• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    JIMX
    JIMX --- ---
    OTAKAR: na mini 2 taky nabíjí postupně ... z toho, co jsem vykoukal, tak vždycky postupně podle toho jak moc je nabitá, tj. začne tou nejvíc nabitou
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MERTLAS: Ok, dík. Já se trochu bál, jestli není vadná, pořizoval jsem z mírně pofidérního polského eshopu, jinde jsem to teď nenašel skladem :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    OTAKAR: Krom nabijecky na inspire jsem nevidel zadnou origo dji nabijecku, ktera by nabijela vic nez jednu baterku.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Ahoj,
    nemáte někdo DJI FPV Fly more kit? Myslíte, že je normální, že nenabíjí současně víc baterek, ale vždy jen jednu postupně?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    JIMX: Myslim ze s necim takovym si vystacis:

    Magnet pro lovce pokladů M-9 s magnetickou silou 135 kg - Unimagnet.cz
    https://www.unimagnet.cz/magnet-pro-lovce-pokladu-m-9-s-magnetickou-silou-135-kg_z658/
    JIMX
    JIMX --- ---
    SPECZ: to bych tam ale musel mít minimálně takovej ten magnet na zvedani aut ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    JIMX: Na motorech by se mel poradnej magnet pekne chytit.
    JIMX
    JIMX --- ---
    COSMY: neřekl bych, že by mi magnet nějak zásadně pomohl ... nebo víš o nějaký spesl technice na lovení dronů pomocí magnetu?
    COSMY
    COSMY --- ---
    SPECZ: tak pokud vytahne misto dronu nakou plechovku z druhy svetovy tak asi jo :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    COSMY: A místo potapěčů bude volat pyrotechniky.-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    Ne za tejden na splavu s magnetem to zkusit?!
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    K těm potápěčům - zavolej na místní hasiče, ať ti dají kontakt na potápěče. Pokud to nebude urgentní výjezd, tak si to můžou naplánovat jako trénink/praxi a bude to stát pár tisíc. Pokud máš DJI care, tak se to dost vyplatí. Mně takhle před lety kámoš utopil v lomu telefon ve voděodolnym casu na selfie sticku a vytáhli nám to cca za dvojku
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak jelikož to po konzultaci s Telink DJI vypadá, že servis umí vyměnit kus za kus (s doplatkem), ale neumí prodat kus bez rozbitého kusu ... tak jediná možnost, jak by mi prý snad mohli vyjít vstříc, je nějaká sleva (ale předpokládám, za celou sadu) ... takže mi tu nejspíš zbude zbytečný ovladač s kablíkama na propojení s mobilem a páčkama, šroubováček a krytka ... myslíte, že je to nějak prodejný?
    JIMX
    JIMX --- ---
    MERTLAS: tak to ne, no :-)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: S Phantomem :D tam me mit urcite nebudes :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    MERTLAS: s čím? Jestli v něčem větším, tak bych tě mohl mít v adb-s databázi, co tu chytám na střeše :-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: Hehe v patek jsem lital na letisti v Linich :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIMX: no jojo koukam :( prokopak byl stojatej a blizko :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    COSMY: no on je o 50 metrů dál jez ... tam by se mohl zaseknout ... jak uz jsem psal ...
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIMX: blby ze tam bude asi proud :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam