• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    LEDOFREDO: dokud jsem jí nehrál, tak jsem jí totálně nenáviděl, největší zlo.. Ale pak jsem zjistil, že nova je očividně (společně s kaelem) muj typ hrdiny. Věř že kdybychom hráli spolu, tak mojí Novu bys velice uvítal :D
    bohužel jsem střídal compy, takže nemůžu přes hotslogger si zjistit statistiky, ale z posledních 16ti her za Novu jsem prohrál jenom 3, to je naprosto nejlepší hrdina :D

    Pro mě má Nova společně Kaelem největší kontroluju nad tim, jakýmu nepříteli se dealne damage. Sonya je hned v závěsu, ale můžou jí kiteovat a má sice dobrej init, ale špatnej escape. To má nova naštěstí pořešený. Sonya je momentálně taky mega favorit, ale trvá pár vteřin než zlikviduje jednoho hrdinu. S Novou dáš combo a hned je to 4 vs 5. A pak prostě ten team fight vyhrajete nebo se přinejhoršim stáhnete. A to je princip na kterym se Nova hraje, jakmile se schyluje k fightu nebo zrovna propuknul, tak odstraníš jednoho hrdinu. Když je Nova tak by nikdy neměla nastat situace, že se fight 5 vs 5.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nejaky kecy ke gankum.

    Zaklad:
    - dbat na pokryti lajn, kdyz neni pokryt zakladni prijem xp, nema smysl resit ganky, jungleni apod.
    - 2 je vic nez 1. Team ma silneho gankera (kerrigan, nova, zeratul atp.), chodit za nima jako ocasek a ujistit se, ze co prepad to uspech.
    - na zacatku hry mrknout na enemy team a vytipovat si postavy bez escape, malo hp, idealne oboji a na ty se zamerit a farmit je.
    - trestat vytahovace. pokud si vsimnete, ze protihraci maji hrace, co to hodne vytahuje, zamerte se na nej. chodici free xp.
    - nacasovani, nekdo mi jde pomoct? pockam na nej. clovek na lajne se zrovna sel napit? pockam na nej. enemy vytahuje, ale zrovna se drzi vic vzadu? pockam si az se zase zapomene a povyleze. trpelivost.

    Pokrocile:
    - counterganky, enemy nova farmi team a radi jako cerna ruka? sledujte jeji pohyb po mape a snazte se vcas pomoci. je neviditelna, ale ne vzdy, ne uplne a neni tezke odhadnout jeji zamer.
    - pings. odesel mi protihrac. vidim, ze jde na jinou lajnu, pokud to situace dovoli sledovat a countergankovat. pokud ne, nutnost varovat pingem. (pokud spoluhraci respektuji danger/ustup ping, dobri hraci budou a vcas se stahnou, gank nevyjde a enemy ztraci cas, xp).

    Zaver:
    Ganky jsou uzitecny nastroj jak ziskat vyhodu v early a midgame. Snowball efektem se z vyhody muze stat vyhra. Kazda mince ma dve strany a pokud casto nevyjdou, wasted time = enemy team ahead = mnohem tezsi az nemozne gankovat.

    Lategame je vetsinou v rezii 5v5 a ganky ustupuji do pozadi, protoze prinasi moc velke riziko. (napr. lategame ztrata novy, ktera zbytecne riskuje pro bezvyznamny kill = ztrata objective = gg).
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    LEDOFREDO: hehe hraju to chvilku ale uz ted je mi jasne, ze to mam nastavene hodne podobne :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SKY_MAX: muj hatelist: nova, dlouho dlouho dlouho nic, lili, hammer ... vcera jsem hral 5 her a ve 3 bylo duo zera-nova, to zas bylo o nervy :)

    zajimavy taky je ze lili a hammer mi vadi jen pokud hrajou proti, ale nova mi vadi na obou stranach :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no on je ted na pracaku, tak ma asi prostor :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    32x20= 640 minut = ~10 hodin.. to je slusnej pridel, kdyz este zapocitam prestavky na cigo tak toho ten den kolega uz moc nestihl :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zeptal sem se ex kolegy jestli nezkusi heroes.

    on nene, ja jsem odrostlej dotar, 10 let, jak se tam nelasthituje, tak to neni pro me.

    dneska lognu. typek ma za prvni den hrani 1 ai match a 32 quick matchu :D

    ocividne ho to nezaujalo.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    ZARREMGREGARROK: no právě... no právě

    jinak ať dostanu jakejkoli quest tak hraju novu :D
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Pravda, je vidět, že v novějších hrdinech mám hroznej bodrel...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak delam kazdej zvlast? :-) a je tu monk :-) ofc
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    CUZMAN: Když ti přijdou questy na Diablo a Support, tak děláš co?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Blizzardi miluju vas :-D Konecne mam na kazdej Quest hrdinu co me bavi :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Nebo me aspon bavi :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ARTANIS JE PECKA!!!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: Jop...
    DIOM
    DIOM --- ---
    já jsem nedávno zahlédl krabicovku v obchodě..neměl jsem moc čas to studovat, ale to zřejmě prodávají klíč na nějakej ten starter pack, ne?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tohle mě pobavilo :)

    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: to je super, ted jsem u Chena talentoval Relentless, to je vlastne stejny (50% redukce cc) a hralo se s tim taky skvele
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ta sonya je ted hrozny monstrum, nejlepsi je, ze nejde nijak zastavit diky CC redukci na ultimatce, kterou ma porad up :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam