• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tys byl dycky hodnej kluk :-D
    YASHAMARU: nevim, byla to prvni hra s tou postavou, tak sem z toho byl docela vyplesklej a nejsem si jistej, jestli jo nebo ne, to muzem dneska testnout
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: procuje mu to boxovani i kdyz si illidan nahodi evasion?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: podle me nejsi snob
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---

    kolik jste dali do Heroes €€€ ?

    32 hlasy od 32 respondentů

      DIOM
      DIOM --- ---
      BARTUC: jestli se nedostane pres malfovu dmg, tak proste nema zadnou dmg..protoze neznam jineho hera, ktery by to vic ocucaval nez malf..to snad ani mozny :)
      ENDER
      ENDER --- ---
      muzete prosim nekdo nahodit anketu o tom kolik kdo uz nacpal do hots penez? klido anonymni :)
      BARTUC
      BARTUC --- ---
      tak sem vcera koupil monka (vim sem snobska pica, ale uz sem to nevydrzel) a po 3 hrach musim rict ze je to pecka totalni :-) musim ho podrobit jeste mnohem vetsimu testovani, ale vypada to, ze bude schopnej zastat uplne v pohode pozici main healera... sice je hodne situacni, protoze v ranged tymu je tak trochu na prd, nicmene ten aoe heal je instant a je celkem silnej a healovani pres trait ve spojeni Q a E je taky kotel (tam je jediny blby, ze to neni ciste aoe, ale healuje to jen nejnizsi hp, ale i tak pecka) zrychleni spoluhrace je taky fajn a divine palm je OP jak prase, protoze ten clovek je nejakou dobu imunni a muze fajtit a kdyz dostane fatal dmg, tak ho to healne za fakt kotel HP, takze kombinace utherovy a regharovy ulti hadr :-) co se dmg tyce, tak to taky neni uplne spatny, ale pres lili nebo malfovu dmg se asi nedostanu... mel sem moznost hrat v kombinaci s illidanem a thrallem a to je teprve ta spravna prca :-) s monkem za prdeli se z illidana stava totalni bestie, ktera je temer nesmrtelna...

      na druhou stranu sem byl celkem slusne schopnej duelovat s illidanem kterej hral proti nam, coz muze rict maloktera postava :-) zatim sem fakt nadsenej, tak sem zvedavej az to otestuju vic, kazdopadne konecne support, kterej me snad bude poradne bavit :-) blby je, kdyz clovek narazi na malo agresivni tym, tak to si moc nezahealuju :-D
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      YASHAMARU: no a jako na zavolanou se vyloupl článek na redditu. Pokud máš čas, tak si počti

      https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/3holl6/history_of_hots_meta_so_far/
      KORAL
      KORAL --- ---
      Tak aktuální stav oproti tomu co jsem dostal.
      Začal jsem na 32 a aktuálně jsem na 24. padám dolu po 300 bodech .... To solo mi přijde na jednu stranu lepší než to duo snad :-D
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      YASHAMARU: no pro plebs je samozřejmě stále nejlepší Jaina + Kael, případně zeratul a pak tier 1 tank a tier 1 support :)

      Ad Kael - jak je na tom s dmg v aktuálním patchi? Odpovídá Arthelon
      Heroes of The Storm: Tempo Storm Arthelon - The New Kael'Thas
      https://www.youtube.com/watch?v=1OYTx_57CZc
      YASHAMARU
      YASHAMARU --- ---
      STAROJDA: ja jsem se ptal co je meta. 1 1 1 1 je poucka pro plebs jako ja. neco co funguje vzdycky. dej vedet :D
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      YASHAMARU: 1 meelee + 1 ranged je teď meta? To jsem nějak nepostřehl. Pravda ale, že nemám moc čas sledovat všechny zápasy. Meelee assassin je hodně závislý na dostupnosti cc, takže jeho role týmu se spíš odvíjí od supportů a obecně od taktiky. Víc zatím neřeknu, musím si počkat na dnešní TownHall heroes na aktuální info :)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      ajo, nova mapa! asi zjistili, ze Punisher je moc OP :)
      BARTUC
      BARTUC --- ---
      DIOM: asi jo no, oni se nejak pripravujou na ten grandmaster rank bo neco takovyho sem cetl, proto i ztizili udrzitelnost na ranku 1...

      btw sem to jenom ja, komu pripadaj novy HL border portrety fakt hnusny oproti starejm?
      DIOM
      DIOM --- ---
      bych rekl ze, rank 1 nebyl po PM nikdo a bude se znovu obsazovat
      BARTUC
      BARTUC --- ---
      kdzy tak koukam na ty QQ posty na hots foru, tak sme s koralem dopadli jeste hodne dobre (ja si teda nemuzu vubec stezovat, polepsil sem si), ale sou tam lidi, kteri spadli treba z ranku 1 na rank 10 a podobne :-D
      DIOM
      DIOM --- ---
      teď mi došlo..ta nová mapa ještě asi není v provozu, co? ..že jsme jí včera nepotkali
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      KORAL: tak kdyz jsou vsichni normalni belosi tedko v praci tak hrajes jenom s deckama ktery jsou za skolou a za to dava Blizzard bonus ve vsech hrach :)
      KORAL
      KORAL --- ---
      Ten system na začátku pro rank za moc moc nestojí. Ted si jedu rankedy a dostávám po 300 bodech a už jsem 30 ....
      DIOM
      DIOM --- ---
      REFLEX: jak jsem psal..záleží na okolnostech..ale díky Q je terror velmi platný v teamfightech, takže když ho vidím s náma ve fightu, tak s tím nemám problém..třeba když se vezme terror, ale kytky ještě nejsou sklizený, tak je určitě lepší jít s terrorem dosbírat kytky, než se snažit sám obíhat hradby, kde ti to v pohodě pobrání jedno range dpsko..kdyz par nepratel vyklepnete na kytkach, tak se snadno presunete v parte na push a dostanete se mnohem dal, nez kdyz bys to zkousel s terrorem sam..proste bezhlavy solo rush na hradby se ti malokdy vyplati
      PEDROBEAR
      PEDROBEAR --- ---
      monka sem si koupil, supporty mam rad, zkousel sem quickmatche a bude mi chvili trvat nez si na nej zvyknu. je to uplne jinej gameplay a k tomu abys healoval musis byt hodne kontaktni, protoze vsechno ma hrozne kratkej range jak sulin nekterych rusaku ve hrach. Je to nezvyk oproti malfurionovi nebo uther reghar, kde vsecko muzes nacastit z dalky, ale tady musis blinkovat k hracovi.

      Dal nevim jeslti je to intended nebo nejakej bug, ale behem dashovani na nepritele, se monk neportne na nepritele pokud v ceste jsou creepy. zasekne se na creepach, coz mi prislo celkem hloupy.

      Jednu hru sem zkousel full damage, a to se mi ani moc nelibilo a zas tolik to opravdu nedava krom ultimatky, protoze krom blinku vam kazdej utece po case nez ho pestickama ulechtate.

      Ale support je to radny. Skoda jen ze ultimatka zachranovaci palm vyzni casto dost do prazdna az do 20 levelu protoze musi procnout lethal damage aby healnula, coz vetsina lidi prestane damagovat kdyz vidi ze to tam ma, a pak te jen dorazi letici sip od miniona 0,001 sec po tom co skonci efekt.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam