• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SUNBEAM: no to je fofr :)
    JADE
    JADE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no je to jak rikam ;)
    JADE
    JADE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to neni uplne pravda...etc. je v ty rockovy kapele, co se tam obcas pri nejakem tom eventu vyskytovala...ikdyz mam pocit ze na kytaru zrovna mastil undead a tauren byl bubenik ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    JADE: tak ja nevidel nazivo ani rock-star Taurena, takze ja se nedivim nicemu :)
    JADE
    JADE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tyvoe, nejak mi tahle vesmira prijde uplne neznama, zazili jsme ji nekde ve WoW ?? krom teda nejakyho pohopsavajiciho npcccka v Moonglade ?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LEDOFREDO: :) presne ten typ hry, kvuli ktery bych to nezapl tyden dokud by me do toho zase nekdo nezatah
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    omg já se tak těšim až bude odstátnicováno.. já to budu hrát horem dolem! žádný problémy mě nezastaví!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Vcera sem si zas uzil par vecernich her s imbecilnim draftem s tresnickou na dortu, jiz byl posledni zapas kde jedine dps v parte byla level 9 Valla hrace jmenem Goebellz88. Presne ten typ hry ktery si nechcete dat nez jdete spat.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: hmm, vypadá pěkně, skillshoty a micro-based, to mám rád
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: thank you for your input.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    hopsat se hlavne bude dobrych 20 minut ve fronte :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: já hopsat nebudu. Zjistil jsem, že mě baví jen hrdinové s wave clear. To Lunara moc nemá.. Naopak si brousím zuby na Abathura :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak sem na vas zvedavej jak budete hopsat..
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    YASHAMARU: jo, zabit normalne jde. Ale jestli ho muzes repozicovat jako treba banchee. Zdalo se mi, ze uplne linearne na misto nejezdil.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    XSOFT: no vypada, ze umre na lisknuti od abathura. ja jeste necetl skilly, jen koukal na video a tam ho zabil, jestli jsem videl spravne. no uvidime :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    YASHAMARU: wisp vypada ze je point to click? (kliknes na misto dojede), nebo movable (ze si ho muzes prehazovat a scoutovat, dokud mu rekneme nedojde energie)?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: ten problem je uz hodne dlouho, fakt hodne, jen se systemem padajiciho hovna dostal k majorite hracu az ted.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    na wisp jsem zvedavej, protoze klasicky talentovy wardovani (ne zagara/abathur), tedy drony a svetlice, ktery by melo bejt teoreticky extremne silny, je celkem k nicemu protoze jde videt a zabit.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: me prijde, ze slibuji dokola furt to samy uz X patchu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam