• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Jestli choděj z mobilu, tak mají appku, která schová obrázek za thumbnail, ne?
    Nemluvě o tom, že ten obrázek má 161.54 KB
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    CUZMAN: no ja sem tu nechtel tapetovat :) lidi sem chodej z mobilu atak :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    a cloudum sem fandil protoze všichni ostatní mi prisli jako hrozny tydyti zatímco Dunktrain je sympatak :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: ja to videl, fandil sem cloudum ale po sobotnim 2:0 od TS sem fakt neveril ze vyhrajou. Vcera sem videl na Grubbyho twitchi dobrou narazku na finalovy zapas v chatu, kdy na Leorica kterej furt umiral nekdo zahlasil "hraje to jak Zuna".
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Je normální, že celý turnaj běží na jednom patchi, že live mezitím uteče napřed není takový problém.
    SONIC
    SONIC --- ---
    YASHAMARU: to uz sem si taky rikal..ale napadlo me teda SC vs warcraft VS Diablo :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    medic, zealot, asi mi to najede zase :D

    prosim prosim prosim at dela artanis u autoattacku ten characteristickej zealot zvuk.

    az tam bude vic postavicek, tak by mohl byt dobrej event ze by byly teamy z jednotlivych her. team zerg, team protoss, team nephalem apod :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: novej uther je už na mě moc přeplácanej. Zůstanu věrnej master skinu :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    novej uther je peknej ale trochu se mi plete s master muradinem :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: no ja si prave rikam, jestli neudelaji vyjimku. precijen budou vytizeni blizzconem. bezi jim tam turnaj a neni moc normalni menit hru behem rozehraneho turnaje. a vzhledem k vlidnemu prijeti rexara bych se nedivil, kdyby zase trochu zpomalili.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Btw nové skiny jsou fakt drsný, to je mazec.

    In Development - Lt. Morales, Artanis, skins, and mounts!
    https://www.youtube.com/watch?v=GXlzocKSJmw
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: zatím seš sám, neměl jsem čas. Ale chci zkouknout, prý zas pohyby v metě ;). No a na blizzconu určitě ukážou dost a hrdina by se měl vydat taky tak nějak, ne? To už budou tři týdny. Zřejmě medic.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    na blizzconu se tradicne jen predstavujou postavy a novinky a nebo se i nejaka vyda? asi nebudou vydavat postavu pred a behem conu ze, kdyz bezi a budou ty turnaje.

    jinak sem teda koukal na finale tempostorm vs cloud9 :) sem sam nebo to jeste nekdo videl?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Ahoj lidi, nevím kde jinde se zeptat, třeba mi pomůžete. Mám už vytvořený highlighted link na hru na Twitchi. Vidím u ní popis, co jsem vytvořil a všechno... Ale ta hra není v seznamu highlighted videos na Twitchi. Už asi deset minut. V seznamu videí sice je ta hra, ale nepopsaná, nehighlightovaná.... Dělám něco špatně nebo to prostě jenom trvá nebo jak to je?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LIQUIDFREAK: Když jdou premade, tak jistě.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    hele mam pustenej americkej sampionat a cloud9 maj naky supercool skiny na pajdulacich, ktery ve hre nejsou - takovy jsou vsichni cely undeadi, cerno-zeleny .. protihraci (immunity) proti nim vypadaj jak smucky .. to maj za naky turnaje, nebo odkud?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ty blaho, tak si dam bitku po dloooouhy dobe a nejdriv mi to spadne, pak mne to minutu rekonektuje, pak dostanu do teamu jen rusaky, ale pak je rozjedem ve velkem stylu (Lili).
    Vim ze je to nak pospojovany s rusakama, ale je pls normalni aby jich tam bylo tolik?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam