• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Celej reddit se už třese na combo illi+medic+aba. Attack speed a nesmrtelnost až na střechu :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    YASHAMARU: super, nejvic cool hero v hots zatim :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SKY_MAX: vypada OP co :) kdyz vsechny ty postavy ve spotlightech vypadaj OpieOp

    to leceni vypada ale fakt nekompromisne

    a u toho medivacu bych se vsadil, ze vevnitr v kabine hraje z repraku Saruman a trolololololo lololo lololo :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    YASHAMARU: už jí nesnaším, když bude proti mě :D a už vim jak mě bavit, když bude v týmu :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Lt. Morales Spotlight – Heroes of the Storm
    https://www.youtube.com/watch?v=KePCgX8D9Uk
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    tak patch notes jsou venku
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    btw rexxar mi prijde do tymove kompozice dva warriori celkem prospesnej, poziva se na nizsim ranku HL, ja teda radsi beru Johanu, ale Rexxar me nehorazne bavi?? Dobre nacasovany W dokaze dost ovlivnit teamfight, navic to ze celkem rychle cisti minion vlny a mercenary dava taky solo v poho
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jo to neni leona ale johanna :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    s blizicim se nerfem leorkyho a leony si jeste uzijte ty wave cleary dokud je maji. :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ewww tak monk na 9tce konecne. nebylo to takovy utrpeni jak treba post nerf thrall, ale uz na nej asi nikdy nesahnu. nakonec 60% winrate ze 40 her. celkem balanced postava. ani vylozene slaba ani dobra. aby byl viable mu nejakej mini stun na Qcku. vzhelem k jeho vsestranosti je ale nutny vybirat talenty podle hry a situace a nejet podle nejakyho navodu.
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    tak jsem se pustil do HL abych hnul s tim rankem... a kupodivu dvakrat za sebou jsem chytnul slusny lidi s keryma byla uz pri picku domluva :)... proti vale a ilidanovi jsem doporucoval jako healera lili kuli blindu a hle borec poslechl a nakonec si vychvaloval jak je ta lili zabavna, takze opravdu po dlouhy dobe slusna serie her
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Jestli choděj z mobilu, tak mají appku, která schová obrázek za thumbnail, ne?
    Nemluvě o tom, že ten obrázek má 161.54 KB
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    CUZMAN: no ja sem tu nechtel tapetovat :) lidi sem chodej z mobilu atak :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    a cloudum sem fandil protoze všichni ostatní mi prisli jako hrozny tydyti zatímco Dunktrain je sympatak :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: ja to videl, fandil sem cloudum ale po sobotnim 2:0 od TS sem fakt neveril ze vyhrajou. Vcera sem videl na Grubbyho twitchi dobrou narazku na finalovy zapas v chatu, kdy na Leorica kterej furt umiral nekdo zahlasil "hraje to jak Zuna".
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Je normální, že celý turnaj běží na jednom patchi, že live mezitím uteče napřed není takový problém.
    SONIC
    SONIC --- ---
    YASHAMARU: to uz sem si taky rikal..ale napadlo me teda SC vs warcraft VS Diablo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam