• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MHO
    MHO --- ---
    zkoušel jste někdo na FPV lítání Li-ion baterie?

    Po létě jsem po zimě prolítal baterky a zjistil jsem potřebu obnovení zásob. Docela často lítám takový vyhlídkový natáčení (cruise) a tak mne zaujalo tohle: https://www.6sfull.cz/gnb-4s-4000mah-li-ion-baterie/

    Ve stejné hmotnosti dvojnásobná kapacita, ale jen 10C vybíjecí proud. Nemáte s tím nekdo zkušenosti? Je jasný, že na 5'' akrobacii to nebude, ale 7'' long range koptéra?
    JIMX
    JIMX --- ---
    NOIZER: a z toho většina psala, ať pošle číslo účtu, že posilaji kurýra, ne? :-)
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    Kolega ted prodava DJI Mini 1 SE Fly More Combo za 5k a ozvalo se mu prej pres 10 lidi uz:)
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    SPELL: jdu to nastudovat. Ozvu se. Díky moc.
    SPELL
    SPELL --- ---
    SNUPAK: Potřebuješ k tomu papíry - úplně nechci nabízet odborné rady, ale je potřeba si udělat online zkoušku na Úřadu pro civilní letectví, nastudovat legislativu a tak.
    A potřebuješ k tomu smartphone s aplikací od DJI, který se připojí kabelem k tomu ovladači. Na stránkách mají seznam podporovaných, ale fungoval jsem na Nokii, která v seznamu vůbec není, neměl jsem žádné potíže.
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    SPELL: a potřebuji k tomu ještě něco nebo mohu rovnou letět?
    SPELL
    SPELL --- ---
    SNUPAK: Nejsem si úplně jistý. Nový mě stál něco přes 11k, ale nový DJI Mini 2 SE se prodává aktuálně něco pod 8k (tohle není SE, je to ten starší, i když mám dojem, že funkčních rozdílů tam moc není) - pokud bych za něj dostal 5000, měl bych docela radost - letmým průzkumem bazaru mi to nepřijde jako zlá cena, ale klidně si poslechnu nějaký názor lidí tady.
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    SPELL: za kolik? Já tak velice líně hledám dron jen pro občasný polet. Před pár lety jsem si koupil to nejlevnější co bylo a teď hledám něco se stabilizací. Na kamerách mi záleží minimálně.
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    NECROMAN: IMO je ze zákona na vyřízení reklamace 30 dní (když tak mě opravte), takže tady Ti asi nezbyde, než čekat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BANKABANATA: DJI Mini 2 SE Fly more combo jsem dal 10.3. na reklamaci v Alze - jedna ze tří baterek je vadná. Překvapuje mě, že už to tam dva týdny leží a nic. Tak trochu jsem čekal, že to vyřeší buď obratem nebo nejpozději do týdne...
    SPELL
    SPELL --- ---
    TITUS_PETRONIUS: DJI Mini 2 (ten starší, ne SE). Má za sebou jen asi 10 ne moc dlouhých letů, koupený před cca rokem a půl. Prostě jsem se k tomu teď nějak nezvládl propracovat a je mi trochu líto, že se na něj doma práší.
    MHO
    MHO --- ---
    SPELL: hele ja kupuju/prodávam na FB ve skupině k tomu určené. Ne jako obecný bazárky, ale přímo FPV / DJI skupiny
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    SPELL: aky mas na predaj?
    SPELL
    SPELL --- ---
    Nějaké tipy, kde prodat (mírně) používaný dron? Ideálně nějaký obchod, kde si sami řeknou, co mi za to dají, a pořeší si to prodat dál, určitě nemám trpělivost to prodávat přes nějaké bazoše nebo facebook...
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    NECROMAN: Za mě jednoznačně na reklamaci.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MHO
    MHO --- ---
    Přehledné video popisující aplikaci nové EU regulace na drony DJI. Primárně se to týká omezení na 120m, které se objevilo u prvního C0 dronu - Mini 4 Pro - a zmatky kolem toho.

    https://www.youtube.com/watch?v=cuLZ10m8ZOYr
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    dobrej mazec :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ukradeno z třetí světové:

    World's Fastest Camera Drone Vs F1 Car (ft. Max Verstappen)
    https://youtu.be/9pEqyr_uT-k
    LUKK
    LUKK --- ---
    COMODOR_FALKON: first person view.... jasně.... díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam