• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    MERTLAS: no me se to stava i kdyz jsem jen na vizualu. a horsi problem je, ze se pak prestava nahravat video...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRACONIK: tyhle strachy o to, ze se vam odpojil stroj od telefonu a nevidite, kam letet atd. resi krasnym zpusobem letani pouze na vizual! Nezapomenme, ze veskera komunikace probiha mezi dronem a vysilacem a obraz vypadava mnohem drive, nez samotny ridici signal. Je tedy dobre sledovat silu signalu mezi vysilacem a strojem a pokud vam vypadne obraz, bezpecne se vratit zpet na vizual... problem solved :)

    Tip aby se to nestavalo je letat bud pouze na blizkou vzdalenost (jasne, tohle je rada nad zlato o:) ).
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    dost casto se mi u aira stava, ze se mi odpoji od telefonu.
    pak prichazi par chvil zoufalosti, kdy se k nemu snazim pripojit znova a vzdycky se pripojim.
    stava se vam to taky? air 1 a iphone 8, pripojeny ke kontroleru + wifi pripojeni.
    nejaky tip co udelat aby se to nestavalo?
    COSMY
    COSMY --- ---
    ja spadl teda zatim s mini 2x jedno ok jednou stipnuta vrtule ale minule se me zacal chovat nejak divne nad vodou v lomu uhybal bez toho aniz bych chtel a nad vodou nedrzel vejsku radsi sem ho stahl :D
    SKID
    SKID --- ---
    NOX28W: Jak se ti to povedlo? ...abych věděl, co nedělat. :)
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    JIMX: O miniho sem přišel minulej tejden. Paradoxně úplně debilní chybou a nebyl tak daleko ode mě. Druhej den jsem koupil Aira 2.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ja furt bojuju s tim, ze bych se bal pustit drona tak daleko od sebe ... nedejboze nad vodu ... ze o nej prijdu ... :-/
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    Ahoj, jeste bych mel dotaz na tu, co litaji s tabletem. Je dulezite, aby mel tablet kompas? Jak jsem dohledaval vhodny tablet pro DJI Fly, tak to nekde na foru nekdo zminoval.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    TOMMYKNOCKER: Aha, tak u tohohle ovladače to asi bude OK.
    I když i tady bude hrát roli, kam se dá uchytit šňůra na krk, resp. kam se kdyžtak ovladač bude s větším/menším telefonem převažovat...
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    COMODOR_FALKON: Ja mam Mavic Air 2, tak trochu jiny ovladac. Ted asi budu mit z prace Samsung A71, takze to zatim resit nebudu. Tam je uhlopricka 6.7" :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    TOMMYKNOCKER: Celkem v pohodě - jediná věc daná tím, že je to docela pádlo: Velikost je blízko hrany možností držáku a moc nepomáhá, že jsem horní kolejničku obětoval klipsu na závěs.
    Tj. Na ten tablet určitě budeš potřebovat adaptér...
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    COMODOR_FALKON: Ahoj. Jak si spokojeny s tim telefonem u dronu. Ted resim, zda koupit Motorolu Moto G8 Power lite, nebo 8" tablet (asi Lenovo M8 FHD).
    MHO
    MHO --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenosti se cinewhoopy?
    Zvažuji tohle https://www.getfpv.com/diatone-mx-c-349-taycan-3-4s-duct-cinewhoop-bnf-frsky.html
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    Tak jsem reklamoval drona Mavic Air (leva ovladaci packa se nevracela do stredove polohy, ale dron se nekdy samovolne stacel). Vzhledem k tomu, ze obchodnik nestihl reklamaci vyridit vcas, tak mi vratil penize a ja si poridil Mavic Air 2. Zatim jsem s nim lital jednou, ale oproti Mavic Air je to dron minimalne o tridu bys.
    COSMY
    COSMY --- ---
    FLLIP: 79 joule proc to pisou tak blbe :D proc ne na km
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    COSMY: Já sem psal na Rakouské řízení letového provozu. Popsal jsem drona, to ze budu fotit a ze vím ze max. letová výška je 30m. Ono v podstatě odpověděli to co je maji na webu.

    COSMY
    COSMY --- ---
    uz jste byl nekdo v rakousku s dronem? mam mavic mini a tak patram ale vypada to ok prej od 30m v poho bez povoleni
    AG_
    AG_ --- ---
    zdravím, přišel jsem o dron Mavic Air. nevíte zda se dá koupit samostatný dron znovu? Zůstal mi ovladač, baterie a celá řada příslušenství., Potřebuji fakt jen nový dron :/ Máte někdo zkušenosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam