• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ENDER: dá se s nima i běhat pohromadě a nebo mít jednoho stranou a dva společně. Tak to hrajou i profíci.
    ENDER
    ENDER --- ---
    tak jsem si koupil vikingy a mam pocit ze mi chybi trosku toho azijskyho klikaciho skillu :) ale je to celkem sranda
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ZARREMGREGARROK: LEAVER ALERT!!! :-D
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STAROJDA: Nevyjádřil jsem se dobře. Hra začne a mě potom trvá i třeba šest minut, než se do ní dostanu. Do té poslední jsem se po skoro deseti minutách od začátku nedostal, tak jsem se na to vykašlal.

    Zůstala mi vždycky obrazovka: Server is x:yy ahead. A číslo se ani nehnulo, jen běhaly ty tři barevné tečky pod ním.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jinak včera jsem stihl provětrat post-patch Vallu a řešil jsem, stejně jako ostatní, čím nahradit Battle momentum v multishot buildu. Profíci často berou Repeating arrow (reset cooldownu na Hungering arrow po Vaultu), ale já zkusil Hot pursuit (10 stacků Hatred -> 20% move speed) a to mě přijde o dost lepší! Hlavně na lajně, kde mám max stacky skoro pořád a tak jsem neustále zrychlenej. Je to super i v teamfight, kde těch 10 střel člověk vystřelí a pak parádně může honit prchající nepřátele.

    Zkusil někdo taky tak, nebo jinak? ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: jestli je to pak dobrá hra, tak to jistě stojí za to ;)

    LET_ME_BE: Zdá se, že to Blizzard s těma beta klíčema přepísk :). Mám pocit, že ve hře jsou už všichni, co tam chtějí být.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Už třetí hra v kuse, kam to trvá věčnost, než se konečně dostanu do hry...
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Kdyby sem chodil nekdo kdo jeste nema pristup:

    1) T7F2NM-4TPD-BJVTBG-C8RY-9XPRW9
    2) VRKHDT-MC7G-49CYYE-TGPJ-T6CBKH
    3) F8XECC-GCKM-8NG6P2-EY4H-K9V74H
    4) YGBJ9N-B9HH-67XZRC-P7FM-ETBXMZ
    5) K2HY72-VWTD-F6Y28K-GRWY-Z2CPXW
    6) E9E6J6-WR2P-84E6TY-4GMG-ZGN6C6
    7) P9J4CV-ZEPX-VNB2YM-4XDV-4X4DBJ
    8) TVEWWZ-FH7X-E4Z8JG-2TKP-NZB9EK
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: sorry no :D. Navíc máme v práci sezónu a bývám často do večera někde v tahu.

    Co takhle pokecat o návrzích na nové hrdiny, co kolují na redditu? Kolikrát je to dost nuda, ale teď se vyloupl fakt parádní koncept.

    Millhouse Manastorm - Album on Imgur
    http://imgur.com/a/XfVbu
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    taky mám ještě další 3
    ABNORMAL
    ABNORMAL --- ---
    Neshani nekdo klice? Mam dva volne, kdyby mel nekdo zajem.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZARREMGREGARROK: nic, ono se to spravilo samo po par hrach :))

    jinak k tomu talent bugu, u lvl 9 murkyho mi zmizely talenty a mel jsem ho jakoze lvl 1. a vtipna cast je, ze mel stary! talenty, ktery uz byly odstraneny ze hry :))) takze takove okenko do minulosti.

    napiste nekdo neco konstruktivniho at tu neni jen moje breceni, uz tu dlouho nebyl zadnej theorycraft, starojdo nechces si dat pauzu od kojeni a obohatit nas necim? :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: A co na to řekl support?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ted mi to pro zmenu smazalo celej profil a sem hrac level 1 a uz nemam ani ten usoplenej star craft quest za 200 :))
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Anub'arak will be getting some alterations with his beetle AI in a future patch. The Crypt Lord will be quite the foe to deal with, once he has these subtle changes.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    GEORGE175: battletagy jsou na nástěnce
    GEORGE175
    GEORGE175 --- ---
    DIOM: taky uz jsem na to koukal a moc to nechapu, das mi battle tag? ze si s vama obcas zahral.. :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pořád to ladí a asi ladit budou. Proto bych na tu HL moc nedbal zatím.
    Důležité bude, jak to bude po betě ...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    DIOM: no nejak to zmenili po Sylvanas patchi a ty jejich slavny blog posty do toho moc svetla bohuzel neprinesly, je to jenom snuska disjointed opague words..
    DIOM
    DIOM --- ---
    Co nechápu je bodování v HL.

    Měl jsem za to, že se odvíjí dle ranků všech hráčů ve hře. Ale včera jsem si dělal malý průzkum a nejvíc bodů (114) jsme s kolegou dostali za hru, kde náš team byl nejhůře rank 25, z toho jeden z nás rank 3 a další rank 7. Protihráči pak měli nejvýše umístěného hráče na ranku 25 a jednoho hráče 49 a dalšího 47. Přesto to byla nejlépe bodovaná hra z pěti vítězných v řadě.

    Všechny ostatní hry jsme nedostali víc bodů než 101, a to proti nám hráli mnohem vyšší ranky než tu hru za 114.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: leaver queue jsem si už taky zkusil a to takto

    Nejdřiv jsem leavnul hru, protože to mě fakt vytočilo. Týpek už v lobby napsal "how many fucking russians do I have in this team?". žádnej rusák tam nebyl. Začla hra (Blackhearts) a po první smrti (náš Diablo) začal tenhle týpek spamovat, jak jsme retardi, že to neumíme a že sme prohráli a že sme "fucking russians" a začal se svým Utherem farmit spodní lajnu a srát na nás. Já si pustil jednu hru, že byl čas a tenhle zmrd mi to akorát kazil, takže jsem se slovy "what a waste of time" dal Alt+F4

    Po této hře jsem normálně mohl jít do Hero league. To bylo další den. Takže jsem hrál, ale ke konci se probudil prcek, žena byla v koupelně a tak jsem musel za ním. To holt realita má větší prioritu než počítač a tak než abych byl AFK v bázi (byl jsem Uther), tak jsem leavnul, protože Uther bot by mohl aspoň trochu pomoci.

    Po tomto jsem musel jít do 1 hry leaver league. Ale to mě nevadilo - měl jsem quest na assassina a chtěl jsem oprášit illidana, takže jsem dal quickmatch leaver league s Illidanem, pěkně s ním zafeedil, hru dohrál (kupodivu nikdo neleavnul a byla to docela solidní hra bez keců) a vyhrál a mohl jsem zpět do Hero.

    Závěr
    Leaver league mě asi občas čeká. Zaprvé se dokážu vytočit natolik, že to prostě vypnu. Zadruhé občas prostě se radši pověnuju rodině než PC hře a leavnout musím. Tam už mi to je pak trochu líto vůči týmu, ale co wtf je to jen počítačová hra, jde o prd. Leaver league mi ale nevadí, pač si tam zkusím hrdiny co moc nehraju a trochu je osvěžím, nebo si zkusím nějakej retard build.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam