• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    mozna jo, ja jsem ale zvyklej chodit hned na zacatku na nejakou vez a spalit na ni ammo.. casto to vychazi a velice brzo se tim padem probourame a me to pride jako velka vyhoda.. zaroven musi enemy team venovat energii na to, aby me hlidali a ja jim to ammo nepalil a tim padem nevylepsoval pozici svejm minionum/mercenaries treba chvilku pred objectives atd..
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Má smysl ten první talent v porovnání s větším dostřelem Withering Fire?
    Není věž jen ve dvou stavech: Zastunovaná, nebo mrtvá?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja ji stavim takhle

    destroy ammo
    envenom
    vybuchovani minionu
    arrow (possesion i po nekolika pokusech je proste o dost slabsi nez ten sip)
    movement speed
    enemies vulnerable
    teleport

    da se s ni pekne zazlobit bud kdyz neni hlidana nicenim vezi nebo sundavanim slabsich kusu pres ten haunting wave, oblibeny cile jsou valla a raytard, ktery myslej, ze nejak zdrhnou, ale nezdrhnou :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALOMET: Vsechno do sipu!!!
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    CUZMAN: A mohl bys mi poradit jak jí stavět aby byla OP? Mě se zatím podařilo s ní zahrát akorát retarded splitpush:P
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SYLVANAS OP!!!
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    YASHAMARU: Mě přijde libovej na většinu map kromě Haunted mines a Dragonshiru.
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    STAROJDA: Jako jo, dá se na něj prostě nachainovat cc a odpařit ho, ale to randomáci ne vždy zvládnou. No uvidíme jak to bude na trochu lepším ranku, ale zatím je to pro mě jasnej pick;)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hlavne na cursed hollow je libovej
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALOMET: pro mě to instawin není, vím jak proti němu hrát (nenechat se chytit do firestorm :)). Ale musí to teda vědět i zbytek týmu, jinak to instaloss opravdu je :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    SALOMET: Na vysokym ranku je Kael silnej, ale cim niz pujdes, tim vic ti lidi budou delat ze zivota peklo gankovanim a agresivnim pushovanim dokud nedingnes 16ku, po ktery jsi slusna vrazdici masina.
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALOMET: tak teď jsem ho 2x picknul a 2x vyhrál ..je to ničema, co si budeme povídat :)
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    Tak jsem se konečně propracovala na 10 hrdinů a dala jsem první rankedy. Teda je to úplně jiná hra. Zatím žádní trollové a clueless lidi:)
    Btw, taky vám přijde pick Kael'thase takovej instawin?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    LIQUIDFREAK: po vecerech :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BARTUC: sic nemam odhotsovano moc, ale to byl jeden z hlavnich duvodu proc sem zatim odinstaloval. Rusaci, kteri jsou nejchytrejsi, maj nejvic op hrdinu, nejvic prudi ale ve vysledku udelaj prd. A mas dycky minimalne 1-2 v teamu :)
    BARTUC: se zera/malfem to mam stejne :D ale ja sem prumerna lamicka. Kdy hravas, ze bych nahodil?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ZARREMGREGARROK: jo to je vono! proto taky rikam golem :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Za to asi může mapa se sbíráním lebek, kde ta mrcha vypadá a chová se úplně stejně, jen se jinak spawnuje a jinak jmenuje.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: skoda ze si nezazil okamzik, kdy na to element prisel a vahal, jestli nam to ma rict nebo si to nechat pro sebe jako tajemstvi :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nevim proc mu rikam golem :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jakoze myslim bosse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam