• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMBIENTIUMBitwig Studio
    DARKIE
    DARKIE --- ---
    KERRAY: stale bez modularneho systemu. mozem ich toto one j384t
    BADBOY23
    BADBOY23 --- ---
    tak uz to mam kdyby to nekdo taky resil...oznacej se savle s kterejma chce clovek pohybovat a nalevo v inspektoru je volume a to hejbe se vsema oznacenejma savlema
    BADBOY23
    BADBOY23 --- ---
    zdar mam takovej lama dotaz jak se da hejbat se vsema savlema najednou v ABL si vsechny oznacim a pak staci hejbout jednou savli a s ni se pohybuji i ostatni ale tady mi to nejak nejde
    BURAN
    BURAN --- ---
    AMBIENTIUM: covece na FB se mi to objevilo... ze pry web akce - zadal jsem kod a mam Bitwig za 199 Eur.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    BURAN: s tos vzal kde? Koukam na Bitwig a cena ke normalnich 299 na webu i na eshopu...
    BURAN
    BURAN --- ---
    zrovna je Bitwig v akci za 199 Euro :)
    EUR0
    EUR0 --- ---
    AMBIENTIUM: a co umi ableton navyse, co bitwig ee?
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    ANDY_WARHOL: nezvykl jsem si na nej, nektery drobnosti, ktery umi ableton tam nejsou a nejsem v bitwigu tak produktivni jako v abletonu. Navic ma bitwig pro me velkou nevyhodu - neni rewire host, a tedy se neumi propojit s Reasonem, kterej porad potrebuju pouzivat. Plus neprijemnost zvana bugy. Ja mam bohuzel na hudbu strasne malo casu a produktivitu zabiji i bugy.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    AMBIENTIUM: muzu se zeptat proc ho prodavas? prispevek pred tim si z nej byl velmi nadsen.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    Prodam svoji full licenci Bitwigu za 249 € nebo ekvivalent v czk. Sleva je 50 €. Mel by nekdo zajem?
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    Tak jsem si ho včera koupil, zjistil jsem, že jsem prosral slevu 50€, která skončila v dubnu (Akce Bitwig + u-he), kterou jsem mohl mít. Ležel jsem na tom jen tři hodinky, ale jsem maximálně spokojen. 10x intuitivnější než Ableton ve všech oblastech. Je fakt radost v tom dělat.

    Chystá se verze 1.2, kde přidají grupování tracků, větší browser, sound library, podpora high dpi monitorů, vst multi out...

    Bitwig | Bitwig Studio 1.2
    https://www.bitwig.com/en/bitwig_2up_preview.html
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    AMBIENTIUM: heh, jojo...
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    Velmi upřímná recenze Bitwigu od Otta.
    Kdo nezná Otta: https://ottsonic.bandcamp.com

    Ott - It's Bitwig week...
    http://www.ottsonic.net/bitwig-week/
    MEIKOS
    MEIKOS --- ---
    Hledam nekoho kdo by sel se mnou do origo Bitwig lincence celkem ja plus 2 lidi vychází na 2400,- na hlavu. Popr. SZ.
    DARKIE
    DARKIE --- ---
    tak co nam teda 1.2 verzxia prinasa
    group tracks - lol (toto je nieco co pri kazdom DAW by malo byt samozrejmost predsa)
    audition browser
    factory content upgrade
    support for hires displays

    teda moc sa nepochlapili :/
    DARKIE
    DARKIE --- ---
    no, na NAMMe sa chlapci chcu pochlapit novou verziou 1.2. vraj to bude next level, tak som zvedavy co teda nove pridali. snad, uz tam bude ten slubovany modular
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    setkal jste se někdo s tím problémem, že když instalujete cracklou verzi bitwigu, tak po patchi, kdy máte spustit program vám vyskočí chyba, ale jenom prázdné chybové okno s žádným nápisem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam