• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    http://www.postcrossing.com/ Baví vás postcrossing? Jaké pohlednice posíláte/dostáváte?
    rozbalit záhlaví
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: GHOSTDOG: no, popravdě teď už poněkolikátý posílám takovej suchej pohled přesně s tím "I'm XY from XY and I'm xx years old" plus něco navíc, protože mě adresátky nějak neinspirujou. no co, není každej den posvícení...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    to je super že hodně píšete. Já taky ale většinou dostávám nudného texty...od "greetings from" přes "happy postcrossing" po I'm XY from XY and I'm xx years old. ach jo.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HELA: Jo, jeden dopis už jsem psala slečně na Ukrajinu (měla takovou skromnou prosbu v profilu, že ráda dopisy). Nakonec z toho byly 4 hustě popsaný stránky a to jsem ještě vynechala několik témat, na který se ptala, protože mě totálně vysílila snaha o aspoň trochu srozumitelnou angličtinu.
    Teď čekám na odpověď.
    HELA
    HELA --- ---
    AZA_: jo, přesně! Buď vůbec nevím, co napsat, nebo bych napsala rovnou dopis. Vrátila jsem se k mikropísmu, které jsem používala na pohledech kdysi:)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    ...taky máte problém, nacpat na pohled všechno, co tam chcete napsat? Já velkej. Pokaždý. Když vyberu větší pohled, stejně se mi to tam nevejde....
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Přišlo mi mé první morče (a ještě Hobit z Ukrajiny, ale ten není oskanovaný)!
    Předevčírem jsem se aktivovala, protože už jsem měla velký rozdíl odeslané-obdržené a postcrossing mi nedovolil další odeslat. :D (takže mi dnes přišlo pohledů dvanáct)
    Postcard DE-3107207 (Germany)
    http://www.postcrossing.com/postcards/DE-3107207
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ESPERANZA: ano ano...není to tak dávno tak si to pamatuju:-) ale baví me skoro každý další. ..jen občas me naštve když dojde ne pěkný pohled z Německa a ještě s mostovou známkou a textem happy postcrossing. ..
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Dneska mi přišel můj první pohled. Celej den mám z toho dobrou náladu a kdykoliv na pohled kouknu, tak se usmívám. Pamatujete si taky na to nadšení? Nečekala jsem, že mě to až tak ovlivní, ale opravdu platí, že: "Every day, thousands of smiles are created by the Postcrossing postcards around the globe." :-)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    právě mi došla objednávka pohledů z fleru. A jelikož jsou skvělý, udělám paní reklamu: http://www.fler.cz/maruska11
    (konkrétně jsem si koupila Historii národa českého v obrazech)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    GHOSTDOG: Na severu Čech. :) Ale řekla bych, že prostě tam, kde mají nové zboží.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: v kterych? na narodni nic nemaji
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Ještě jsem zapomněla na papírové kapesníčky s Audrey Hepburn a Marylin.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    V Levných knihách jsem objevila u pokladny pohledy z Itálie za 2 koruny (Chaplin, malované, Klimt, Arcimboldo...), klasika je samozřejmě Audrey Hepburn a James Dean za 3 koruny (ale těch už moc nemají), nově jsem našla i retro černobílé samolepky za 9 korun. :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ještě taky plánuji zajít do poštovního muzea. Tam by taky mohli mít něco zajímavého
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a já už vim, kde maj super obrázky - planetárium přeci! :D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HRAFNAIN: asi jo. dokonce už mám nápad, co jí ještě namalovat. Taky umim sladký obrázky :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AZA_: hele, když to paní udělá radost :)
    a ještě holanďanka, úplně ji slyšim, jak si u toho zpívá :D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: no to se neomlouvej, ono se to dalo čekat. vlastně ta cesta nebyla zbytečná, koupila jsem si tam knížku :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: tak to gratuluju. já jsem teď dostala přáníčko od paní z Holandska jako poděkování za můj handmade pohled s nabídkou na další swap. Jsem z toho rozpačitá. Na jednu stranu mě fakt těší, že si někdo dal takovou práci, aby mi něco poslal na oplátku a hlavně má zájem o kontakt... na druhou stranu to přání je tak neuvěřitelně moc růžový, kudrlinkový, růžičkový a zdobený krajkou, že nevím, jestli potřebuju dostávat další takový... :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    je tak to promin...ono asi pobocky od pobocky...stejne jako nekde v levnych knihach majj poklady a jinde ani tuk
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: ...s nadějí jsem zamířila do hradeckýho neoluxoru. škoda cesty....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam