• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: je to možný..pořád držím relativní balanc..aktuálně jsem dvě prohry v mínusu
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: Podle me jeste nemas dost proher, takze nad tebou hra nezlomila hul? :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    You will, however, receive a small point buffer after ranking up, which will help prevent immediately de-ranking if you lose your first game after being promoted.

    Podle me to, ze dostavas +200 vyhra a jen -60 prohra je ten small buffer. Cim vys ale ses a cim vic her odehrajes a prohrajes, tim mensi ten bodovy naraznik dostavas.

    The top players among you will soar to new heights in pursuit of the coveted Rank 1, where you’ll compete among the best of the best that Hero League has to offer.

    Tady je to napsany tak, ze rank 1 je fakt top hrac, kterej se muze merit s top hraci. Ne clovek, co odehral dostatek her s 33% win rate. Takze by davalo smysl, ze se ty body snizuji, aby se tam neprohrabali lidi jen mnozstvim her?
    DIOM
    DIOM --- ---
    ať se děje co děje, tak mám za výhru vždy 200 bodů, ještě ani jednou jsem neměl méně..takže játro pudla bude někde jinde, než v teamu nebo MMR
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    snad se k tomu blizzard vyjadri

    ale desi me to, ze to je proste podobny jak funguje mmr.

    jakmile te ta hra jednou zaradi do skatulky lempl, tak uz se z tama horko tezko vyhrabes.

    jasne, jde to, ale stoji te to spoustu her, takze pro nekoho to je nerealny ciste skrz to mnoztvi.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: no prave by to chtelo nejakej blue post, kterej to vysvetli, protoze spekulaci, proc by to tak mohlo/melo bejt muzem vymyslet spoustu, me se treba nejvic pozdava vysvetleni, ze cim vic se blizis "svymu" ranku, kterej to pro tebe vyhodnoti, jako ze bys ho mel hrat, tak tim min dostavas bodu.. ale to zase nesedi s tim, ze za prohru je vzdycky -60 at je co je..
    taky sem prohral hodne her v rade na ranku 50, takze dalsi mozny vysvetleni je ta lama-penalizace, jak pises ty, ale to mi pride pak hrozne nespravedlivy, protoze, kdyz se clovek z tech sracek konecne dostane, tak ho to vlastne brzdi, aby dostal konecne nejaky lepsi spoluhrace..

    tady akorat pisou, ze kdyz clovek dosahne vyssiho ranku, tak dostane malej point boost, aby kdyz hned dalsi hru prohraje nespadnul zase zpatky.. ale jinak to tam dal popsany neni

    takze jak je to teda doopravdy? :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ja jsem taky nic nenasel, rekl bych, ze se zatim nevi. blizz to afaik jeste nevysvetlil, mozna ani nevysvetli.

    plat jsem se na streamu borce, co je rank 1 a rikal, ze prumerne za vyhru ma +1 az +10 a za prohru -5 az -20.

    Asi je tam vic faktoru. Me to tedka dava cca 190 za vyhru a kazdou hru se to snizuje o par bodiku.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: mě to taky dělá a mám za to, že dostáváš body podle toho, jak silný je nepřátelský tým. To by totiž byl ideální stav. Ale takhle to popsáno nikde nebylo.

    U mě to bylo tak, že jsem spadl až na nula bodů (rank 50) sérií devíti proher :). No a pak jsem začal vyhrávat a vždy jsem dostal pod 200 bodů. Tak jsem si říkal, že po těch prohrách předtím mi to hází nějaký lamy a tedy nemám nárok na 200 bodů. Ale to si asi mlžím sám pro sebe a je to prostě bug :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nasel sem zatim jenom jeden bug report bez odpovedi na tohle tema, jinak nikde nic nepisou..
    KORAL
    KORAL --- ---
    Taky by mě to zajímalo. Já stále hapruji mezi 190 a 200 :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    byl bych vdecny tomu kdo dokaze nekde najit jakym zpusobem funguje to bodovani v hero league, nejvic me zajima, proc za kazdou vyhru dostavam cim dal tim min bodu, aktualne za posledni vyhru sem dostal 119 bodu.. pritom vim o takovych :) ktery dostavaj normalne 200 bodu, takze se cejtim trosku okradenej
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    mysleno teda co si beru ja a tier -1 co bych nedal na first picku nikdy :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    salusa's list:

    tier 1: zeratul, tychus, arthas
    tier 2: thrall, lili, etc
    tier -1: gazlowe, nova, pajamathur

    :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: a je nakej hrdina, kterej se muze brat, i kdyz se s nim neumi?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: to mam od dioma on s nema hrava
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: jo to vypadá, žes to obšehl od profíků :). Brightwing jojo, ale jen když se s ním umí (split push a pak portování když je potřeba).
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Elementuv draft tierlist :)

    Tier 1: Tychus, Arthas, Brightwing, Nazeebo
    Tier 2: Valla, Stitches, Chen, Uther, Zeratul
    Trash: Rest
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Už jsem se lekl, že můj favorit na HotS statistiky jde ke dnu :)

    HeroGG Mega Update! : heroesofthestorm
    http://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/2solbf/herogg_mega_update/

    Ale měli by spíš průběžně přidávat věci, než takhle skokově. Uvidíme
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TOMMY_ZLEE: dle rozhovoru níže je op build kdy maxuješ wind fury a redukci cooldown. Zkus ;)

    Heroes BETA Talk with Fnatic Part #2/3 - Warriors with Lowell
    https://www.youtube.com/watch?v=JpZeMLdZ5qI
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    Jinak jedu ted toho Thralla a je fakt dobrej. Sice je docela squishy proti burst, nebo kdyz ho focusnou, ale to je jen mala vada na krase jinak skoro az imba charakteru :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam