• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    PEDROBEAR: tak tvuj spin z talentu lost soul - lvl 1 cd na W, je uplne mimo.
    kdyby tu kazdy mel reagovat v takovem stylu na nazory ostatnich tak by to tu stalo pekne za hovno.
    ten talent se bere jako naprosty unverzal protoze sedi do pve i pvp focusu. coz je neco co na lvl1 slouzi jako flex pick. kdy jeste nemusi byt jasne zda te nechaji solo puschovat nebo ti budou hrat couter push. kdy linka se sylvanou se forcne jako silnejsi linka. takze nejsi sam ale je to treba 2v2 nebo 3v3 nebo i 4v4 dle mapy. pak ti talent na cisteni minionu je naprd protoze tam je tolik lidi ze to chcipa hned.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ZARREMGREGARROK: ten druhej talent je celkem volitelnej, ja preferuju to ubit co nejrychleji nez sledovat 10 sec jak mi utika stealther. Tam neni nic vylozene spatne
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    PEDROBEAR: Envenom po nerfu hodíš na stealthera a on nezmizí po dalších 10 sekund ať dělá, co chce.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: 1 talent bud 200% merc / mnion damage - merc damage pokud chces jet push build, nebo 25% withering fire range pokud chces jet assasin build.

    Ale v zadnym pripade redukci coldownu na dyku -.- to je uplne waste.
    To je jak ji na plastickou operaci zvetseni penisu v nabidce maji 30 cm a ty si vyberes 2 centimetrovej pupinek.

    druhej talent envenom po nerfu mi prijde celkem o nicem, davam si refresh arrow. pri team bitkach se hodi.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ICARUS: tvoje verze je v podstate PVE build. kltery diky nizsimu cd a healu vcelku rychle ale hlavne bezpecne dokaze brat campy jeden za druhym takrka nekonecny sustain. ten pve build jsem hodne hral na zacatku. ted to stavim bez healu a jako prvni talent beru range na Q. je to lepsi na poke a jakekoli pvp. a dokazes tim popnout miniony pod nohama enemy coz je v kombinaci s explozi dalsi mala pomoc. ted kdyz ji hraju tak to stavim proste vice dle kompetetivniho buildu co jsem nekde videl.
    coz je
    1-1
    4-4 4-1 patri do toho PVE
    7-1
    10-1
    13-1
    16-2
    20-1 teleport pouze pokud jsem casto primarni cil. jinak nikdy.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Me na sylvu na prvni talent pride lepsi ta redukce cd na Wcku, prijde mi to lepsi nez nejaky ammo, ktery te stejne nezajima, kdyz muzes vez zastunovat. Mas takle lepsi push, popripade sustain, pokud picknes i talent na heal a hlavne o 2s mensi cd na plosny aplikovany vulnerable debuffu je fakt hodne si myslim.
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Hm, to je zajímavej build, někdy to zkusím.

    Hehe, mi v lolku hrozil další decay LP, tak jsem se tam na jednu hru odtrhla od HotS. Ten moment, kdy zkoušíte bodyblockovat nepřátele a ono to nefunguje je k nezaplacení:D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    mozna jo, ja jsem ale zvyklej chodit hned na zacatku na nejakou vez a spalit na ni ammo.. casto to vychazi a velice brzo se tim padem probourame a me to pride jako velka vyhoda.. zaroven musi enemy team venovat energii na to, aby me hlidali a ja jim to ammo nepalil a tim padem nevylepsoval pozici svejm minionum/mercenaries treba chvilku pred objectives atd..
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Má smysl ten první talent v porovnání s větším dostřelem Withering Fire?
    Není věž jen ve dvou stavech: Zastunovaná, nebo mrtvá?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja ji stavim takhle

    destroy ammo
    envenom
    vybuchovani minionu
    arrow (possesion i po nekolika pokusech je proste o dost slabsi nez ten sip)
    movement speed
    enemies vulnerable
    teleport

    da se s ni pekne zazlobit bud kdyz neni hlidana nicenim vezi nebo sundavanim slabsich kusu pres ten haunting wave, oblibeny cile jsou valla a raytard, ktery myslej, ze nejak zdrhnou, ale nezdrhnou :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALOMET: Vsechno do sipu!!!
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    CUZMAN: A mohl bys mi poradit jak jí stavět aby byla OP? Mě se zatím podařilo s ní zahrát akorát retarded splitpush:P
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SYLVANAS OP!!!
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    YASHAMARU: Mě přijde libovej na většinu map kromě Haunted mines a Dragonshiru.
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    STAROJDA: Jako jo, dá se na něj prostě nachainovat cc a odpařit ho, ale to randomáci ne vždy zvládnou. No uvidíme jak to bude na trochu lepším ranku, ale zatím je to pro mě jasnej pick;)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hlavne na cursed hollow je libovej
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALOMET: pro mě to instawin není, vím jak proti němu hrát (nenechat se chytit do firestorm :)). Ale musí to teda vědět i zbytek týmu, jinak to instaloss opravdu je :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    SALOMET: Na vysokym ranku je Kael silnej, ale cim niz pujdes, tim vic ti lidi budou delat ze zivota peklo gankovanim a agresivnim pushovanim dokud nedingnes 16ku, po ktery jsi slusna vrazdici masina.
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALOMET: tak teď jsem ho 2x picknul a 2x vyhrál ..je to ničema, co si budeme povídat :)
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    Tak jsem se konečně propracovala na 10 hrdinů a dala jsem první rankedy. Teda je to úplně jiná hra. Zatím žádní trollové a clueless lidi:)
    Btw, taky vám přijde pick Kael'thase takovej instawin?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam