• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    PEDROBEAR: imho když to hraješ hodně, vyplatí se ti to hlavně na Goldy, 150%
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    pouzivate nekdo stimpack? jaky sou obecne nazory kolem toho?
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    no kdyz k tomu da i stolecek tak to beru!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo trochu toho klidku bych si vzal, diky!
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    chce nekdo klid do bety ? mozna vam nezbylo pro zname a ja mam par vylozene navic.
    KORAL
    KORAL --- ---
    U mě vše na max při rozlišeni 1920x1200.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Na jaký detaily grafiky hru hrajete? Já kvůli maximální plynulosti a stáří mého herního ntb jedu vše na low. Jen textury mám na medium. O to víc mě pak dostává, když vidím videa nebo screenshoty s maximálnímá detailama. To je jak jiná hra :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ICARUS: jj klasickej DPS build. I tak je ale multishot považovanej za nejlepší ;)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Na Vallu po nerfu rad jezdim tohle:

    Heroes of the Storm (Heroes) Builds & Guides, wiki, database and forums. Heroes Hero Build Guides on HeroesFire Wiki!
    http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/valla#sKrj

    Manticore je mozno vymenit za lifesteal a ultimatka podle potreby. Dava to dost brutalni single target damage, srovnatelny s Sgt. Hammer, ale na ukor AoE/burstu, coz je nutno brat v potaz.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: mrkni na to video, co jsem zapomněl postnout :). Tam popisuje rozdíl v dmg. Ale chápu tvoji volbu, sic Searing arrows jsou spolehlivé a střílíš kam si vybereš.

    Heroes of the Storm -Valla Updated Build Guide by Fan, Rank 1 Masters League!
    https://www.youtube.com/watch?v=StjP6hn-46U
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdyby byla k tomu Qcku pripsany, ze to prioritizuje enemy hrdiny, tak bych to asi prehodnotil :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: novej build na vallu zatim nemam, zkousel jsem neco vlastniho s botama, co mi prislo dobry, ale zatim jsem to netestoval proti hracum.

    na lvlu 7 beru ted searing arrows, prijde mi to lepsi nez repeating arrow. kdybych uvazoval o repeating, tak bych k tomu bral na predchozich lvlech upgrady, ale nejak me to nelaka.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    STAROJDA: zareaguju sám na sebe :). Ve videu níže Fan rozebírá ten level 7 u Vally a podle něj je Hot pursuit nejhorší volba :). Z max stacků Hatred už tak je bonus 10% a tohle je tedy dalších deset (tedy ne tolik). Navíc Valla už tak je dost pohyblivá a nepotřebuje tolik další boost. Naopak Repeating arrow bere, protože to je refresh na skillu, co na levelu 7 dává 400 dmg, což je potenciálně i silnější než Searing arrows (to se taky hodně bere). Takže asi to přehodnotím a naučím se to s tím Qčkem pořádně :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    STAROJDA: se musim podivat trosku na gameplay, ale prave nejvetsi sila mi prijde v tom splitu, kdy soakujou xp na vsech lajnach... jsem to zkousel proti botum a tam jsem to uhral na lvl 12 vs 17...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ENDER: dá se s nima i běhat pohromadě a nebo mít jednoho stranou a dva společně. Tak to hrajou i profíci.
    ENDER
    ENDER --- ---
    tak jsem si koupil vikingy a mam pocit ze mi chybi trosku toho azijskyho klikaciho skillu :) ale je to celkem sranda
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ZARREMGREGARROK: LEAVER ALERT!!! :-D
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STAROJDA: Nevyjádřil jsem se dobře. Hra začne a mě potom trvá i třeba šest minut, než se do ní dostanu. Do té poslední jsem se po skoro deseti minutách od začátku nedostal, tak jsem se na to vykašlal.

    Zůstala mi vždycky obrazovka: Server is x:yy ahead. A číslo se ani nehnulo, jen běhaly ty tři barevné tečky pod ním.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jinak včera jsem stihl provětrat post-patch Vallu a řešil jsem, stejně jako ostatní, čím nahradit Battle momentum v multishot buildu. Profíci často berou Repeating arrow (reset cooldownu na Hungering arrow po Vaultu), ale já zkusil Hot pursuit (10 stacků Hatred -> 20% move speed) a to mě přijde o dost lepší! Hlavně na lajně, kde mám max stacky skoro pořád a tak jsem neustále zrychlenej. Je to super i v teamfight, kde těch 10 střel člověk vystřelí a pak parádně může honit prchající nepřátele.

    Zkusil někdo taky tak, nebo jinak? ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: jestli je to pak dobrá hra, tak to jistě stojí za to ;)

    LET_ME_BE: Zdá se, že to Blizzard s těma beta klíčema přepísk :). Mám pocit, že ve hře jsou už všichni, co tam chtějí být.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam