• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    DIOM: To je no, co uz treba zabojovat :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: coop je ok, když ještě neznáš mapy a nový hrdiny..pak už bych hrál jen quick, ale tam to zase chce alespoň 2 parťáky, protože jinak je to hroznej očistec.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CUZMAN: CUZMAN: No prohry mne serou teeeezce, nejsem ten co zrovna todle umi :D
    YASHAMARU: snad ani nejde ne, teda poud tam nemas x rusaku co furt dcckujou :D
    SALUSA_SECUNDUS: ok dik. ja dal myslim dva nebo tri at zjistim co mne ceka a uz jedu jen quicky. LVL snad jeste dnes 10 a lvl 4 malfurion, valla, uther. Malfuriona a Vallu sem si koupil.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    dal takova zazita vec je, ze ostatnim muzes tvrdit, ze mas hrdinu trosku v ruce, kdyz ho mas na lvl10 :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LIQUIDFREAK: beznej postup je naexpit na lvl4 abys mel vsechno odemceny v coopu a pak jit teprva do Quickmatche..
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    znam lidi, co zvladnou prohrat i coop. v cele se mnou :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: Teda vadi :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LIQUIDFREAK: coop je super tak akorat na questy a nebo i expeni kdyz ti nevadi prohravat :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jeste jedna takova blba otazka,asi nema moc smysl expit v coopu co? Leda tak nejaky prvni poznavaci runy s herama, a to jeste kdovi jestli, ju?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    STAROJDA: jj, muj fav, akorat este nejsou full talenty tak je to takovy lepeni xD
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    uther :-p
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    brightwing
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ahoj vsem, tak jsem take neodolal a nechal jsem se zlakat. Bavi mne supporti ci melee, a celkove je to pro mne mnohem prijemnejsi nez lol aj..
    Trosku mne ale drti mechanics, pac jak sami vite kdyz neni teamplay da se prohrat i temer vyhrana hra :) Navic taky nejsem zadna hvezda :D. Nej support aktualne plz?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LAAZI: no můžeš koukat na mapu a plánovat strategii ne? :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    LAAZI: na to je nejlepší zůstat živej ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TOMMY_ZLEE: Map bude hodně. Údajně je chtějí točit jako u SC2, tedy v každé sezóně cca 7 map (dvě si budeš moct banovat) a v další sezóně se změněj (asi ne všechny)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Sem se stal obeti Blizzard marketingu (uz zase) a musim rict, ze co mi na ty hre dost vadi je, ze kdyz sem mrtvej, tak jak tam nejsou itemy, tak neni co delat, meli by tam dat nejakou minihru. :)
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    STAROJDA: To doufám teda, protože přesně to samý sem si taky říkal, že releasujou ty hrdiny hrozně pomalu.

    Na druhou stranu sem třeba docela zvědavej, jak to bude s mapama. Těch už je teď na MOBA* hru celkem dost a přitom bych řekl, že použitelných mechanics bude celkem omezenej počet (aby se neopakovaly pouze v jiných map layoutech/grafických provedeních).
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Mě hlavně příjde, že by měli sypat hrdiny mnohem rychlejc. V plánu jich mají hodně a možností ještě víc (ze všech tří světů). Snad jde jen o to, že je beta a soustředěj se tedy na vývoj hry samotný. Až bude ostrá, tak půjdou víc po contentu aby vydělali.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Na tri vikingy ale nahypovanej teda nejsem. Snad je predbehne Sylvanas
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: 14 dni ne? Nekde byl blue post o tom, ze vzdy +- 14 dni a snizi se cena. Nejsem si jistej, jestli se jim to povedlo u Jainy ale.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam