• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    VICTIM81: ten druhej marinak se jmenuje Jim Reytard
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    YASHAMARU: nemyslel jsem primo hammera ale tychuse a toho druheho starcraft vojaka.... nevim jmeno... dival jsem se na nejakej league stream a pri picku diskutovali a proste zminili ze ti dva starcraft marinaci jsou top picky v asii. a ja uz fakt par lidi kteri je opravdu umeli hrat potkal.. a oni to opravdu davali. top dmg na hero i siege no problemo.
    hammer ale imho opravdu neni spatny. jen patri mezi ty unikatnejsi hrdiny co se tyce herniho stylu. takze vetsina hammeru je siege only a to je proste pozvanka pro assasiny. kdyz hraju s novou tak si k hammerovi chodim pro stacky...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    VICTIM81: fakt jsou to top picky v asii? u toho hammera to moc nechapu, prijde mi, ze s tim jak popularni je kaelthas, tak v okamziku, kdy hammer zasieguje, tak je splachnutej do hajzlu.

    vcera jsem si pohraval s myslenkou udelat si v asii smurf account a otestovat tamni skill, ale kaslu na to, odmeny na 9 lvlu jsou prilis lakave :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    YASHAMARU: no jiste. ono to spolu souvisi. kdyz je hrdina silnej v rozdavani DMG tak je trosku moc kdyz k tomu ma jeste utility vetsiho vyznamu. treba prerusovat ultimatky, stuny atp.
    v podstate anub a jeho silnej aoe dmg by nebyl az tak problem kdyby k tomu jeste nemel stun a mobilitu takze nema vetsiho problemu tu dmg maximalizovat. v tomhle se ted bude hots trosku hledat. jak ty hrdiny poladit aby treba hrdinove co maji spis ty utility nebyli k nicemu kdyz nejakej frajer dava tunu dps a ktomu ma jeste utility.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Čili pokud to správně chápu, tak "šoupací ability" nebudou shazovat channel+move.
    ie. zmizí dost možností jak shazovat Sonya whirwind a podobné
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jsem doted nevedel, ze johanna ma nejakej blind.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    "treba Kerrigan... ta ma uz takovou dmg ze nechat ji jeste stun je trosku moc"

    stejne ten stun dostanes, protoze te shrabne do ostnu.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    VICTIM81: reba Kerrigan... ta ma uz takovou dmg ze nechat ji jeste stun je trosku moc, stejne ten stun dostanes, protoze te shrabne do ostnu.

    tam jde o to, aby jsi temahle abilitama nemohl rusit ultimatky. napriklad valle ten strafe. imo proste chteji, aby ultky byly ultimatni.

    ne ze vala da strafe a kazda postava ma neco cim ji to zrusi.

    to samy u tech jumpu. je trapny, kdyz treba tyrael da judgement na illidana a ten mu ten stun vyblokuje Qckem.

    imo rozumny
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Jako brutální nerf pro illidana vidím změnu v blindech.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    STAROJDA: parada tak ja se snad tech 10 hrdinu doziju...

    HIDESPY: imho ok.
    daze si ja vybavim jako zasadni zpomaleni hrdiny. silnejsi/ucinejsi/ nez slow. nemel by jit odstranit pomoci jinych schopnosti. jeho delka a sila zpomaleni bude pevne dana. cca jako ve wow kdyz to uz je od blizzu.
    a je to vuci hrdinum u kterych me to neprekvapuje. treba Kerrigan... ta ma uz takovou dmg ze nechat ji jeste stun je trosku moc. hlavne kdyz ma min dva skilly umoznujici udrzet obet v dosahu nebo se k ni dostat ?...
    a ETC bude porad silnej .. uz takhle to byl sveho casu OP tank. jen diky jinemu OP tankovi neni tak videt :)

    a hammer a tychus nebudou na tom spatne. hammer i tychus jsou velmi potentni hrdinove. mam pocit ze tychus je jeden z top picku v asii. imho jsou oba na tom dost dobre. a tohle je neposkodi.

    STAROJDA: zaslouzene :)

    STAROJDA: a jeste jednou zaslozene... to bylo neskutecne jak zabavne bylo hrat daily na supporta kdyz jsem mel v tymu illidana co to umel rozjet... sam si daval klidne i 3 lidi .stacilo stat za bukem a sem tam hodit heal. a stejna uroven ale frustrace kdyz jsem hral proti tomu. na koho skocil toho zabil. imho byl moc silnej.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dokud se mu neznerfuje passivka, tak je v pohode.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hmm nerf illidana hmm :) docela jsem si oddychl, cekal jsem to horsi. dmg na mete je celkem irelevantni. (tbh do ted jsem nevedel, ze to nejaky dmg dela :D )

    ta zmena Qcka je spis kosmeticka. nemluve o tom, ze to bylo nefer.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a sonya porad nema neprerusitelnej whirlwind? :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A poslední věc (pak jdu pracovat zase něco :)):

    Dost chválený je, že všechny heroic, co vyvolávají jednotky (Banshee, Ultralisk, Water elemental,...) jdou nyní retargetovat i po smrti hrdiny.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jo a toto je taky vtipné. Bude to fungovat první týden po patchi. Důvod - aby se častěji hrála nová mapa.

    Starting today, the pool of Battlegrounds available in all modes, except Custom Games, will be temporarily limited to the following:

    Battlefield of Eternity
    Sky Temple
    Tomb of the Spider Queen
    Cursed Hollow
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jo a k tomu Treasure goblinovi

    Players will receive a Special Event Quest titled: “Kill a Treasure Goblin!” each day during the Eternal Conflict event.
    Before the start of a match, any players with an active Special Event Quest will cause a Treasure Goblin to spawn at a random location near their team’s Core.
    Kill the Treasure Goblin before the pregame timer reaches 0, or it will open a portal and escape the Battleground.
    Any players with an active Special Event Quest that manage to kill a Treasure Goblin before it escapes will receive 100 Gold for their efforts at the end of the match.
    Treasure Goblins may spawn on any Battleground, in any matchmaking game mode (Versus A.I., Quick Match, Hero League, Team League).
    This Special Event Quest is available to all players, whether or not they’ve unlocked Daily Quests by reaching Player Level 6.
    While players are invited to kill as many Treasure Goblins as they can, this Special Event Quest can only be completed once per day. Incomplete Quests do not stack.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A i Illidan dostal co proto :)

    1) Nejprve přímo nerf na Metamorfozu:

    Metamorphosis (R)
    Radius decreased by 25%
    Damage decreased from 200 (+10 per level) to 20 (+4 per level)
    Check out the recent Patch Preview blog for more information about this change

    2) Pak bugfix:

    Several Abilities were unintentionally providing brief moments of Unstoppable behavior during use. The following Abilities no longer provide Unstoppable:

    Chen -- Flying Kick (Q)
    Falstad -- Barrel Roll (E)
    Illidan -- Dive (Q)
    Illidan -- Sweeping Strikes (with the Unbound talent) (W)
    Kerrigan -- Ravage (Q)

    3) A pak změna u Blind efektu (proti AA hrdinům), platí pro Lili a Johannu (a ještě někdo?):

    Affected targets now miss all Basic Attacks throughout Blinding Wind’s duration.

    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: ja mam a jsem odkazanej jen na starojdu :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    a očekávaný ponerfnutí Anubaraka

    Scarab Host (Trait)
    Beetle Movement Speed reduced by approximately 16%
    Beetle damage reduced from 8 (+2 per level) to 7 (+1.8 per level)
    Locust Swarm (R)
    Damage reduced from 20 (+8 per level) to 16 (+6.4 per level)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Další zajímavá změna je snaha o vylepšení druhé ultiny u Sylvanas. Prý dělali na návrh komunity

    Possession (R)

    Possession’s functionality has been reworked
    Possession now has 7 charges, with a 12 second recharge time
    Converting a normal Minion consumes 1 charge, and Catapults consume 5 charges
    Minions affected by Possession no longer gain bonus Health
    Dark Lady’s Call (Talent) has been reworked
    Now increases the maximum number of charges by 3, and decreases the recharge time by 4 seconds
    Converting enemy Mercenaries costs 5 charges

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam