• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    ESY
    ESY --- ---
    DRAGON: Myslim ze tady si rozumime uz dobre :)) Tak to radsi utnem at je to nespamujem :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ESY: vsak to je presne to, co rikam, nonsense. Mne by nevadilo ze se mi startuje pomalu, nebo ze se obcas nebootne, tohle by me sralo vic, sice pravidlo kdo chce opici musi mit na banany je sice pravda, ovsem u Red to jde za hranice logiky :)
    ESY
    ESY --- ---
    DRAGON: jako ten jejich display za cenu auta je hodne usmevnej a to nic neumi:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    on je taky velkej pruser u red to, ze za kameru date nejakou cast a skoro podobnou cast vyklopis za accesories...
    ESY
    ESY --- ---
    MASTA: Jojo ja se zas musel rozepsat, aby to nedopadlo jak minule tady s dragonem a dji objektivem :)

    DRAGON: to ta Alexa taky, ono vicemene pocet oskarovejch filmu sni tocenejch minulej rok predbehl dokence RED co si pamatuju + Dokonce i netflix kterej ma urcity pozadavky na kvalitu na nektery veci toeceny alexou mini, ktera by relane nesplnovala jejich content quality requirement.. Ale proste pokrok nezastavis :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ESY: jasny, spolehlivost blba, ale ta kamera je poklad, kamosi s ni toci a je to bomba :)
    MASTA
    MASTA --- ---
    ESY: RED dela top kamery ale ta nespolehlivost je fakt povestna.
    ESY
    ESY --- ---
    DRAGON: nevim vsichni z okoli na to jen nadavaji, dlouhy startup time. nereliabilita, pri vetsinim teceni jich maji radsi vzdy vic. Problem s tim ze se obcas proste nezapne, hazi genericky errory etc. Vetinsa lidi ti rekne ze by brali radsi alexu kdyby si museli vybrat jen jednu jedinou kameru :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ESY: ?
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Drona si predstav selze motor a pada i s REDkem
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: tim myslis drona, nebo aby se ten red neseknul ?:D
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    DRAGON: Nechtel bych pak aby neco selhalo to by bylo pekne v pytli
    ESY
    ESY --- ---
    DRAGON: RED si nic jinyho nezaslouzi :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ESY: ten pocit, kdyz ti custom dron nese techniku za dve mega :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: tak parada ;) jen vic a vic takhle sikovnejch lidi ;) tim spis kdyz jsou cinani takovi smejdi co se reklamaci tyce.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: To je btw lokalni ID Espion ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdybyste někdo potřeboval...

    https://www.facebook.com/servisdronuDJI/
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Reklamoval jste někdo u Alzy pouze ovladač k mavic air někdy? Ten můj nějak nechce komunikovat s telefonem. Zkoušel jsem android i iphone a oba konektory co na ovladači jsou a nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam