• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AZA_
    AZA_ --- ---
    ...choť se ptá: a skenuješ si i ty zadní strany?
    odpovím: ne... ale mohla bych, viď...

    (tak jsem učinila a jdu se neskromně pochlubit s posledními dvěma)


    AZA_
    AZA_ --- ---
    Před chvílí jsem úplně náhodou (manžel se zeptal, kolik tím postcrossingem už proteklo peněz a jak dlouho posílám) zjistila, že první adresy jsem si vylosovala přesně před rokem. O postcrossingu jsem se dozvěděla tady na nyxu. Pěkné :-)
    Dnes jsem si vylosovala paní, která jednoho dne dostala pohled z Ukrajiny, dva roky na to se za odesílatelem odstěhovala z Moskvy do Kyjeva a vzala si ho za muže. :-)
    A ještě obrázek. Paní z Německa si ze všeho nejvíc přeje od postcrosserů namalovat lišku. Tak jsem to zkusila. No, snad se bude líbit.

    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: tak jsou krásný! jen ta cena:-(
    AZA_
    AZA_ --- ---
    dorazil dneska a už se líbí 7 lidem. Koupila jsem ho v Hornbachu :-)

    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    slint
    AZA_
    AZA_ --- ---
    M4DLENKA: to pak člověk neví, co si má myslet. Ty moje adresátky z číny a USA se na postcrossing přihlašují asi tak 1x za měsíc... takže mám dojem, že to nějak moc nežerou
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    AZA_: ty taky? mam to stejne. nejdriv jsem to svadela na prazdniny, ale uz ztracim viru ... navic, ctyri z toho jsou z jednoho "vrhu", ktery jsem nechala primo u okynka na poste. po 25 dnech nedosel ani jeden...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Těch pět spodních řádků mě začíná deprimovat. Asi jsem vážně moc netrpělivá.

    TALANKA
    TALANKA --- ---
    GREGI: Já mám taky na profilu, že vyráběné pohlednice nechci. Nejsem si jistá, že si s tím někdo takhle pěkně vyhraje a nechci, aby mi chodili nakreslený panáčky od parchantů :oD
    IKA
    IKA --- ---
    GHOSTDOG: wow, super zbierka.:)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    beru to tak ze lide jsou ruzni. ..ti co me nezaujmou dostávají obyčejné pohledy. ..ti co jsou pro mě zajímavi s těmi se "mazlim"....ale obecne I moje "obycejne" pohledy imho převyšují PC standart co se množství textu, počtu známek i kvality pohledu tyka
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ad ty handmade. ..take dělám ale posílám tem co to ocení. ..Každý má Holt jiný vkus. ...chápu proc tam někteří mají že diy nechtějí. ...je to imho proto, že za diy se vydávají často třeba čáry papíru polepene samolepkami. ..nebo kus krabice od sušenek
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    GREGI: kupuju kdekoliv...papírnictví, antiky, knihkupectví (neoluxor), levne knihy, muzea, galerie nebo třeba dopravní podnik:-) tady mám naskenovane téměř vše co mám tak klidne poradim odkud jsou jednotlive kusy https://m.flickr.com/#/photos/121784727@N06/sets/
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Taky jsem nakreslila. Ale už je na cestě skoro tři měsíce. asi se ztratil :/

    GREGI
    GREGI --- ---
    IKA: no prave ze ta pinda pise hlavne ne vyrabene pohlednice.... jako WTF?! ze mi nekdo neco udela to je proste top.... uplne me tim nakrkla:D
    AZA_: jj to je mi jasny ale prece jenom v antiku by se cenove dalo asi nakoupit nejlip;)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GREGI: v některých jo (aspoň já do jednoho antikvariátu pro pohledy chodím), jinak taky stojí za to obejít galerie, muzea, informační centra a vůbec turistický atrakce. Běžný papírnictví oplývaj pohledama taky - ale jejich úroveň nestojí za řeč.
    IKA
    IKA --- ---
    GREGI: ja ich niekedy kreslím.:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    GHOSTDOG: prave ze to je profil jen o pozadavcich:)
    GHOSTDOG: kde beres pohlednice?:) v antikvariatech se daji poridit nepopsane?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    jinak požadavky mám spíš ráda, protože je šance, že adresáta pohled potěší...tedy pokud to není profil jen o požadavcích...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam