• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    DIOM: me se teda osvedcila taktika pobihat a sazet kytky, pokud je nenicej tak jim uteces prdnes polymorh a znicis 1-2 zdi
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: taky nejsem zadnej expert, soudim jen na zaklade cca 5 her co sem mel moznost hrat proti monkovi a prislo mi to takovy smesny jak me ohlodaval a me to tak nejak nic nedelalo :-D ale treba to ty lidi jen neumeli, nicmene i kdyz jel monk na dmg, tak v tabulkach byl na urovni healeru s dmg... ale zase je mozny, ze je to tim, ze to lidi jeste neumi... pravdou je, ze kdyz sem hral murkyho pak v qm, tak me monk smazal na jedno kombo jak nic...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BARTUC: z ceho soudis smesnou dmg? ja ho teda hral 3 hry, takze nejsem zadnej odbornik s diplomem, ale 1v1 jsem nikdy neprohral.. kombinace Q+E+Q dokaze celkem slusne zabit.. da se to ale celkem dobre mitigovat tim, ze jenom trosku popolezes nez spadne channel toho E, podobne jako u butchera, bohuzel pro me uz na to lidi nejak zacali prichazet :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak po patchi je docela sranda dát si coop s elite/veteran AI a dívat se, jak to úplní nováčci totálně nedávají..pak se to pokoušet zachraňovat už taková sranda není :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    REFLEX: tak to je celkem validní taktika..samo záleží na okolnostech..ale je lepší být s terrorem v teamfightech, než ho nechat samotného rozmazat u první zdi..terror není drak
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    pred resetem sem byl 13 a tak nejak tusim ze skoncim na 48 bez mysi, hlasivek a manzelky az dohraju ty placement matche.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    KORAL: vubec nechapu cim to je, protoze subjektivne sem mel v kazdy hre pocit, ze hrajes o level lip jak ja, ja to silene lamil a v polovine her sem se vubec nedostal k poradny hre...

    DIOM: neboj u tebe si myslim ze to bude v pohode, protoze budes hrat s hracema s vyssim mmr nez mas ty diky elementovi a tim padem budes dostavat vic bodu k dobru

    STAROJDA: si to musis umet zaridit :-P jinak monk se mi jevi super... je neskutecne tanky a v kombinaci s illidanem/johannou je to prasarna nejvyssiho kalibru. Dmg ma vic nez smesnou (ikdyz ulti docela slusne naklada a v kombinaci s e.t.c to muze bejt pecka), ale pokud ho jedes na full heal, tak je to imho imba jak prase a ta zachranovaci ulti je fakt OP... v jedny hre mel monk nasuporteno 53k pricemz nas malfurion mel nejakych 25 a to healoval fakt hafo pokud muzu soudit... takze jakmile monk padne na 10k, tak kupuju urcite :-)

    PEDROBEAR: do tehle pacement matchu sem mel dohromady asi jen 30 matchu a jen v jednom byl nejakej troll, ale to co sme zazivali vcera s Koralem, to bylo neco neskutecnyho... rozdal sem celem asi 5 reportu, dalsi asi 3 hrace sem blokova, samej posranej zakomplexovanej rusak co vi vsechno nejlip... nejlepsi byl gazlowe (rusak opet), kterej 24/7 pushoval bot linku, neucastnil se niceho jinyho a vzdycky kdyz ho zabili, coz bylo asi 15x za hru, tak strasne picoval, ze sme banda noobu a ze to vubec neumime hrat a ze mu vubec nepomahame a pak sama azbuka... nebo jeden mamrd (opet rusak) s tychusem co od cca 5. minuty prohlasoval,. ze sme noobove a ze nema tym a tak... fakt peklo :-) meli sme tusim 6 her v rade totalni stomp loosing streak... pak se to nakonec celem zlomilo, ale jako silenost, ke konci sem byl uz totalne vystavenej a kdyz sme pak dali QM tak sem prvnich 10 min myslel, ze hrajem a.i. a samozrejme sme kvuli tomu prohrali :-D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    PEDROBEAR: jo nejlepsi vcera typek s terrorem behal zabijet hrdiny :D

    mel jsem hroznej rage
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ja mel vcera cas na 1 placement match. a presne situace tu popisovana mnohyma, valec o 6 level kde at rikas co rikas, tym misto na shamblery farmi kazdej 1 mercenary, za hru nemame ani 1 kytku a clovek by pak se smutkem objednaval novou klavenici protoze z te stare ma klavesy permanentne vryty do cela
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já ještě nedal ani hru :(. Vůbec není čas a síla. Včera jsem byl už v 8 večer hotovej a usínal ve stoje. Hoši pařte, dokud není rodina, pak už grind není možnej :D

    Snad zkusím dnes a nebo určitě o víkendu. Chci koupit monka, ale když sem taková brzda, tak fakt asi počkám na slevu. Sice je monk teď popisován jako "healing bot", čili healovací mašina co moc nic jinýho neumí. Ale mě prostě baví ten in-face přístup, bejt se supportem v přední linii (viz Uther)
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: huh..začínám se toho bát
    KORAL
    KORAL --- ---
    Před resetem jsem byl 22, ted jsem 34 :)
    A to jsem hral s BARTUCEM vsechny hry .... moje hraní je prostě prý horší :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    QM 3 hry, 3 jasny prohry, team fighty po jednom behani random po mapě, feeding, aspoň jsem si zareportoval
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ted sme to dodelali... ja si polepsil o 1 rank, nicmene to bylo sileny, meli sme snad dve vyrovnany hry, jinak sileny stompy na obou stranach a ja hral teda peknou tuzku :-/ ale tak spokojenost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jak se vam poved prvni den? Uz to nekdo odehral vsechno? 7:3 zatim, prohry byly jeden stomp, jedno sem hral spatne a jedno sme byli outpicked, hlavne ze borec co bral murkyho pak nejvic brecel :)

    Jinak z patche dojmy super. Trochu sem se bal, ze monk bude moc imba, ale zatim docela nonfactor. Uvidi se, az ho lidi trochu nahrajou, prijdou na buildy a compozice.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: protoze hraji teprv placement matche, takze nemaji rank dokud je neodehrajou vsechny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pokud si teď koupíte něco v obchodě, je nový poník za to. Má jiné barvy a trošičku jiné zpodobnění, než ten první :)

    DIOM: Já vím, ale dneska co už lidi hrají HL, tak se zatím nezobrazuje rank ;-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: byl reset mlho ;)
    KORAL
    KORAL --- ---
    čím to, že se nezobrazují ranky ? Přitom lidi hrají rankedy ...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tak to stejne skoncim nekde v propadlisti dejin :-D ikdyz vcera sem poskocil v mmr skoro o 50 bodiku :-D

    jinak anub je OP :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam