• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    REFLEX: tak to je celkem validní taktika..samo záleží na okolnostech..ale je lepší být s terrorem v teamfightech, než ho nechat samotného rozmazat u první zdi..terror není drak
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    PEDROBEAR: jo nejlepsi vcera typek s terrorem behal zabijet hrdiny :D

    mel jsem hroznej rage
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ja mel vcera cas na 1 placement match. a presne situace tu popisovana mnohyma, valec o 6 level kde at rikas co rikas, tym misto na shamblery farmi kazdej 1 mercenary, za hru nemame ani 1 kytku a clovek by pak se smutkem objednaval novou klavenici protoze z te stare ma klavesy permanentne vryty do cela
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já ještě nedal ani hru :(. Vůbec není čas a síla. Včera jsem byl už v 8 večer hotovej a usínal ve stoje. Hoši pařte, dokud není rodina, pak už grind není možnej :D

    Snad zkusím dnes a nebo určitě o víkendu. Chci koupit monka, ale když sem taková brzda, tak fakt asi počkám na slevu. Sice je monk teď popisován jako "healing bot", čili healovací mašina co moc nic jinýho neumí. Ale mě prostě baví ten in-face přístup, bejt se supportem v přední linii (viz Uther)
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: huh..začínám se toho bát
    KORAL
    KORAL --- ---
    Před resetem jsem byl 22, ted jsem 34 :)
    A to jsem hral s BARTUCEM vsechny hry .... moje hraní je prostě prý horší :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    QM 3 hry, 3 jasny prohry, team fighty po jednom behani random po mapě, feeding, aspoň jsem si zareportoval
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ted sme to dodelali... ja si polepsil o 1 rank, nicmene to bylo sileny, meli sme snad dve vyrovnany hry, jinak sileny stompy na obou stranach a ja hral teda peknou tuzku :-/ ale tak spokojenost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jak se vam poved prvni den? Uz to nekdo odehral vsechno? 7:3 zatim, prohry byly jeden stomp, jedno sem hral spatne a jedno sme byli outpicked, hlavne ze borec co bral murkyho pak nejvic brecel :)

    Jinak z patche dojmy super. Trochu sem se bal, ze monk bude moc imba, ale zatim docela nonfactor. Uvidi se, az ho lidi trochu nahrajou, prijdou na buildy a compozice.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: protoze hraji teprv placement matche, takze nemaji rank dokud je neodehrajou vsechny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pokud si teď koupíte něco v obchodě, je nový poník za to. Má jiné barvy a trošičku jiné zpodobnění, než ten první :)

    DIOM: Já vím, ale dneska co už lidi hrají HL, tak se zatím nezobrazuje rank ;-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: byl reset mlho ;)
    KORAL
    KORAL --- ---
    čím to, že se nezobrazují ranky ? Přitom lidi hrají rankedy ...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tak to stejne skoncim nekde v propadlisti dejin :-D ikdyz vcera sem poskocil v mmr skoro o 50 bodiku :-D

    jinak anub je OP :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: rank mmr stejny
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw sice sem to cetl, ale nepamatuju se jestli to tam bylo zmineny... resetuje se pred placement matchema mmr, nebo jen rank a mmr zustava stejny?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ok, gze dnesni den ve znaku HL? zeby? :-D to zase bude fail, to uplne vidim, jak skoncim na ranku 50 :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BARTUC: Se mi hnedka ozvi az budes online!!! :-D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a na co chces cekat?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: hned!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: oukej :-) jinak dneska mam pul den volna, tak doufam, poradne zaparim :-) premyslim, jestli zkusit placement matche hned, nebo pockat nejakej cas az opadne ten nejvetsi boom... co myslite?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam