• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    W_NOICE78: 30fps@4K
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SWALLOW2: jenom ten polarizacni
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    DRAGON: chybi ti tam prirozenej motion blur, v jakym fps jsi tocil? Jestli 25fps tak bys mel mit shutter na 1/50 nebo 1/100. Taky si myslim, ze nemas zaostreno na nekonecno. Mozna bys mel ten link pro zacatecnicky lamy poradne nastudovat ;)
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    DRAGON: Jaky filtr jsi pouzival ? Dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    2,7K v 60p je spravna cesta imho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: je to jedno. zkousel sem si pustit originaly mp4 z dronu a delaj to taky :(
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: A jakou postprodukci na tom delas aby se to netrhalo? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    na to, že sem s tím byl ve vzduchu podruhý v životě, v půlce letu začalo chcát (radši sem ho přivolal) a byl neskutečnej vítr, tak musím říct, že mám z toho fakt radost, s tim Mavicem se mi velmi dobře spolupracuje.
    Sice má dost špatnou latency přechodů expozice, pohybovat s kamerou při letu praktický kontraproduktivní (možná pomůže naskriptovat cesty) a furt to neskutečně hlasitě pípá a něčím otravuje, ale já jsem velmi spokojen ;) sem zvědavej, co s tím budu točit za rok :)

    Project Maj Trailer (okamihu_photography)
    https://www.youtube.com/watch?v=pXpd5cApqVY


    kdyžtak 4K origo file je tady
    https://okamihu.cz/projectMaj2019.mp4

    jen ještě jedna věc: možná spíš začnu točit do 2,7K a víc snímků, protože těch 30fps je bez postprodukce dost škubanejch.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMYKNOCKER: ty jo, ten uz sem neotevrel tak 10 let, zkusim, dik. To byl skvelej tool.
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    DRAGON: To by mozna zvladl VirtualDub.
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    DRAGON: Jop je to paradni GPS stroj uvazuju ze zkusim nacpat na sveho freestyle 5” GPS a jestli taky bude takdhle hezky drzet jednu dobu jsem tam gps mnel ale prece jen neni to lehke nastavit takze kdyz delal RTH a pristaval poprve pristaval rychle klepl sebou o zem vzpamatoval se a zacal pristavat pomalu vypadalo to srandovne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VEXCZ: Mavic 2 Pro. Zkousel sem s nim zamerne jet dopredu afap a pak treba rychle zatocit, ten stroj se ani nehnul, neskutecny. Zkousel sem i najezdy kolem zeme, cca metr a pul nad zemi ve vetru, dron se k zemi nepriblizil. Tohle me zacina bavit :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    DRAGON: Parada co ze to presne mas
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosím, dokážete někdo poradit nějakej soft pro Windows X, kterej vezme tu mp4 z drona a umí ji roz-splitovat na XY části a ty rovnou uložit? žádnej postproces, žádný reencode, pouze co nejjednodušší soft na rozdělení toho souboru na části mnou požadovaný?

    dík
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sem cestou k doktorovi pořádně testnul mýho okřídlenýho dravce Ten stroj vydrží ve vzduchu neskutečný věci! Dneska je tak strašně brutální vítr, že mě to málem porazilo, ale on si vyletí v pohodě do dvou kileček a stojí jak dědkům po Viagře.
    Ten stroj miluju! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SWALLOW2: jasan, tenhle
    TENENELE Official Store - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com
    https://www.aliexpress.com/store/4172002?spm=2114.10010108.0.0.38436741fP3hto
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    DRAGON: Das prosim link na konkretniho prodejce v Ali? Dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    wow, tak tohle bylo rychly, objednano z Ali 4. brezna a za 11 dni doma? To je tusim rekord :)

    a kvalita je perfektni ;) váha 0,85gr

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    W_NOICE78: to je spis clanek pro uplny zacatecnicky lamy :)
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    DRAGON: tady mas clanek jak optimalne nastavit Mavica https://unlimitedrone.com/...o/?fbclid=IwAR1eCIjBboCsdOksWOjmGRbHiRyAPgMRth0Ah3KrnBe_x7SGI-8ZFZl5Gbc
    Je tam i zminka ohledne ostrosti pri zmene clony. Vpodstate pro profika nic noveho ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam