• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    ESY
    ESY --- ---
    B3DA: jinak ono s poctem motoru je dopcela problem takzle jich maj 6 pokud se koukam spravne.

    takze kdybys chtel zvysit pocet motoru potreboval by ses dostat na 8. Coz je jina konstrukce ktera prinasi mnohem vetsi hmotnost, tim padem mensi eltovej cas a zacal by ses tocit ve spiralach ceny atp :D
    ESY
    ESY --- ---
    B3DA: statni zakzka, za me asi v pohode
    B3DA
    B3DA --- ---
    tohle asi umi cestovat casem zpet, alespon podle ty cenovky :D
    taky se mi zda, ze kdyby navysili pocet motoru, nepotrebovali by tak nutne padacky..
    jak takovy padacky vubec budou fungovat treba z 20 metru?
    fajn je, ze je to aspon vodotesny, presto mi prijde dneska takovahle cena za, i kdyz trochu specializovanyho drona slusnej prestrel teda :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BOZA: Wut? :-)

    DJI - WRC - Finland 2017
    https://www.youtube.com/watch?v=BDcf6FJXtM8


    Chasing Rally Cars with the DJI Phantom 4
    https://www.youtube.com/watch?v=syI4r00A6wg

    ESY
    ESY --- ---
    Ted tam mam gopro 4 silver. Tohle bylo nataceny na stock nastaveni..
    Mel jsem predtim foxeera 4K boxa byl jsem spokojenej, pouzival bych dal ale poslal jsem ho o obrubnik :D\

    Ja vidim primarni problem v tom ze gopro ma zajimavej pro tuning s gopro colors. Takze to udela hezky video kazdymu joudovi. Ale idealni je to brat s capnutym isem a flat barvy. Tzn cim min uprav od gopro, tim lip a dodelat color grading v posprodukci. PRoto se me libil foxeer box 4k. Prislo me to barevne cely rozumnejsi :)


    MARASAN:
    SELECTOR_IX:
    Imo je treba rozlisovat dji a aerial kamery a pak kamery na fpv koptery. To je uplne jiny vuyziti a hlavne podminky pro nataceni. Ono kdyz ta koptera lita prez 100 km/h a mota se jak ozralej turista. Tak to na tu kameru ma o dost jinaci pozadavky. Jinak Samosebou DJi kamery jsou super, ale ono aby nebylo kdyz je to single pruspose vec. Kdezto GoPro atp jsou vicmene hrozne univerzalni. Takze je trebau nic mit mnohem vic citu a knowledge aby clovek nahral vec dobre.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    phantom 3 std imo ještě lepší
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BOZA: Phantom 4 ma paradni kameru
    BOZA
    BOZA --- ---
    ESY: Co tam mas za kameru?
    Jaky mate nazor na kamery obecne? Podle youtube mi prijde, ze co neni Gopro, to vypada podobraz...
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Klidně posílej příspěvky dál a různe poznatky tu klidně zapisuj ať se tady ta skupina nerozpadne :)
    ESY
    ESY --- ---
    Kdyby me bylo moc staci rict:)

    jedno kratsi z dneska, bohuzel sem mel desne zaruseny video tak nic moc :D
    SUNSET SAVAGE
    http://www.youtube.com/watch?v=c5J-TWFp73s
    ESY
    ESY --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    ESY: pěkný, čím to letas?
    ESY
    ESY --- ---
    Tak jedno video z zkousky novyho FC :) Litam s kopterou jne mesic a pul takze skill nulovej :))

    SNOWY NIGHTS ( FPV )
    http://www.youtube.com/watch?v=5Rqw4q0yEwQ
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ad servis - primo v protokolu, ktery jsem dostal mailem je napsano, ze byl vymenen za jiny kus a k tomu novy S/N.

    Nechcete do nazvu klubu pridat dron/drony ?
    ESY
    ESY --- ---
    Nema nahodou doma nejakou volnou FC AIO tzn s OSD + PDB ?

    Dnes vymenil muj odesly FC za novy a behem nastavovani se urval kompletne usb konektor :/ tak nez dorazi neco z bg abych mohl litat. Praha..
    FABIAN
    FABIAN --- ---
    Nevěděl by někdo o někom, kdo by chtěl začít se Sparkem? Prodal bych a koupil něco většího: https://www.letgo.cz/item/dji-spark-fly-more-combo-green-iid-7445162
    Fly more combo + příslušenství navíc.
    Dík
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    BOZA: Souhlas. Publikum me rusi
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ESY: imho within sight je pravidlo, ktery vyzaduje kazda zeme...
    ESY
    ESY --- ---
    MERTLAS: az na within sight, coz eliminuje fpv:)
    BOZA
    BOZA --- ---
    MERTLAS: No nevim, jestli je to tak dulezity. S letadlem jsem se snazil vzdycky nekam zasit a nikoho nepotkat a az dostavim drona, tak v tom budu nejspis pokracovat. Nekdo mi do cesty asi prijit muze, muzu zapalit strniste, ale prijde mi to mizive pravdepodobne. Stavaji se vam nejake zajimavejsi nehody?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    BOZA: To je celkem v pohode. Vypada to podobne jako ve Svycarsku. :)
    Pojisteni by podle me melo byt povinne pro vsechny ucastniky. Jedno zda komercni ci nekomercni.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Jen tak pro zajimavost, ve Svedsku jsou od unora novy pravidla pro drony a potazmo vsechno RC pod 7kg:
    Nejzajimavejsi mi prijde, ze to clovek ma mit podepsane a s tel. cislem.
    Min drönare
    http://www.mindronare.se/regler

    Simplified rules for drones under 7 kg (google preklad do Aj)

    • Mark your drone
    • Get an insurance
    • Make sure your drone is in good condition and has lighting if you fly in the dark
    • Always design a pilot for the commander for each flight and prepare the flight
    • Flight within sight and max 120 meters from the ground
    • Keep away from humans and animals
    • Do not fly over accidents, nuclear power plants, prisons, nature reserves and military areas
    • Be prepared to weigh for all other aviation
    • Fly at least 1 km from the helicopter airport
    • Flights less than 50/10 meters and at least 5 km from the landing run within the airport control zone or traffic information zone
    • Contact the airport for any other flight within its various zones
    • Do not take offensive photos and do not spread aerial photos without permission
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam