• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: Muradin velkej nerf? asi čtu jiný patch notes :) ..Muradin naopak dostal buff
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    No to je dost zlo ale ten patch! Prakticky vsechny my oblibeny hrdiny nerfli jak pi*a.. :( Dokonce i milovanyho Stitche, kterej si to vubec, ale vubec nezaslouzil!!

    Kazdopadne kolem a kolem mi z toho vychazi, ze Ray, Illidan a Aba budou ted frcet ve velkym..
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    YASHAMARU: Neee nerfnuli mi dráčka? :(
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Zuna to rozebira :) http://www.twitch.tv/gosuzuna

    abathur malickej buff
    anub'arak velkej nerf
    arthas velkej nerf
    brightwing velkej nerf
    chen velkej nerf
    diablo buff, ale stale shit
    illidan no change, takze buff protoze vsechno ostatni nerfnuty :)
    kerrigan jsem nevnimal, chytil jsem jen konec kde rikal, ze je shit
    murky nerf
    muradin velkej nerf
    raynor vypada dobre
    DIOM
    DIOM --- ---
    Raynor bude beast!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    fakt cumim, jsem zvedavej jak to zamava hrou.
    DIOM
    DIOM --- ---
    Stitches delší CD na hook a Gorge má o 50% nižší dmg, to mne docela zamrzelo
    DIOM
    DIOM --- ---
    Zeratul už nebude krást kempy

    Tychus zemře, když zabijete Odina a Odin bude mít HP odvozený od množství HP Tychuse při castu..krutej nerf..ale zase bude střílet automaticky nuke :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    uthera*
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    thrall nerf, tychus nerf (asponklasickej oddinovskej), arthas nerf, stitches nerf, nerf brightwinga znamena buff hanze

    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: je to moc dlouhy na to, abych to cetl zadarmo, ale v praci to prostuduju :)

    cet jsem jen zeratula, kterej dostal rewind :D

    zitra
    KORAL
    KORAL --- ---
    P.s. kdy že to dneska mají nahazovat ? :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Nadhod něco co tě zaujalo :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    wow tolik a tak razantnich zmen wow
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Zeratul dostal buff ja p*** :D:D:D:DD:D:D:D::D:D:D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Heroes Closed Beta Patch Notes -- February 10, 2015
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/17906504
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    boti si chcou taky zahrat proti lidem :))) mnohdy jsou kvalitnejsi nez nekteri spoluhraci :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: no čekat na tebe nebude :) ..ostatně by to nebylo ok ani pro tvoje spoluhráče
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YASHAMARU: Jasne, ok, dik :D Ted sem treba vypad a nedostal se do hry do doby nez sem byl lvl 10, byl 5x mrtvej a mel talenty vybrany od bota. Nechapu ani jedno, to jako hero sam nekde de kdyz je player dc? :-O
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LIQUIDFREAK: jak se dostanes do hero ligy, tak muzes normalne draftovat, takze ti odpadnou prohry skrz matchmaking a shit team comp. ale zase se opakujou ty sami hrdinove porad dokola

    LIQUIDFREAK: to co popisujes se mi stalo jen jednou a nastesti sem hral s nekym kdo mi rekl ze uz je ve hre, takze jsem dal restart. nekdy je to tezky a nejde poznat jestli lidi hraji na pleckach nebo jestli se to seklo

    LIQUIDFREAK: todle blizzard schvalne neresi, protoze nechce propagovat nejakou urcitou metu, jsou tam jen soft pravidla, jakoze nemuzes mit vic nez 4 assassiny apod. jsem strasne rad, ze uz nemusim hrat QM lol jen jsi mi to pripomnel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam