• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    KORAL
    KORAL --- ---
    XSOFT: Však jak píšu od 13 žádná fronta :) Ale akce na celý den ? No Ano pokud tam jdeš opravdu jako fanda do některé z těch 3 her co se tam hráli. Ale jinak tě tam nic nedrželo ... hodně lidí co jsem slyšel, si to jen prošli a zahodinku zase prostě šli, protože tam nic dalšího nebylo.
    A od těch 16 už tam snad ani nidko z venku nepřišel a postupně se to vyprazdnovalo. V těch 19:20 co jsme odcházeli, tam v podstatě na to "finále" nikdo nebyl, což byla velká škoda ....

    nejlepší atmosféra tam byla na začátku, kdy to bylo narvané k prasknutí, lidi se bavili a žilo to tam. Pak to pomalu vymíralo ... :(

    Mám z toho rozporuplné pocity.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    KORAL UNCLE_JIMBO: vstup byl free (tj i bez listku). Jasne na 12:00 bylo 7k lidi, ale je to prutokova akce. Sel jsem tam na 14h a nikde zadna fronta, primo jsečm prosel na akci a byl jsem tam az do 20h. Super akce, zitra jdu zase.

    Mrknete sami: https://twitter.com/hashtag/RtB2015?src=hash
    KORAL
    KORAL --- ---
    Odcházel jsemv 19:25 a fronta na OW byla už docela malá.
    Jinak od cca 13 už venku fronta nebyla a dovnitř se dalo dostat v pohodě. Naopak večer už tam nikdo pomalu nebyl. Se to vyprázdnilo hrozně ... a to se jelo konečně pořádné fajty.

    Divné
    ABNORMAL
    ABNORMAL --- ---
    Byl jsem tam skoro cely den, rano byla fronta fakt brutalni (kdo nemel zaplaceno). Od 15-16 hodin to bylo s lidma lepsi, v 17-18 hodin zmizelo strasne moc lidi - fronta na Overwatch byla stale relativne velka.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    HLEN: tak lidi chodej ven a vracej se, vždycky když se hraje, tak se tma nasunou a jakmile zazni gg tak se vyhrnuou.. během her je to nacpaný k prasknutí
    HLEN
    HLEN --- ---
    SKY_MAX: no koukam na stream a polovina sedadel nema na sobe posazenej zadnej zadek
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    prázdno jo? :D ta fronta co se táhla až na to parkoviště zatim, kde se 5x zohnula do hada mi jako prázdno nepřipadá
    HLEN
    HLEN --- ---
    G2 FTW !
    HLEN
    HLEN --- ---
    vyrazite nekdo zejtra na finale ?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    fakt jo? tak co to je za paniku :)
    HLEN
    HLEN --- ---
    jsem ted rikal ze ta hala je poloprazdna
    FRKY
    FRKY --- ---
    Je tady prázdno. Lístky nejsou potřeba. Fronta jen na overwatch.
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    UNCLE_JIMBO: tak je hezky a v Praze je spousta jinejch mist k videni :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FB news: "Informace od organizatora: Kapacita 5500, z toho 1500 early birds. V mixovane fronte free ticket/noticket stoji 7000 lidi. Pokud jste jeste nevyrazili, zustante doma."
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LOFEEK42: nemam tušení, třeba je to jen ranní nával a jak to opadne bude poloprázdno, ale já to mam do prahy 130km, takže na blind se tam kouknout nepojedu :) chtělo by to info od někoho kdo tam je, přeci jen program začíná až ve 12..
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    UNCLE_JIMBO: zalezi jakou stanovili kapacitu, ta arena je velka jako krava a tohle mi zas tak smrtici neprijde
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: jsem na tom stejně.. podle facebooku je tam lidí jako my kotel, takže já to vzdávám a radši se kouknu online :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    HLEN: jj pěkné zvraty :) Ale bylo vidět, že G2 mají více nahráno
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak sem napiste jak to v sobotu probihalo s tema listkama, ja nemam zadnej tak jestli ma smysl tam v nedeli jit se o neco pokouset
    HLEN
    HLEN --- ---
    g2 x fntic super match :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam