• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    limit je akorát v tom, že to po nějaké době spadne do "expired"...za sebe se snažím posílat do cca 3-5ti dnů...ale mám doma asi 600 pohlednic takže většinou už mám doma něco co vyhovuje adresátovi...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak je danej nejakej casovej limit na to? dal bych si s tim treba 14 dni cas abyh to promyslel
    GREGI
    GREGI --- ---
    AZA_: njn takhle prehnane presne pozadavky mi prijdou uplne mimo...
    MEMENTO_ISHMENE: tak kdyz nejde rusit tak samo poslu:)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GREGI: taky si občas vylosuju někoho... kdo mě prostě nebaví. Nedávno týpka z Taiwanu, kterej chtěl majáky, mapy a nějakýho finskýho ilustrátora... a známku s vlakem. Asi nebude nadšen, ale co, holt není každej den posvícení :)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    No když už ses do toho dal a vylosoval sis adresu. pohled bys fakt měl poslat. :D
    Pohlednice stojí od koruny až po desítky korun a cena poslané pohlednice je stejná jako nepřehnaně těžké obálky (25,-).
    GREGI
    GREGI --- ---
    btw de nejak zrusit vylosovanej clovek nebo se proste musi poslat?:) mam nejakou kacu z nemecka, nechce skoro nic:D ostatni dve vypadaj moc fajn:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    to vypada zajimave:) uz sem reglej a par poslu:)) kolik tak stoji pohled? je rozdil v cene pohledu a pohledu v obalce?
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    GHOSTDOG: Když šlo o více pohledů, tak ano (teď už neswapuju). Pokud nemá uživatel vysloveně napsáno, že obálky nechce a mám třeba výstřižky atd s jeho oblíbeným tématem (nebo má rád psy a tyhle dvě psí pohlednice fakt nechci), tak... jo.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: do obállkek dáváš i standardní vylosované adresy nebo jen swapy?
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Jelikož rvu do obálek, co se do nich vejde, občas mi přijdou jako poděkování třeba pohled/y, lístky z kina/tramvají... No ale dnes jsem nadšená - přišla mi litevská čokoláda, čaj, etiketa z chleba :D a 4 pohledy.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    M4DLENKA: Často je to prostě proto, že si tě ve stejný čas vylosovalo více lidí.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    M4DLENKA: a vcera dalsi dva. timto se pocet Received dostal o 1ks nad pocet Sent a Travelling dohromady ...
    tusite nekdo, jak je to mozne? nerozumim tomu. ale neprijemne to rozhodne neni ;)
    HELA
    HELA --- ---
    Já jsme se vrátila domů po nějaké době v nemocnici a našla jsem asi pět nečekaných pohledů navíc oproti těm, které jsem už poslala:) Tak jsem konečně sehnala nějaké pohledy a vyžádala si adresy na rozeslání - a všechny pohledy budu posílat lidem, kteří jsou na Postcrossingu teprve krátce a ještě jim nic nebo skoro nic nedošlo:) Že by nějaká magická hodina kolem půlnoci?:D
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    tak jsem dneska ve schrance nasla dalsi dva krasne pohledy, prestoze podle poctu doslych registrovanych uz zadne prijit nemely :) navic jeden z indonesie, meho druheho domova ... jak mile prekvapeni !
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: Jééé, to je ono! Už posílám na Taiwan :-) Díky za radu!
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    MAARISTAAN: Jen jestli náhodou nemáš zaškrtlý políčko - Check if you prefer to have several postcards traveling to the same country at the same time. (v nastavení profilu)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Ach jo ... losoval jsem zatím šestkrát a pokaždý si vylosoval Rusko ... to na světě není jiná země?
    AZA_
    AZA_ --- ---
    direct swap (+odpověď na můj dopis) z Ukrajiny:

    jako já vím, že cenzura existuje, ale nějak mě to nakrklo. Navíc paní píše, že nemám věřit našim médiím, protože na Krymu nebyla žádná ruská armáda. Aha.
    Jinak mi ten dopis udělal fakt radost.

    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    IKA: ty jsou výborný! asi tam brzo zajdu
    IKA
    IKA --- ---
    Postcrossing nepoužívam, aj bez neho posielam pohľadníc až až (z každého výletu minimálne 10 kusov.:)), ale dnes som objavila zaujímavé pohľadnice v Terryho ponožkách v kine Světozor:


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam