• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HRAFNAIN: asi jo. dokonce už mám nápad, co jí ještě namalovat. Taky umim sladký obrázky :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AZA_: hele, když to paní udělá radost :)
    a ještě holanďanka, úplně ji slyšim, jak si u toho zpívá :D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: no to se neomlouvej, ono se to dalo čekat. vlastně ta cesta nebyla zbytečná, koupila jsem si tam knížku :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: tak to gratuluju. já jsem teď dostala přáníčko od paní z Holandska jako poděkování za můj handmade pohled s nabídkou na další swap. Jsem z toho rozpačitá. Na jednu stranu mě fakt těší, že si někdo dal takovou práci, aby mi něco poslal na oplátku a hlavně má zájem o kontakt... na druhou stranu to přání je tak neuvěřitelně moc růžový, kudrlinkový, růžičkový a zdobený krajkou, že nevím, jestli potřebuju dostávat další takový... :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    je tak to promin...ono asi pobocky od pobocky...stejne jako nekde v levnych knihach majj poklady a jinde ani tuk
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: ...s nadějí jsem zamířila do hradeckýho neoluxoru. škoda cesty....
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    mimochodem mam asi prvni penfriend.. 50ti letou intelektualku z newyorku. posilala jsem ji pohled a dlouho nesel...tak jsem poslala dalsi a napsala tam ze je to pokus 2....no a ona mi ho registrovala s zadosti o adresu a od te doby mi poslala 3 uzasne pohledy...tak se ji taky chysgam revansovat
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vcera jsem dostala *zadara super pohledy made by pasta v neoluxoru...ale jinak fakt bida.. ten neoluxor to zachranuje a pak ruzny obskurni mista...jako muzeum betlemu...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a hele : )
    (TB1WXDC) The Travel Lizard Geocoin - @
    http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=1344081
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HRAFNAIN: už asi 8 let si posílám pohledy s kamarádkou, která celou dobu bydlí ve stejným městě jako já. Jeden čas jsme dokonce bydlely asi 300 metrů od sebe. Je to prostě dobrý :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HRAFNAIN: a uplne mimo celej postcrossing tomu kámošovi pošlu pohled jen tak, je to sice dveste metru pesky, ale to proste musim udelat. zvlast kdyz ty karty byly gratis.
    btw. v raji kuraku sem vybral par 23 kousku s konopim, ale to je tak nejak specificky, ze asi ne kazdymu to udela roadost, vid. :)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Jako čerstvá členka tohohle super projektu mě mrzí, když si vzpomenu, jak jsem před 10 lety s nadšením sbírala pohlednice, takové ty reklamní, co měli vždycky na stojánku v Roxy. Že já blbá je kdysi vyhodila, teď by se taaaak hodily, byly by originální. Protože sehnat něco originálního je fakt skoro nemožný.... :-(
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AZA_: to jo.
    ja ziju stale v domneni, ze nekam prijdu a budou tam mit pohlednice toho mista, bez bilyho okraje a ne skladacku, a obvykle to vychazi, aspone jedna fotka se najde.
    taky kdyz nekde jsem, tak si ten obrazek poridim, protoze to tak nevyfotim, ale takhle v meste? :)
    este zkusim infocentrum a antiky, presne jak rikas
    v trafikach maj vsude to samy a nejak to vubec nechapu, tu prachbidnou nabidku,
    AZA_
    AZA_ --- ---
    HRAFNAIN: najít dobrej krám s pohledama je fakt kumšt. Kdybych měla možnost ce trochu pocourat po Praze, obejdu galerie (hlavně NG), v těch měli vždycky aspoň něco ....
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    sem zasel do města, v trafikach ani v papirnictvich nemaj ani tu blbou věž, fakt samej póvl generickej, a pak vedle v kramku s asfaltem a zrcátkama tohle :)



    fajn týpek, děkuju.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Postcrossing je pro mě zajímavej ještě z jednoho hlediska. Vždycky se podívam na mapu a na Wiki, kam to vlastně posílam, nebo odkud to přišlo, a vždycky najdu nějakou zajímavost.
    Třeba v Alan Ude maj desetimetrovou hlavu Lenina, nebo třeba v Kazani v Tatarstánu mají jako nejstarší nález minci s vyobrazením sv. Václava.
    To jsou věci, za chvíli budu moct do Riskuj! :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    koukam, že pošty sou všude stejný :D
    AZA_
    AZA_ --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: v tom případě se přestávám vzrušovat a omlouvám se všem světovým poštám za netrpělivost :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    AZA_: já mám chlapi tak 1:4 (ale u asiatů těžko říct...tam fakt kolikrát váhám jestli je to kluk nebo holka). ale u swapů to mám 1:1 (možná i víc chlapů)

    nejdýl zatím USA 39 dní...a to jsem ho posílala podruhé , protože se mi zdálo, že tten první dlouho jde (a protože mi adresátka byla sympatická)

    dneska mě prý doma čeká plná schránka...muž mi hlásil, že pošťačka si musí myslet, že tam bydlí blázni....
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    289 dní na Taiwan. :P (279 na Ukrajinu, 271 do Británie a Thajska atd)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam