• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ZARREMGREGARROK: no, nesouhlasim, nemas zadnej skill na positioning, dmg davas jen pres auto, takze musis umet run-and-gun a tim odhozenim casto jeste poseres kill... muze to bejt vec nazoru, ale za me dobry zacatecni hrdinove spis supporti a brawleri; btw nejvetsi vanilla je skeleton king z doty:)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STRANGERD: Raynor je naopak velice dobrá volba na začátečníka.
    nemáš žádné skilly, které by ti komplikovaly přemýšlení nad tím, co máš dělat.
    Skilly:
    Jeden šťouch, když je u mě něco, co u sebe nechci.
    Jedna aura, kterou klikáš na začátku doslova každého boje.
    A pasivní heal, když máš low hp.
    Pasivka: mám větší dostřel, takže nemusím lézt do problémů.

    Dohromady je to nejvíc vanilla hero ze všech MOBA, co znám.

    To že Valla je mizerný nápad na úvod do MOBA žánru je celkem jasné. Jelikož je to neskutečný papír.
    DIOM
    DIOM --- ---
    STRANGERD: jo? no ja na to nejdu tak vědecky, Valla mi přijde super easy a navíc je pak i něčemu platná..chtěl jsem ho odradit od hraní Novy nebo podobných bazmeků, což začátečníci často dělají

    a coop jsem mu doporučil proto, aby si alespoň osahal mapy, než se vrhne na qm a nechce nikoho srát minimálně neznalostí terénu
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    CARB6N: nadseni z objevovani novy hry ti zavidim.. hlavne nekupuj Raynora se kterym si delal tutorial! :) par se nas tu na tom nachytalo..

    Jak radi moudre Diom, nejakou dobu vydrzis v tom treningu, kde bud hrajes s botama i ve vlastnim teamu, nebo v coop rezimu lidi proti botum. Boti jsou v soucasny dobe naprogramovany tak, ze intenzivne probijej jednu lajnu a k obrane se odhodlaji sporadicky, takze varianty jsou v zasade dve:

    1. probit se ke core rychlejc nez boti
    2. dusledne branit a kdyz jsou boti mrtvy probijet se ke core

    Quick match uz jsou lidi proti lidem a to je dramaticky odlisna experience, protoze lidi jsou lidi, nejedou podle zadnyho programu, delaj ruzny divoky nepredpovidatelny manevry, maj ruznou naladu a ruznou uroven koncentrace, ale k tomu se dostanes casem

    a samozrejme se ptej kdyby neco :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DIOM: jasny, doporuc mu ranged assassina, vubec to neni ten typ charu, co te nejhur vytresta za chyby:) klasicka chybna uvaha, v hots je v tutorialu rainor, v lolu ash, oboji blba volba pro zacatecniky, protoze positioning, odhad a twitch reflexy jsou nutnost, pokud nechces krmit...
    CARB6N: hraj normalne QM, da te to proti stejnejm noobum, vubec se neboj - nejdulezitejsi tipy jsou bud porad v pohybu, sleduj minimapu, hraj ukoly s tymem a nemysli si, ze jsi rambo:)
    DIOM
    DIOM --- ---
    a hrál bych hned ze začátku někoho užitečného..třeba Valla se ti bude hodit
    DIOM
    DIOM --- ---
    CARB6N: expy v coopu a až si budeš myslet, že nějakou postavu trochu umíš, tak si zkus qm
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Dneska brzo ráno jsem to nainstaloval. Odehrál jsem tutorial, protože jsem v podstatě žádnou moba hru dov nehrál. Jsem z toho dost nadšenej, vypínal jsem to od 2 do 4 ráno.) Udělal jsem pár lvlu 2 u heraku na nějakym tréningu a nevim co mam vlastně teď dělat, abych nesral lidi, co to uměji. Nějaké rady do začátku? Zatim jsem viděl jen pár her na youtube, ale ty nuance mi zatim asi unikají.)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ja myslel ze jo... tak to pak zkusim poslat novej request... ty ses taky nejakej buglej :-P
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: nechtel jsem vam jit negativnim prikladem :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: wow to ses ale vůbec nepochlubil :D. Paráda že to funguje a musím si kua dávat pozor, abych taky neschytal kladivo! Taky se kolikrát neudržím...

    DIOM: pokud se důvody přidávají (nikde jsem na to zatím nerazil) tak super! To mě doteď pálí nejvíc, že chci reportovat, ale není na to kolonka. A jinam to dávat nechci. To je pro mě znamení, že se to moc neřeší. Taky jsem měl pocit, že se málo banuje, ale případ YASHAMARU na to dává uplně jiné světlo!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: on si te nevyhodil, to je naky bugly.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: hehe slusna prace :-D ja zase vcera prysel na to, ze murky se jako stit na tripple tap moc nehodi :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: twe tak to by me zajimalo cos jim tam napsal, protoze tohle vypada minimalne na rakovinu prostaty pro celou rodinu a plynovou komoru pro celej stat :-D ja teda obcas taky prudim, ale snazim se to psat trosku normalne no, ale po zkusenosti, kdy si me salusa vyhodil z pratel pac sem byl prehnane horlivej, tak se snazim drzet zpet a radsi mlcim :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    jsem právě zaznamenal první friendly kill ..Nova na mne zamířila triple tap..dostal jsem 2 rany do kozichu a pred treti jsem se portnul tesne za naseho Raynora, ktery za mne hrdinne polozil zivot :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: no tak proste sem jednou prisel z prace, byl sem jeste v takovym tom pasivne agresivnim rezimu a dal sem si hots na odreagovani. mel jsem nejakou konstruktivni kritiku ke spoluhracum. a dostal jsem ban na mesic. normalne mi prisel na mail ticket. kde to bylo vsechno s casama. replay s bookmarkama. napsal jsem odvolani a po par emailech a jednom pratelskem telefoni konferenci do ktere byly prizvani i rodice obeti. mi to snizili na 14 dni s tim, ze mi nechaji 14 tidenni chat ban po tech 14 dnech a v pripade dalsiho provineni nasleduje perma ban. do ty doby sem si myslel, ze ty reporty nikdo necte a ono ejhle. A slusnej reakcni cas, dostali se k tomu within 24 hodin.

    Takze bejt vama tak nezlobim :)

    No to sou pak samy teorie a analyzy, proc je ta komunita tak hodna a on to blizz dost aktivne filtruje.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    shit abusive chat :D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: to me zajima, to tu mame takovyho hrisnika? :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: no..se pochlub jak jsi otestoval banhammer :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: volal me nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam