• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    PANVA
    PANVA --- ---
    LEDOFREDO: Meli jsme uplne stejny pripad (my grupa 3 + 2 solo queues) a dostali jsme proti nam full group, stomp to byl, ale v nas prospech.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LEDOFREDO: vcera z 5ti her v qm jsme meli 4x afkckare .. divny divny. Cekani delsi.
    (ale se srnkama je sranda :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja musim rict ze matchmaking v QM byl vcera dobrej, 4 x ok jen naposled to bylo vs 5man group a to byl teda stomp, takze ta kompenzace mmr vs groupovani o ktere psali ma mozna jeste rezervu :) ... kazdopadne je hodne positivini kdyz clovek vidi kdo je s kym v parte
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    STILGAR: aha, já mam popisek v pořádku, teda alespoň ve hře, tak mě to netrklo ;)
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Ok, teď se ranked ani nespustí s tím že The matchmaking queue you requested is not currently available.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    HLEN: Já sem za 15s čekání dostal quick match s náhodnýma lidma proti týmu 4. Taky kvalitka.

    UNCLE_JIMBO: Šlo mně o chybnej popisek u mounta, kde je to uvedený jako aktivovatelný s CD 30s. Což je tak maximálně s lvl20 talentem.
    HLEN
    HLEN --- ---
    ehm takze novej matchmaking funguje paradne .. vetsina lidi se nedostane do hry .. ja napriklad cekam uz dvacet minut na ranked match a nejsem jedinej co hlasi tenhle problem .. good job blizzard
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    STILGAR: ve hre si pres C (tusim) zobraz statistiky a uvidis jeji movement speed.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    STILGAR: to je passive to má pořád.. 20% oproti ostatním hrdinům, navíc skáče = má delší krok a líp se vyhne skillshotům atd.. nicméně klasickej mount má 40%, takže například chození pro manu, nebo návrat po smrti je pomalejší - dokonce nejpomalejší, protože Reghar má 30%
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Co ten její movement speed? V popisku je že je aktivovatelnej s CD 30s, ale ve hře se nijak aktivovat nedá...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: ja měl taky za to že to bude support, možná to tak hlásili na blizzconu.. teamfight s timhle bude jen kite kite kite a když tě nechytí, stejně umře zbytek teamu než něco zabiješ :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    vcera sem videl foeresta a dneska chu8 a zadnej s ni moc neruloval - paradoxne foerest tvrdil ze bambi op, chu8 byl takovej na vazkach ... ale lidi v chatu psali ze grubby s ni docela valel
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    chu8 s ni zatim byl asi tak 15 proher v rade :) ale rikal, ze tipuje t2, ze jen high skill. dneska ju snad taky prolitnu

    me prekvapilo, ze je assassin, nevim proc jsem si celou dobu myslel ze bude support. nebyla tak ohlasena?

    imo uz od pohledu, team fighty byvaji o asap burstu 1ho targetu. to se nejak moc neslucuje s tim jejim kitem.

    nevadilo by to, kdyby smrdela na postu 2hyho supporta, ale blokuje assassin roli. to jsou ty postavy, co maji za ukol zabit vsechno co se hejbe.

    wispe do viability chybi bud nesmrtelnost nebo neviditelnost.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LEDOFREDO: jj je to papír, říká to i v tom prezentačním videu. Takže bacha kam skočíš ultimátkou :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jak je na tom bambi s HP proti ostatnim? sem vcera vecer videl asi dve americky hry na twitchi a prisla mi jako silenej papir, tu snad ani zkouset nebudu kdyz ve 4 z 5 her je nova :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jee vanocni event :D goblin mount a 4 a 10 denni stimpack za 15 a 50 her. lunara up :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SUNBEAM: no to je fofr :)
    JADE
    JADE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no je to jak rikam ;)
    JADE
    JADE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to neni uplne pravda...etc. je v ty rockovy kapele, co se tam obcas pri nejakem tom eventu vyskytovala...ikdyz mam pocit ze na kytaru zrovna mastil undead a tauren byl bubenik ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    JADE: tak ja nevidel nazivo ani rock-star Taurena, takze ja se nedivim nicemu :)
    JADE
    JADE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tyvoe, nejak mi tahle vesmira prijde uplne neznama, zazili jsme ji nekde ve WoW ?? krom teda nejakyho pohopsavajiciho npcccka v Moonglade ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam