• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MASTA
    MASTA --- ---
    ANAMORPHIC DRONE LENS - A Cinematic Monster
    http://www.youtube.com/watch?v=EznnAzjbRmM
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: no ja kdyz si vzpomenu na muj prvni letecky pokus nad oborou Hvezda, kde to po minute asi ztratilo signal, remote byl cernobilej bez signalu a dron letel dal.... no neverim uz nicemu :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: lol... jak se to muze stat? dyt to je tak dokonalej stroj, ze se ma vracet na misto vzletu a nemuze to selhat ne...? :D

    Nepreju to nikomu, ale dalsi z dukazu, ze to proste drahu bere a tak dokonaly stroj to neni...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Johny Bláža‎ to DJI Mavic - CZ/SK
    4 mins ·
    Sdílím kamarádovi kamaráda:
    Sice uz nedoufam, ale zkusim to! Pratele, kamaradi. Treba nekdo z vas pojede na vylet, nebo nekdo z Vasich dalsich znamych pojede na vylet do byvaleho cinoveho dolu Rolava (tez znameho jako Sauersack) u obce Prebuz v Krusnych horach. O co jde: vcera (7.7.) mi tam tak trosku uletel a nekde nekontrolovane pristal bily dron DJI Spark. Treba pristane pred ocima nekomu, kdo tam bude na prochazce. Byl jsem s nim ve vysce nad kruhovou nadrzi/studni, ktera v dane lokalite nejde prehlednout. Pak doslo ke ztrate spojeni a dron si nekam v okoli sedl. Prosim o sdileni, treba se nekomu postesti na nej narazit. Poctiveho nalezce odmena nemine
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MHO: dekuju, kouknu
    MHO
    MHO --- ---
    DRAGON: Drona i baterie jsem měl vždy na palubě. Baterie dávám do ochraného obalu.
    Celkově je dobré se podívat na konkrétní podmínky aerolinek, kterými letíš. Třeba tady: https://www.smartwings.com/images/nestandardni-predmety/elektronicke-pristroje-a-baterie.pdf
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Tady jen nejaky neurcity info o postupu v technologii, o ktere jsme se tu nedavno bavili :)

    U.S. Army Takes Its Pocket-sized Reconnaissance Drone to Afghanistan | Digital Trends
    https://www.digitaltrends.com/...us-army-takes-its-pocket-sized-reconnaissance-drone-to-afghanistan/
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    DRAGON: Jo, v tomhle jim taky moc nevěřím.... takže baterky a všechno hezky na palubě... jen na security checku jsem jim to vyvalil a klídek.... je to jako s automatikou třeba, ta nikdy nejede v kufru ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRUBKYN: hlavne mne uz se stalo tolikrat, ze mi veci v baglu rozmlatili, ze uz takovy riziko proste odmitam podstupovat i kdyz mam dji care. Tohle z nich bude hlavne tezky dostat, protoze budou argumentovat ze je to insurance fraud a podobny. Vevi uvnitr bagu se vzdycky tezce prokazovaly, venkovni poniceni kufru uz jde mnohem lepe.
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    Ja kdyz letel do Recka vse slo u mne v baglu, nemam rad takhle drahe veci v zavazadle ktere nemam u sebe a vse bez problemu.... ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MASTA: no tak s emirates nepoletim, easy :)
    MASTA
    MASTA --- ---
    DRAGON: Tak se pak nediv az o nej prijdes, u Emirates na palubu nesmi napriklad.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty kraso, dat svoleni pro bag throwers aby mi zdevastovali dron? tak to se asi budu hadat. Kldine dam do podpalubi vrtule, aby se nebali, ze chci na palube litat, ale dron dolu nedam. A to na to mam hodne bytelnej kufr...

    kazdoapdne dikec za radu!
    IZOBAR
    IZOBAR --- ---
    DRAGON: baterie na palubu, ale dron musel do podpalubi..baterie nikdo neresil, ale obecne plati, radeji je vsechny rozhazet at nejsou napadne spolu. baterie jsem mel 3xdron, 3xfotak, aku do tiskarny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dotaz k transportu drona + baterii: v letadle jste nekdo mel nejaky problemy? chapu ze baterie samozrejme sebou na palubu, to je mi jasny, spis mi jde o to jestli nemaj reci, treba kdyz si beres sebou tech baterii pet, pripadne setkal se nekdo s tim, ze mu zakazali vzit si dron na palubu?
    diky
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    MERTLAS: To mne zajima co vymyslej na quady treba 5-7” longrange quad co lita na 800mHz pasmu
    B3DA
    B3DA --- ---
    CALIBOS: taky to ma jeden hlavni motor, ne 4.. 720p prenos, typek tvrdi ze low latency, no z videa mi to uplne neprijde.
    imho nejde srovnavat fpv racing quad s timhle (pokud bys chtel stavet micro heli, dost mozna se dostanes na zajimavejsi cisla, imo nejvetsi problem dneska bude ten dosah obrazu vs hmotnost, zbytek az takovy scifi neni).

    ale jako hezka hracka. sam mam v umyslu si postavit neco micro, podobnyho jako mela rotorama split pearl. tedka mam vsecko nad 140mm a ne vsude se mi s tim chce tahat
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: to je to, co jsem myslel "vyymyslenim, ale nedotazenim k dokonalosti" :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CALIBOS: mrknu doma, dikec! jen sem zvedavej, co takovejhle broucek udela v mega vetru, kterej treba na vliv stabilizace meho Mavic 2 Pro nema skoro zadny vliv (total smekam pred vyrobcem, to je velka parada)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam