• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALOMET: tak teď jsem ho 2x picknul a 2x vyhrál ..je to ničema, co si budeme povídat :)
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    Tak jsem se konečně propracovala na 10 hrdinů a dala jsem první rankedy. Teda je to úplně jiná hra. Zatím žádní trollové a clueless lidi:)
    Btw, taky vám přijde pick Kael'thase takovej instawin?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    LIQUIDFREAK: po vecerech :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BARTUC: sic nemam odhotsovano moc, ale to byl jeden z hlavnich duvodu proc sem zatim odinstaloval. Rusaci, kteri jsou nejchytrejsi, maj nejvic op hrdinu, nejvic prudi ale ve vysledku udelaj prd. A mas dycky minimalne 1-2 v teamu :)
    BARTUC: se zera/malfem to mam stejne :D ale ja sem prumerna lamicka. Kdy hravas, ze bych nahodil?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ZARREMGREGARROK: jo to je vono! proto taky rikam golem :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Za to asi může mapa se sbíráním lebek, kde ta mrcha vypadá a chová se úplně stejně, jen se jinak spawnuje a jinak jmenuje.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: skoda ze si nezazil okamzik, kdy na to element prisel a vahal, jestli nam to ma rict nebo si to nechat pro sebe jako tajemstvi :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nevim proc mu rikam golem :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jakoze myslim bosse
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: skoda, ze jsi nezazil, kdyz zeratul void prisonem kradl golemy. naskocil doprostred enemy teamu, vsechny zmrazil. ukradl jim golema a utek. :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: ono to je tezky, ja jsem se zeratula naucil hrat od master borce umadibet, kterej uz nehraje. tedkom zadni dobri zeratulove nestreamuji. i kdyz zuna je vlastne hodne dobrej.

    zera jako takovej neni tezkej, momentalne je to asi nejsilnejsi postava ve hre. mechanicky tam neni nic moc tezkyho, trefit bombu, zneuzivat wormhole. s rewindem po 20tce uz je to docela klavir.

    ultimatka ma asi milion ruznych vyuziti, tak s ni nezaspat.

    kriticky je to, ze v podstate nejses v teamfightech, takze tvoje nepritomnost musi byt necim vyvazena. idealne tim, ze jejich team rozpulis VPckem, nebo rovnou nekoho oddelas. nejhorsi je zeratul, kterej nic neudela a jen chcipne.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    no klidne posli replay a ja ti udelam assessment :) ono jinak ve hre neni moc cas divat se kdo je kdo..
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: vis co, ja si nemyslim ze bych ho hral vylozene spatne... dycky se mam co ucit, ale zaklad uz relativne mam a myslim si, ze si nevedu uplne spatne, ale chtelo by to, aby se na me nekdo podival :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BARTUC: zeratul je tezkej na hrani, tak neves hlavu, to prijde.. ona je to mrcha nepoddajna, ale kdyz ho zkrotis, tak ti poskytne velky rozkose :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Na tebe jen jednou a víckrát ne :-D


    BARTUC: Včera byl divnej den :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    mno ja mam po vcerejsku trosku problem sam se sebou... hrali sme nekolik QL v grupe 5 lidi a vsechno byly prohry (ja hral zeratula) a pak jeden typek odpadl, ja vzal malfuriona a dve hry v rade sme vyhrali rozdilem tridy... ted jde o to, jestli sme jen meli stesti, nebo jestli sem tak spatnej zeratul :-D (vetsinou sem byl na tom tabulkove dobre btw)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    KORAL: vidis to, me to zase nebavi kdyz na me picujes :) tak aby se v tom koza vyznala
    KORAL
    KORAL --- ---
    Po fitku a v tom vedru co bylo včera, radši nehrát :)
    Nakonec to dopadlo v HL 1 loss a 1 win :)
    Dál jsem to nezkoušel radši :-D

    Já musím hrát s Yashu a nebo někým kdo rád píše a říká ostatním co mají dělat. Mě nebaví jim to psát, radši to říkám na TS. takže když jedu solo, tak dojíždím na to, že nepingám, kam chodit a pak to projedeme na tom, že nejsme jednotní :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STILGAR: dobrej nick :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    STILGAR: pokud dává rightclick, tak to už prostě je v p*deli. Ale pokud dává a-click, tak to už použitelné je a šel bych s ním :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam