• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    WERT
    WERT --- ---
    B3DA: Jako jakakoli li-pol baterie
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    B3DA: aha.dik za odp
    B3DA
    B3DA --- ---
    PPNEKK: dji baterky se samovybiji po nejake dobe co je nelitas, abys je neskladoval dlouhodobe plne nabity a nezkratil zivotnost. za jak dlouho se to zacne vybijet se da nastavit v dji go appce, myslim ze max je prave 10 dnu
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    je normální ze u baterie(mavick air) pri nepouzivani klesne napeti? Baterii ulozim plne nabitou(sviti 4diody) a kdyz ji vyzkusim treba za 10dnu ,tak uz sviti 3diody a je nabita treba jen ze 70procent.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    S phantomem jsem teda v zime nemel nejmensi problem, krom kratsiho doletu.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    WERT: kondenzuje na rozhraní těch vymrzlejch části s těma zahřívajícíma se... ale kdo chce kam...
    WERT
    WERT --- ---
    AQUARIUS: A uz si slysel o hi tech vynalezu kterymu se rika rukavice???
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    BIG_SCHADE: jasny, jedinej problem je s baterii, tu nos v naprsni kapse od bundy az do startu, a i tak pocitej s kratsim let. casem.. při mrznouci mlze by jeste bylo zahodno pouzit nejakej nemrznouci silikonovej srac na vrtule..
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    WERT: a s mrznoucíma prstama...
    Navíc bych v zimě dával větší pozor na namáhaný plastový díly, jako vrtule a rámy, plast křehne.
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    WERT: Konecne rozumna odpoved :))

    Takze litat muzu !!! ?
    WERT
    WERT --- ---
    SELECTOR_IX: odkdy kondenzuje voda na necem teplym???
    BIG_SCHADE: proc bys nemoh,
    ve studenym vzduchu to lita i lip... hlavni problem je tak maximalne s baterkama....
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Diky moc za rady !!
    Ale stejne jsem se nedozvedel, jestli muzu s dronel litat i v zime, nebo chladu co ted venku je...‍♂️
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NYX: vlhkost? páč mavic dost topí... takže ten kondenzát se vytvoří hned...
    NYX
    NYX --- ---
    BIG_SCHADE: Minuly tyden jak byla kosa se mi mavic 2 choval fakt divoce. Ale co jsem hledal, plno lidi v takovych podminkach problemy nema, tak nevim.

    Hlasil mi barometer error a prudce menil sam od sebe vysku.
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Ahoj vespolek, prosim u radu, doneslo se ke mu, ze by se prej nemelo v zime/chladu litat s dronem, co je na tom pravdy ? Mam Dji Spark, diky :)
    ESY
    ESY --- ---
    SELECTOR_IX: oke :D
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESY: jsem. rád. vemu ještě phantoma, ať natočíme něco ze vzduchu... Teda pokud mi ho nesestřelíš :)
    ESY
    ESY --- ---
    SELECTOR_IX: Muzem nekdy zkusit jestli si pha.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ESY: mě by teda zajímalo, jak by sis poradil s mým jumperem. lítá to prej přes devadesát, ale já na to nemám koule :)
    ESY
    ESY --- ---
    MERTLAS: jojo u tech freeestyle/raceru je to jeste vic znat, ale teda kombinace nelitani + zima je zlo. Ale mel jsem sanci si zalitat tady s hromadou spoteru, v noci kdy nikdo nechodi :) Tak to se neodmita:)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam