Servis poslal kalkulaci na rozbitej Phantom 4 (viz MARASAN ) a budou chtit kolem sesti a pul tisice. Doufal jsem, ze se vejdu do deseti, takze celkem ok.
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    MARASAN: dik
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SHAMAN23: videa na ytb.
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    zdravim vsechny, dneska mi pristal doma mavic air. je to muj prvni dron a asi nejlepsi kamos. mate nejaky tipy a triky na dji drony nebo nejaky aktivni fora? vite nekdo o aplikaci na windows? abych mohl propojit windows tablet s vysilackou. diky a ctyrvrtulejm bestiim zdar!
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    No ja ze jsem ze sparka hackem vymackl 74, ale dovedl bych si predstavit i vic. Ve sportmodu to ma taky vsechno povypinany, takze uz jsem mu dal jednou brisko o travnik ;)
    WERT
    WERT --- ---
    FRACTAL: oni i ty domaci maly hubsani jsou schopny letet i 50 :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: můj jen 90, ale na mě je to moc, nemá to senzory, barometr, nic :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    ESY: Tak to jsem necekal :)))) solidni kalup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam