• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: ok dix
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUZMAN: když opraví ten bug, který tam poslední den/dva je, a to že se ti po dohrání matche nezapočte nic (goldy ani xp) a budeš to hrát v partě, tak to do 18.11. stíháš v naprostém klidu
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    FVMOUNTIN: Tak uvidime jak rychle pudou lvly :-)
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    CUZMAN: já to viděl v blizz launcheru jako "we're bringing more people in"

    Bring Your Friends to the Brawl
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/16363107/bring-your-friends-to-the-brawl-10-16-2014

    a jestli to čtu správně, tak do 18. listopadu musíš mít lvl 20 a pak seš automaticky součástí losování
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jeste behem dneska projdu tutorial, ale jen tak abych si to osahal, jinak mam dost zkusenosti z doty, takze kdo by chtel nekdy pak zahrat, tak Ravenscar#2156 :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    FVMOUNTIN: to by mne taky zajímalo..co, kde a jak?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    FVMOUNTIN: Kua tak o ty veci nic nevim :-( da se tam jeste prihlasit?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    CUZMAN: závist.

    A doufám, že ses přihlásil do tý věci co dává šanci, že všichni co je máš v přátelých dostanou alphu taky!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak jo IAM IN!!! :-D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Hoho, Idra strike back?! Super, tesim se...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A pak mě ještě napadlo se mrknou, jestli není něco česky :D

    Heroes of the Storm - HeroesFan.cz - Novinky
    http://heroesfan.cz/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Sledujete někdo nějak víc komunitu, progamery a turnaje? Já k HotS přišel od SC2 a Doty a tak jsem začal zkoumat i tenhle komunitní a profesionální aspekt.

    Z webů jsem si oblíbil (na novinky a buildy):
    www.heroesnexus.com a www.heroesfire.com

    Samozřejmě to sleduju i na redditu:
    /r/heroesofthestorm

    Co se týče turnajů a zápasů, tak jsem zatím jenom naskočil na YT kanál Khaldora (znám ze SC2):
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLmHhGKzRGhKSo0OAtxXptfNrg2YPghjOm

    Odtud jsem pochopil, že se turnaje už nějaký i hrajou (co alpha dovolí) a že i existuje nějaká ta meta :). Potěšilo mě, že aktivní je v tomhle ohledu Idra (býval v EG) a podle drbů se snad do EG i vrátí právě s HotS. Podle něj jsem si i koupil druhýho hrdinu - Vallu - a obecně mám tendeci hrát ty hrdiny, který hrajou profíci.
    CRACKY_
    CRACKY_ --- ---
    hm kua, tak ja sem invite nedostal... tak zatim pouze jako pozorovatel :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    Kdo si mě chce přidat do relaID tak hledejte bolehlav#2221, když mě vidíte online v nějaký jiný hře klidně pište, rád se připojím, ale občas jsem tak zaujatej, že nevidím, že mi někdo píše ;-)

    Do poznámky dejte něco jako z nyxu nebo tak, jinak lidi spíš vyhazuju.
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    MAGE: musis to mit zaskrtly , nikomu to jen tak nedaj... resp daj ted diky ty akci ae to teprv bude :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIOM: jo to mam taky... dostal jste nekdo aplhu jen tak a ucet na battle.netu jste zakladali po 03/12?
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak Diom #2278 ..kdyby se chtěl někdo kamarádit :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    MAGE: nikam jsem se nehlásil, když pominu fakt, že mám na bnetu defaultně zaškrtnutou účast na všech momentálně dostupných betách
    MAGE
    MAGE --- ---
    blba otazka, do te alphy se musim nekde prihlasit nebo to rozdavaji nahodne vsem? kamosi to dostali ale nerikali ze by nekde neco pro to delali...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam