• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Taky jsem nakreslila. Ale už je na cestě skoro tři měsíce. asi se ztratil :/

    GREGI
    GREGI --- ---
    IKA: no prave ze ta pinda pise hlavne ne vyrabene pohlednice.... jako WTF?! ze mi nekdo neco udela to je proste top.... uplne me tim nakrkla:D
    AZA_: jj to je mi jasny ale prece jenom v antiku by se cenove dalo asi nakoupit nejlip;)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GREGI: v některých jo (aspoň já do jednoho antikvariátu pro pohledy chodím), jinak taky stojí za to obejít galerie, muzea, informační centra a vůbec turistický atrakce. Běžný papírnictví oplývaj pohledama taky - ale jejich úroveň nestojí za řeč.
    IKA
    IKA --- ---
    GREGI: ja ich niekedy kreslím.:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    GHOSTDOG: prave ze to je profil jen o pozadavcich:)
    GHOSTDOG: kde beres pohlednice?:) v antikvariatech se daji poridit nepopsane?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    jinak požadavky mám spíš ráda, protože je šance, že adresáta pohled potěší...tedy pokud to není profil jen o požadavcích...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    limit je akorát v tom, že to po nějaké době spadne do "expired"...za sebe se snažím posílat do cca 3-5ti dnů...ale mám doma asi 600 pohlednic takže většinou už mám doma něco co vyhovuje adresátovi...
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak je danej nejakej casovej limit na to? dal bych si s tim treba 14 dni cas abyh to promyslel
    GREGI
    GREGI --- ---
    AZA_: njn takhle prehnane presne pozadavky mi prijdou uplne mimo...
    MEMENTO_ISHMENE: tak kdyz nejde rusit tak samo poslu:)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GREGI: taky si občas vylosuju někoho... kdo mě prostě nebaví. Nedávno týpka z Taiwanu, kterej chtěl majáky, mapy a nějakýho finskýho ilustrátora... a známku s vlakem. Asi nebude nadšen, ale co, holt není každej den posvícení :)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    No když už ses do toho dal a vylosoval sis adresu. pohled bys fakt měl poslat. :D
    Pohlednice stojí od koruny až po desítky korun a cena poslané pohlednice je stejná jako nepřehnaně těžké obálky (25,-).
    GREGI
    GREGI --- ---
    btw de nejak zrusit vylosovanej clovek nebo se proste musi poslat?:) mam nejakou kacu z nemecka, nechce skoro nic:D ostatni dve vypadaj moc fajn:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    to vypada zajimave:) uz sem reglej a par poslu:)) kolik tak stoji pohled? je rozdil v cene pohledu a pohledu v obalce?
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    GHOSTDOG: Když šlo o více pohledů, tak ano (teď už neswapuju). Pokud nemá uživatel vysloveně napsáno, že obálky nechce a mám třeba výstřižky atd s jeho oblíbeným tématem (nebo má rád psy a tyhle dvě psí pohlednice fakt nechci), tak... jo.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: do obállkek dáváš i standardní vylosované adresy nebo jen swapy?
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Jelikož rvu do obálek, co se do nich vejde, občas mi přijdou jako poděkování třeba pohled/y, lístky z kina/tramvají... No ale dnes jsem nadšená - přišla mi litevská čokoláda, čaj, etiketa z chleba :D a 4 pohledy.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    M4DLENKA: Často je to prostě proto, že si tě ve stejný čas vylosovalo více lidí.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    M4DLENKA: a vcera dalsi dva. timto se pocet Received dostal o 1ks nad pocet Sent a Travelling dohromady ...
    tusite nekdo, jak je to mozne? nerozumim tomu. ale neprijemne to rozhodne neni ;)
    HELA
    HELA --- ---
    Já jsme se vrátila domů po nějaké době v nemocnici a našla jsem asi pět nečekaných pohledů navíc oproti těm, které jsem už poslala:) Tak jsem konečně sehnala nějaké pohledy a vyžádala si adresy na rozeslání - a všechny pohledy budu posílat lidem, kteří jsou na Postcrossingu teprve krátce a ještě jim nic nebo skoro nic nedošlo:) Že by nějaká magická hodina kolem půlnoci?:D
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    tak jsem dneska ve schrance nasla dalsi dva krasne pohledy, prestoze podle poctu doslych registrovanych uz zadne prijit nemely :) navic jeden z indonesie, meho druheho domova ... jak mile prekvapeni !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam