• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aby to bylo objektivni, tak jeste alternativni pohled na uplynuly vikend :)

    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Ja nemam snad ani jeden takovej :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    damy a panove, nechci se vas dotknout, ale kdo z vas to ma :)

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    DIOM: malem bych zapomnel :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: je to tím pruhovaným suspenzorem, to je jasný :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: tak me bude muset este hodne hodne hodne dlouho presvedcovat, ze za to stoji.. :) ale mozna ze je to tim obleckem, jak te nekdo uvidi a zacne studovat detaily toho vytunenyho outfitu, tak na chvilku prestane klikat a je to :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    vlci smecka je proste uber alles! uz me to nebude bavit hrat bez vas :)

    DIOM: taky to bylo pekny riziko, stacilo, aby se dostal jeden trumpeta od nich skrz a fouknul do coru a meli sme po srande.. ale riskantni akce a napady, to je muj rybnik :))
    DIOM
    DIOM --- ---
    LOFEEK42: Muradina jedu na Stormbolt build a od levelu 4 je to mašina na rozbíjení budov a drcení nepřátelských minionů a mercenaries..v late game Stormbolt dává 1700+ dmg!
    DIOM
    DIOM --- ---
    na včerejší finální win, kdy nám zbývalo 3% core jen tak nezapomenu ..pěkně jsme si je na konci povodili :)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    YASHAMARU: no ja valil prvni hry online a v kazde delal slusnej bordel, tak jsem ho vyzkousel a hle :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    no ať je to jak chce, tak si Imbadina vyexpím :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    if you're solo on the map somewhere, be aware of where all five enemies are at - look at your minimap and count to five. If you can't count to five, you may be seconds away from death.

    :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Prolezl jsem reddit a nenasel jsem nic o Muradinovi, cekal jsem nejaky qqwhine a nikde nic nevidim. Takze asi je v pohode :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Vcera ten teamcomp byl dobrej, skoda, ze jsme na to neprisli uz v patek. Brokendin +1 az 4 random hrdinove. :D

    Expim Raytarda, dostal naproto superhustokruteprisnej Capitan America oblecek a je to parada. Beru zpet vsechno hnusny co jsem o nem kdy rekl. Asi mam nejak poskozenej mozek a na 10tce budu mit 5 assassinu, ale me to proste nebavi za jinej class.

    Ta jeho Battlecruiser Ultina je nedocenena, kdyz je dobre polozena treba u kapitana na BB nebo u Tributu a na podobnych mistech, tak to obrovsky aoe pole prinuti protihrace vycouvat a ztratit objective. Operativni slovo je zde "dobre", jsem rad, ze nikdo nekomentoval moment, kdy jsem ho poslal omylem opacnym smerem :D Thanks guis you are the best!!!
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    YASHAMARU: dik! tahle hra je opravdu velmi nebezpecne navykova!!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LOFEEK42: whalecum!
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    tak konecne na palube :)... po prvnim aktivne stravenem dni mi zatim sedi nejvic Muradin, Valla a Raynor... v tomto poradi
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    GG
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    YASHAMARU: Rehgar smysl do soloQ imho rozhodně má... Vždyť tam má i jeden z vyšších winratů, a schopnost zachraňovat ostatní a vůbec působit jako Deus Ex Machina je nejen v soloQ neocenitelná :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---


    :)

    Reghara hraju jen pro smecku, do solo Q nema smysl, takze ten pujde pomalu. Ted ale nevim co se naucit dalsiho, bud Chen a nebo Jaina.

    Nejvic se tesim na Rexxara a Sylvanas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam