• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DWAY: to je vec nazoru, v zivote je spousta veci, ktere funguji, ale jsou trapne. starosta se ptal, proc jsem to oznacil za cheese, ja jsem to oznacil za cheese, protoze ta gameplay co jsem videl by pred tydnem = report za afk feeding/spatne nascriptovany bot. to ze ted na tom zalozi postavu at uz umyslne nebo ne je mi jedno. porad se mi to osobne nemusi libit. kdybych mel problem s tim, ze se to ale tak hraje, tak to sem nepostuju.
    DWAY
    DWAY --- ---
    YASHAMARU: To je reakce na to, ze je to trapne. If it works, it ain't stupid.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DWAY: rikam nekde ze ne?
    DWAY
    DWAY --- ---
    YASHAMARU: pokud to funguje, tak proc ne?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: imo je to trapny, ja osobne preferuju snazit se kazdou hru o 0 smrti, proto cheese, umiras, feedis a stejne vyhrajes
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: co je na tom buildu "cheese"? Stějně by ho stavěl i Arthelon (TempoStorm) a vyjádřil to tak, že to je jedinej smysluplnej build :)

    Tempo Storm Arthelon - Leoric First Impressions!
    https://www.youtube.com/watch?v=9uM3daWefmw
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jeste nazacatku muze team pomoct tim, ze na nej bude cekat s globama.

    no nevim :) sam to vyzkousim, az ho zlevni. docela se tesim.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    leoric "cheese" build

    reanimation
    hardened bones
    ossein renewal
    march of the black king
    crushing hope
    consume vitality
    hardened shield

    zezacatku rotovat mezi 2 lajnama blizko sebe. napr mid+bot na dragon shire a sbirat vsechny regen orby

    pak push co to da, kdyz zabijou, nevadi protoze diky globum, passivce a 7ckovymu talentu (setrit si az posmrtne) je hnedka zpet.

    je cimdal vic tanky a protihraci budou potrebovat cimdal vic zdroju na to ho ubranit stejne eventuelne ten keep zbori.

    diky tomu, ze se respawne kde chce je se neda zastavit nez se dostane k budovam a zaroven neztraci cas cestovanim k nim.

    jako obvykle u tehle autistickych postav, kdyz to nefunguje, jsou nasrani spoluhraci a kdyz jo tak protihraci.

    od tymu to chce agresivni hru, kdyz enemy investuje zdroje do zastaveni leorica a defenzivni, kdyz ho ignoruji.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    BARTUC: Být v dosahu buď sebou, nebo symbiontem, nebo last hity od libovolné ability (roach soakne, jen když last-hitne) viz:
    https://www.reddit.com/...oesofthestorm/comments/30gjlt/so_how_exactly_do_xp_soaking_mechanics_work/
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: jasny, ja sem to zatim nemel zapotrebi, pac sem hral kontaktni postavy :-) nicmene abathur je super :-)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: musíš tu vzdálenost vykoukat - že soakuješ poznáš tak, že z mrtvýho miniona vyskočí malý fialový "xp" :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: fajne, nevedel sem tu vzdalenost :-) dekuju
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: soakujes stejne jako ostatní tj. na vzdálenost cca půl obrazovky. aba soakuje pres symbiota a nebo musíš odvazne do křoví u lajny. za branou toho moc nenasoakujes
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    hue, mam dotaz k abathurovi... kdyz sem s telem na lajne za branou, soakuju expy, nebo musim bejt primo u creepu? premejslim jak nejefektivneji soakovat expy... diky
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aha, tak to je s tebou vaznejsi nez sem si myslel.. :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ja sem silne loajální zaměstnanec a teambuildingovy akce jsou super :). no prostě uvidím. budu tam kde je mi souzeno byt :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    me by na zacatku rijna asi straaaasne rozbolel krk..
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A pro vtipálky - opravdu nepřekecám firmu, aby se jelo na teambuilding do O2 arény :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Kua! Právě mi šéfik sdělil, že si máme na 2.-3.10. zarezervovat v kalendáři čas na teambuildingovou akci! Jelikož nejsem člověk náhod, tak to vnímám jako hozenou rukavici. To jsem zvědav jak to dopadne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam