• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    http://www.postcrossing.com/ Baví vás postcrossing? Jaké pohlednice posíláte/dostáváte?
    rozbalit záhlaví
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HRAFNAIN: a uplne mimo celej postcrossing tomu kámošovi pošlu pohled jen tak, je to sice dveste metru pesky, ale to proste musim udelat. zvlast kdyz ty karty byly gratis.
    btw. v raji kuraku sem vybral par 23 kousku s konopim, ale to je tak nejak specificky, ze asi ne kazdymu to udela roadost, vid. :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HRAFNAIN: najít dobrej krám s pohledama je fakt kumšt. Kdybych měla možnost ce trochu pocourat po Praze, obejdu galerie (hlavně NG), v těch měli vždycky aspoň něco ....
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    sem zasel do města, v trafikach ani v papirnictvich nemaj ani tu blbou věž, fakt samej póvl generickej, a pak vedle v kramku s asfaltem a zrcátkama tohle :)



    fajn týpek, děkuju.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Postcrossing je pro mě zajímavej ještě z jednoho hlediska. Vždycky se podívam na mapu a na Wiki, kam to vlastně posílam, nebo odkud to přišlo, a vždycky najdu nějakou zajímavost.
    Třeba v Alan Ude maj desetimetrovou hlavu Lenina, nebo třeba v Kazani v Tatarstánu mají jako nejstarší nález minci s vyobrazením sv. Václava.
    To jsou věci, za chvíli budu moct do Riskuj! :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    koukam, že pošty sou všude stejný :D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: v tom případě se přestávám vzrušovat a omlouvám se všem světovým poštám za netrpělivost :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: já mám chlapi tak 1:4 (ale u asiatů těžko říct...tam fakt kolikrát váhám jestli je to kluk nebo holka). ale u swapů to mám 1:1 (možná i víc chlapů)

    nejdýl zatím USA 39 dní...a to jsem ho posílala podruhé , protože se mi zdálo, že tten první dlouho jde (a protože mi adresátka byla sympatická)

    dneska mě prý doma čeká plná schránka...muž mi hlásil, že pošťačka si musí myslet, že tam bydlí blázni....
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    289 dní na Taiwan. :P (279 na Ukrajinu, 271 do Británie a Thajska atd)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Nic se tu neděje... tak aspoň dvě otázky: Jakou nejdelší dobu cestoval váš pohled k adresátovi? (Můj pohled do Číny je na cestě už 31 dnů...)
    Kolik pohledů od mužů dostáváte? (Já dostala zatím 13, ale od chlapa ani jeden.)
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: uděláme si soukromý direct swap? :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HELA: tak pošli mně! :)
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: nádhera:)

    Já bych chtěla taky něco vyrábět! Ale všichni moji zatím psali, že nechtějí ručně dělané...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Taky se trochu pochlubím: anilinky + bílej fix, do Holandska

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    GHOSTDOG: No, když na to příjde, tak k poslání pohledu nepotřebuji Postcrossing, jen nějakou adresu ;-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAARISTAAN: parádní! asi si zaškrtnu, že chci dostávat pohlednice z ČR a budou doufat, že mi od tebe jednou přijde:-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    A další holka je taky z Ruska, miluje kočky, čte sci-fíčka a fascinuje ji steampunk a vesmír. Pro někoho je radost tvořit ...

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    hele co sem v krabici objevil, stara laska nerezavi, to se vi :)
    to jsou poděděný pohledy, občas se z nich dovim i něco, co mi neřekli :D

    se těšim na novej paklík
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MAARISTAAN: Ale jo, pokud to dělá dítko, tak tam je to asi v pohodě, ale tady nebyla ani zmínka o tvořivém děcku... Odesílatelka byla ve věku 21 let :) Ale nechám se překvapit, třeba další ručně dělaný bude stejně pěkný jako ten tvůj :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Dnes mi přišel z Finska pohled v obálce (na její druhé straně je obrovská nálepka kačera Donalda s kosou). Paní o sobě mimo jiné píše, že sbírá pohledy havranů a v srdci má kus vlka. Nádherně bizarní.

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    LENZIE: :-) to chápu ... ale na druhou stranu, můj 6ti letý syn taky posílá mým kamarádům pohledy s kresbičkami, samolepkami a razítkami a má při tvoření velkou radost ;-)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MAARISTAAN: Pěkný - takový pohled bych klidně brala do schránky, i když mám psáno, že ručně dělané ne - dostala jsem jeden - byly to "dětské samolepky na kartonu", tak jsem změnila názor...
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    LENZIE: ručně dělaný ... nemám kupované rád ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam