• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    ZARREMGREGARROK: čeče..na kolečko nekoukám tak nějak nikdy :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STAROJDA: Nazeebo má takovou light verzi, z toho se dá utéct libovolným šoupacím skillem. (Valla - Valut) Butcher to proběhne a tak.
    Čekal bych, že Leoricova stěna bude prostě stěna, takže žádný Vault&Co.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    DIOM: Jasně, že je to poznat.
    Koukej na hitboxové kolečko pod hrdinou. Má friend-foe barvy.
    Mě spíš štve, že na mapě není pořádně poznat, jestli je živej, nebo mrtvej.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: To se určtě žádné MOBA hře ještě nestalo. ;-D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LOFEEK42: prosim ukaz mi jak vypada objektivni kritika.. I am seated comfortable.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: mno ja ho ted zkousim ve free rotaci, gze je fakt, ze mam rozhodne co pilovat... kit se mi libi, ale nejak me neoslnil, ikdyz obcas s nim sranda je to je fakt a kdyz ho mam jako protihrace, tak si na nej davam pozor...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: údajně jde o změnu v metě v tom smyslu, že se teď mnohem hůř dobýjej pevnosti (resp snadno se bráněj) a tak jsou zásadní dovednosti, které push umožní - tedy např. Sylvanas a její trait a nebo právě Syndragoza. Tohle je teda na profi úrovni, ale možná se ten duch snáší i na nás, plebs :).

    Jo a Arthas je taky super proti invis hrdinům, díky mrazící auře. A to zpomalení je trochu jak u Jainy, takže má prostě dost utility. Proto i se bere na prvním levelu to snížení cooldown na W.
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: leoric je skvelej, tvoje kritika je usmevna a velice neobjektivni :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: mi přijde, že se hraje v poslední době docela dost a právě na tu druhou ledovou ultimátku, která umí solidně zatopit..osobně mám z Arthase vždycky respekt
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Arthas DMG build by mohl vypadat třeba takto. Už nevím přesně, hraju ho vždycky podle situace na mapě a draftu.

    Heroes of the Storm (Heroes) Builds & Guides, wiki, database and forums. Heroes Hero Build Guides on HeroesFire Wiki!
    http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/arthas#oPhz
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: nojo, chudák Arthas je teď chudej příbuznej. Časy jeho slávy pamatujou aplha veteráni, to byl Tier 1. Nicméně nevěš hlavu a dej mu šanci! Po tom, co mu nerfli tankování, tak se staví víc na damage a to je docela legrace. I se dokonce víc hraje na Syndragozu místo Ghoulů to je taky zajímavá věc.
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: když ti to nazeebo blbě hodí, tak to může hned zase zrušit..to se pak pozná dobrej a lame nazeebo ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    no ze zombíků se dá dostat mnoha způsoby, v nejhorším se dá jeden zabít a v klidu odejít..z té Leoricovi zdi se dá dostat jen blinkem, nebo podobným skillem.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: me treba vcera prislo, ze je ten aa tak strasne pomalej, ze se lidi ani neobtezujou ho pouzivat :-D tam dycky stal jak trubka a cekal na cd, neco tam plesknul a najednou duch :-)
    DIOM: jop, tohle me taky hodne tocilo a zrovna oba leoricove byli azbukari, gze sem si ani nestihl zapamatovat jmeno :-D

    jinak ten tomb je fajn tak maximalne pro full ranged tym ne?

    btw co me vcera nejvic tocilo sou prave nazeebovy zombici bo co to je... to dycky elfias hodil kolem veze a ja se k ni nemohl s utherem dostat :-D

    STAROJDA: na arthase sem se tesil, ale neskutecne me zklamal (asi to neumim hrat)... prvnich par lvlu super, ale pak uz to je sad panda
    DIOM
    DIOM --- ---
    a co mi přijde na pytel, že není poznat ke kterému teamu patří Leoricův duch, když je na každý straně jeden
    DIOM
    DIOM --- ---
    no čím mne včera Leoric neskutečně točil, byla ta jeho ultimátka..kdy mne jako Nazeeba zavřel a bylo hotovo..
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Monk HYPE jak prase! Support for life!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: já měl Leorica zatím jen jednou ve hře (u nepřátel) a přišlo mi, že to nehrál špatně. Jediný co bych vytknul, že dost feedoval :D. Je to sice warrior, ale takhle dopředu ho hrát je fakt o hubu, to se nehraje ani Muradin. Taky v undying formě jsme ho hodněkrát čapli když se narodil a hned zas umřel. Jinak ale teleport používal furt na honění prchajících hrdinů a jako iniciaci, to mě přišlo hodně cool. U ostatního máš ale asi pravdu - cooldowny jsem nezkoumal, ale např Drain hope mě přišlo, že vůbec nic neubírá a vždycky sem tomu hned utek. Entomb párkrát hodil dobře, ale pořád nechápu proč to je ultimátka, když stejnou věc umí Nazeebo na normálním skillu...

    Takže za sebe ještě počkám na hodnocení. Uvidím jestli si ho koupim, warriorů mám v rukávu dostatek abych v HL vždy tuhle roli zastal (Mura, Arthas, Johanna)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    skeleton je silena srajda co sem koukal :-/ jediny co je na nem dobry je, ze to lidi neumi hrat, tak se to dobre zabiji (a nebo je opravdu tak slabej)... Ja teda vcera dal snad jen 4 hry z cehoz jen 2 qm a prislo mi to takovy nudny no :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    btw dokazete si predstavit, ze za X let bude treba 120+ hrdinu :)

    to je pak lahudka zacit to hrat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam