• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    B3DA
    B3DA --- ---
    taky neco prihodim:
    9 fotek slepenych rectilinearne..
    ani to nevypada jako ze byla vetsi zima nez dneska :)
    ESY
    ESY --- ---
    FRACTAL: jezis ta vez si rika o dive:D a ten mostik o powerloopa :D
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Me se vcera nic nestalo a ani jsem neprekonal rychlostni rekord. Tak jenom snimecek nejakeho domecku v lesich :)

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Znate to, kdyz je -12, uz hodinu a pul litate zakazku, mate zmrzly prsty, ale ani to vam nebrani chytat stroj do ruky na mazaka (tak jako asi tisickrat predtim)? Tak hlavne mazacky nezapomente ten zmrzlej ukazovacek pri chyceni ohnout :D kdyz to neudelate, tak to sice na zacatku necejtite, jak je zmrzlej, ale to za chvili prijde :D

    ESY
    ESY --- ---
    Tak dnesni ulovek, jsem z toho docela vydrenej, jak ciste se to povedlo :))
    WHAT D F ( IG CLIP )
    http://www.youtube.com/watch?v=zbK2BGrEl1M
    ESY
    ESY --- ---
    tak zase jedno video. Aby jich nebylo malo :D
    JUST LIKE THIS ( FPV )
    http://www.youtube.com/watch?v=I0DP0AV2kJw
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    ESY: me se celkem osvědčila tato, zadny zazrak to neni, na to moje poletovani je ale vice nez dostacujci, a pádů uz snesla opravdu hodně a porad šlape..

    https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F372001641739
    ESY
    ESY --- ---
    tak zas jeden nocni polet :)
    NEXT LEVEL
    http://www.youtube.com/watch?v=wSA95y7oXr8
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: No sám hledám nejakou levnou typu gopro hero sesion, ale jinak nejake velikost goprocek tech obyc tak asi noceboy vega + je levna a kvalita celkem super :)
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: Nahodou tip na neajkou levnou akcni kameru nemas? mel jsem jich ted moc velkouspotrebu :D
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Jj cas se vzdycky najde je to slozite no :) tak hlavne at se dari a co nejmene problemu s technikou :D
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: Diky moc, snazim se to nejak fakcovat at je to dobry, ale obcas to denni vydavani dava pracujicimu cloveku zabrat:) CAsem doufam ze bude i vic fpv videi atak :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: To je spravne nebyt student tak se tomu venuji vice taky zavody nelitam ale chci zacit a vyzkouset si to zitra to vidim na prvni let v simulatoru ja zacinal letat hned ze startu bez pomoci a bez stabilizace coz byla pecka ale zvladl jsem to celkem dobre uvidim mozna po treninku ze mne neco bude XD jinak na ytb mas super videa koukam na kazde ktere vyjde kdyz to stihnu :D
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: Jo ten Fc asi necham passnout.. me vlastne dorazilo nejaky ty kakute v2 + omnibus corner FC.. do zasoby :D Hele, zavodit primarne nebudu, ale urcite si casem nejaky zavody zkusim.. rekl bych ze to trosku tryhradim denne jsem ted lital 4 packy + tak hodka simulator:D

    Zacinam si delat zasoby, at me nic nezaskoci a pak postavim jeste jednoho rosstera ve stejnym setupu. at tm nic neprekvapi :D
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Ja jsem totiz rc nodelar nejpise po otci jedine co celou dobu delame ze skladame ruzne modely ale on je hlavne na auta a ja se drzim ve vzduchu a driftu a aby jsem si toho vseho vazil tak si to platim sam az na to auto to jsem dostal at muzu zavodit :), mozna se nekdy potkame jestli budes zavodit s quadem :D
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Jj mi na mem dronu odeslo par veci tak musim prodat prebytek at muzu koupit nove dily ty regly co jsem ted mnel to maji za sebou a ty xrotor 20A se nehodi na freestyle quad tak jsem objednal z rotoramy 4 stejne jsem dostal poukaz na 500 od jedne mile osoby ktera ho vyhrala a nevyuzije :)
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: ha ty si prodaval ten ten FC F3 ne ?:D sem ho chtel vzit ale pak jsem videl ostrava
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Kdyby ses nahodoul pak zbavoval mrtvych baterek kde odesel treba jeden clanek tak mi napis rad je od tebe vemu :) predelam je na 3S a nebo ze zbytku zbastlim dalsi takova recyklace zbytek odvezu na ozo na recyklaci :) jinak na Facebooku mne muzes znat pod jmenem Denis Krajča často píšu do skupiny ;)
    ESY
    ESY --- ---
    BOZA: pocit? Hele kdyz vidim jak to nabiti pada rychle, jak se jim to nelibi a vicemene si musim davat pozor abych je nepodvybil, coz je trosku tricky. Tak me jich je uprimne hrozne lito. Ale jsou to stejne jen 1500 80C ktery uz nehodlam litat, takze no hard feelings. Jinak viz Vexa :D
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    BOZA: No pri nizssich teplotach pod 0*C nastava ve vodicich supravodivost, lipolky v mrazu se vybijeji rychleji potrebuji se zahrat na jejich provozni teplotu jenze ten mraz jim to moc nedovoluje, meli by to vydrzet pokud je nebudes moc trapit nebo nepodvybijes nebo nenechas umrznout ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam