• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: novej build na vallu zatim nemam, zkousel jsem neco vlastniho s botama, co mi prislo dobry, ale zatim jsem to netestoval proti hracum.

    na lvlu 7 beru ted searing arrows, prijde mi to lepsi nez repeating arrow. kdybych uvazoval o repeating, tak bych k tomu bral na predchozich lvlech upgrady, ale nejak me to nelaka.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    STAROJDA: zareaguju sám na sebe :). Ve videu níže Fan rozebírá ten level 7 u Vally a podle něj je Hot pursuit nejhorší volba :). Z max stacků Hatred už tak je bonus 10% a tohle je tedy dalších deset (tedy ne tolik). Navíc Valla už tak je dost pohyblivá a nepotřebuje tolik další boost. Naopak Repeating arrow bere, protože to je refresh na skillu, co na levelu 7 dává 400 dmg, což je potenciálně i silnější než Searing arrows (to se taky hodně bere). Takže asi to přehodnotím a naučím se to s tím Qčkem pořádně :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    STAROJDA: se musim podivat trosku na gameplay, ale prave nejvetsi sila mi prijde v tom splitu, kdy soakujou xp na vsech lajnach... jsem to zkousel proti botum a tam jsem to uhral na lvl 12 vs 17...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ENDER: dá se s nima i běhat pohromadě a nebo mít jednoho stranou a dva společně. Tak to hrajou i profíci.
    ENDER
    ENDER --- ---
    tak jsem si koupil vikingy a mam pocit ze mi chybi trosku toho azijskyho klikaciho skillu :) ale je to celkem sranda
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ZARREMGREGARROK: LEAVER ALERT!!! :-D
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STAROJDA: Nevyjádřil jsem se dobře. Hra začne a mě potom trvá i třeba šest minut, než se do ní dostanu. Do té poslední jsem se po skoro deseti minutách od začátku nedostal, tak jsem se na to vykašlal.

    Zůstala mi vždycky obrazovka: Server is x:yy ahead. A číslo se ani nehnulo, jen běhaly ty tři barevné tečky pod ním.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jinak včera jsem stihl provětrat post-patch Vallu a řešil jsem, stejně jako ostatní, čím nahradit Battle momentum v multishot buildu. Profíci často berou Repeating arrow (reset cooldownu na Hungering arrow po Vaultu), ale já zkusil Hot pursuit (10 stacků Hatred -> 20% move speed) a to mě přijde o dost lepší! Hlavně na lajně, kde mám max stacky skoro pořád a tak jsem neustále zrychlenej. Je to super i v teamfight, kde těch 10 střel člověk vystřelí a pak parádně může honit prchající nepřátele.

    Zkusil někdo taky tak, nebo jinak? ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: jestli je to pak dobrá hra, tak to jistě stojí za to ;)

    LET_ME_BE: Zdá se, že to Blizzard s těma beta klíčema přepísk :). Mám pocit, že ve hře jsou už všichni, co tam chtějí být.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Už třetí hra v kuse, kam to trvá věčnost, než se konečně dostanu do hry...
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Kdyby sem chodil nekdo kdo jeste nema pristup:

    1) T7F2NM-4TPD-BJVTBG-C8RY-9XPRW9
    2) VRKHDT-MC7G-49CYYE-TGPJ-T6CBKH
    3) F8XECC-GCKM-8NG6P2-EY4H-K9V74H
    4) YGBJ9N-B9HH-67XZRC-P7FM-ETBXMZ
    5) K2HY72-VWTD-F6Y28K-GRWY-Z2CPXW
    6) E9E6J6-WR2P-84E6TY-4GMG-ZGN6C6
    7) P9J4CV-ZEPX-VNB2YM-4XDV-4X4DBJ
    8) TVEWWZ-FH7X-E4Z8JG-2TKP-NZB9EK
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: sorry no :D. Navíc máme v práci sezónu a bývám často do večera někde v tahu.

    Co takhle pokecat o návrzích na nové hrdiny, co kolují na redditu? Kolikrát je to dost nuda, ale teď se vyloupl fakt parádní koncept.

    Millhouse Manastorm - Album on Imgur
    http://imgur.com/a/XfVbu
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    taky mám ještě další 3
    ABNORMAL
    ABNORMAL --- ---
    Neshani nekdo klice? Mam dva volne, kdyby mel nekdo zajem.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZARREMGREGARROK: nic, ono se to spravilo samo po par hrach :))

    jinak k tomu talent bugu, u lvl 9 murkyho mi zmizely talenty a mel jsem ho jakoze lvl 1. a vtipna cast je, ze mel stary! talenty, ktery uz byly odstraneny ze hry :))) takze takove okenko do minulosti.

    napiste nekdo neco konstruktivniho at tu neni jen moje breceni, uz tu dlouho nebyl zadnej theorycraft, starojdo nechces si dat pauzu od kojeni a obohatit nas necim? :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: A co na to řekl support?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ted mi to pro zmenu smazalo celej profil a sem hrac level 1 a uz nemam ani ten usoplenej star craft quest za 200 :))
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Anub'arak will be getting some alterations with his beetle AI in a future patch. The Crypt Lord will be quite the foe to deal with, once he has these subtle changes.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    GEORGE175: battletagy jsou na nástěnce
    GEORGE175
    GEORGE175 --- ---
    DIOM: taky uz jsem na to koukal a moc to nechapu, das mi battle tag? ze si s vama obcas zahral.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam