• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SPECZ: Jako myslim, ze pokud by nekdo chtel pouzit tyhle zabery v pripadnem soudnim rizeni, tak se bojim, ze by mu nebyly uznany jako dukaz vzhledem k legalite porizeni... ale jsem pravnik asi tak stejny urovne jako soudkyne Barbara soudkyni :)

    Ja spis jen doufam, ze to reporteri maji aktualni a jsou schopni to obhajit a pripadne zaplatit pripadnou pokutu. Imho pravnici Dezy po tom skoci.

    Ale jediny, co zmuzou je nahlaseni na UCL, ktere zahaji spravni rizeni a pokud se jim podari nekoho najit, pak udeli pokutu (predpokladam v radu desitek tisic max.) a tim to hasne.

    Samozrejme tlaky Babise a jeho okoli mohou sehrat urcitou roli na pripadnou vysi pokuty... nicmene v takovym pripade jsem asi ochoten na tu pokutku prispet :)

    A doufam, ze nekdo po tom skoci a nevysumi to. A ikdyz to je venku, tak jsem zatim nejaky masivnejsi rozbory a dotazy dalsich kolegu investigavcu nezpozoroval. Coz ale taky pricitam dnesnimu trochu narocnejsimu dni ve vzduchu :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MERTLAS: Ja souhlasim s tim ze samo poruseni prepisu je nevyznamne v porovnani s vyznamem porizenych dukazu.

    Na druhou stranu si umim predstavit ze (diky tlaku pana kteremu podnik rozhodne nepatri), by mohl nekdo pilota zkusit obvinit klidne i z obecnyho ohrozeni ...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jinak tohle jsou za me docela kontroverzni zabery... na jednu stranu poruseni predpisu, na druhou nejspis celkem dulezite dukazy, ke kterym by se nedalo v zadnem pripade dostat...

    A ikdyz nemam porusovani predpisu v lasce, tak zde se asi spis klonim na stranu porizeni za cenu poruseni...

    Co vy na to?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SPECZ: Rozhodne nemeli. Deza by jim souhlas nedala :) kdyz jsem to videl odpoledne tak jsem premyslel jestli to Deza nahlasi a bude resit...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Otrava Bečvy a utajená havárie v chemičce DEZA
    https://www.youtube.com/watch?v=lFvZXWHLliI


    Myslíte že na to měli povolení od UCL ? :-D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MERTLAS: a jen upresnim... my informace defakto mame... ale nejsou oficialne potvrzeny, takze zatim drzime pozice a vyckavame, dokud nebudou 100% oficialne predstaveny :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SKID: jojo to slibovali uz na polovinu listopadu :) ale doufejme, ze ano... potrebujeme aktualizovat informace pro vyuku a samozrejme bychom taky radi edeli, jak to finalne bude pro nas pracanty :)
    SKID
    SKID --- ---
    BOZA: Prý do 14 dnů zveřejní zkoušky, ale zatím to beru s rezervou...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Tenhle tyden byla konference UAVA vs. UCL. Bohuzel nejsem clenem UAVA, tak netusim, co se tam resilo :/ Oficialniho ze strany UCL/MD zatim vydano nebylo nic moc.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Sledujete nekdo novinky, co maji platit od ledna v provozu dronu? Je nejaky pokrok? Svedi maji pruvodce, kterym kdyz se clovek proklika, tak alespon zjisti, do ktere kategorie spada a co ho bude cekat dal: https://dronarsidan.transportstyrelsen.se/guide
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    JAVOR: no rad bych nejdriv nabidnul komplet za nejakou vyhodnejsi cenu.. zase nejsem v takovy tisni ze bych to potreboval prodat vyrazne pod cenou....
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    LEVOS_BOB: kdyby se ti to nechtělo prodávat jako celek, tak bych měl zájem o ty ND filtry nebo baterku.:)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Ahoj vespolek.. snad nebude vadit kdyz zde nabidnu svuj dron k prodeji... pripadne me smazte..
    bohuzel uz 2 roky nenachazim volny cas, abych s nim sel nekam litat, radeji delam neco uplne jineho..

    Mavic Air Fly-more Combo s prislusenstvim - ND filtry Freewell All Day- 4K Series- 8Pack, Kismaple Type-C Android Phone Cable, USB C Connect Data Cable Nylon Braided Video Cable, KUUQA Aluminum-Alloy Foldable Tablet Stand Holder

    Za 2 roky opravdu minimum nalitano, jednou za pulrok refreshnuty baterky (ani ne 20 cyklu), vse jako nove.. nechci vlastnit veci, ktere vlastne nepouzivam..

    Cena dohodou..
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    COMODOR_FALKON: Tve Google-Cchi je nejmocnejsi, ja to nenasel :) Dik moc!

    P.S: Me teda mezitim napadlo, kterymu diteti to asi chybi, tak uvidim.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KUBZ: Tak jsem zkusil ješte vygooglit "cheap foldable drone with camera", projít obrázky a....

    DeXop SG900

    https://www.amazon.com/DeXop-Optical-Foldable-Quadcopter-Drone-Black/dp/B07PS36X4S?th=1&psc=1
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KUBZ: Zkusil jsem TinEye na logo ...a nic.

    Co ho rozebrat a zkusit ho identifikovat podle součástek...?

    Jak je to vlastně velké...?
    Nevysílá to na BLE/Wi-fi něco nápovědného...?
    MHO
    MHO --- ---
    KUBZ: strom dronovník!
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    Poznal by někdo tento no name model? Vyrostl mi na stromě a dva tydny se nikdo nepřihlásil.

    JIMX
    JIMX --- ---
    W_NOICE78: já to nechávám plně v rukou manželky, která mi ho kupuje jako dárek k narozeninám v lednu, takže má ještě čas ... a včera jsem se navíc dozvěděl, že stihla ještě tu předobjednávku na alze ... tak snad s tím nebude problém a alza to sežene :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam