• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: a ty si zacal hrat diabla, kouzelnice uz nebavi?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    YASHAMARU: To sem mu dal ja :-D Vubec se mi to cely nelibilo...
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    YASHAMARU:
    to ano lebo celkovo baitovat a duelovat za diabla je vcelku nerozumne, jedine ak mas breath ready. skusal som to, podarilo sa to, ale je to len taky funplay
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    za co tohle muze possibly dostat - ??! O_o

    TURNPIKE: dost dobry, nasel sem asi 5 veci pro sebe, dik ;) ja sem jel zatim hotdogs build, ale citil jsem, ze tam je prostor pro zlepseni.

    tu posledni vetu jsem jeste nikdy nikde nevidel :D ani ve hre ani na zadnym streamu :)))
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    diablo ako ho hrajem ja:
    talenty:

    lvl1
    Sould feast (regeneracia) - len ak oponent nema ziadneho basic attack hrdinu (valla, raynor, hammer, ilidan, falstad, thrall a dalsi...)
    Block - ak je aspon jeden spomenuty hore pritomny, must have, soaknuty dmg je neporovnatelny aj voci fullstack regeneracii

    lvl4
    Fire devil (fire aura) - mocny wave clear uz na lvl4, vacsina warriorov ho ma az na 13 + nicenie zagara creepu, odhalovanie stealthu atd, ostatne volby su aj tak lame

    lvl7
    Battle momentum (znizovanie CD pri autoattacku) - ohormny utility burst do teamfightu, hodne znizuje CD abilit kedze diablov autoattack je celkovo dost rychly

    lvl10
    Apocalypse (Stun)
    Lightning Breath (dmg)
    Tu zalezi hodne na style hry a teamplay.
    - Lightning breath je deadly avsak len v pripade setupu, tj vyblokovanie supera ze nema kam ujst pripadne nejaka forma freezu alebo hromadneho CC (malf korene, jaina ring of frost, sonya crater, tassadar wall, gazlowe grav-o-bomb atd ), proste nieco co pomoze tomu ze sa pri tom nemozes hybat a otacas sa hrozne pomaly.
    - Apocalypse ma dlhsi CD ale nie je taky citlivy na zle pozicie a podobne. je to skoro to iste ako mosh pit, lenze to nie je 4sec stun ktory niekto interuptne ale 2sec pobiehanie v panike a 2sec stun. charge skupinku + bodyblock lahko zabezpeci multiple hit. dobry apocalypse je rovnako smrtelny ako dobry breath. osobne ho preferujem koli mojmu stylu hry + pocas apocalypse dalej davas dmg takze dmg az tak nezaostava.

    lvl13
    Firestorm (+dmg) - pri agresivnej hre, vyrazny boost do dmg, mozes clearovat bez obav mercenaries solo, waveclear na jeden stomp, velky siege dmg, super combo s apocalypse
    Spell shield (shield) - ak chces byt viac tanky, dobre voci kealovi a jaine ci lemonovi

    lvl16
    Rampage - zvysi autoattack dmg a movement speed pri stompe, znova velmi vhodny do agresivnej hry
    Imposing presence - ak ches byt viac tanky, vhodne proti autoattack hrdinom

    lvl20
    Hellstorm (breath upgrade) - ak si zobral breath, toto by mala byt primarna volba
    Bolt of the storm (teleport) - ak mas pocit ze to by chcelo viac rozhybat, ci uz smerom dopredu ci dozadu. zachrani zivot alebo zabezpeci kill
    Lord od terror (mass lifesteal) - ak si zobral apocalypse velmi dobra volba defenzivne aj ofenzivne, hlavne ak hras proti chogallovi alebo multi-war combo

    Hero trait - Black soulstone: za kazdeho zabiteho miniona (v tvojom okoli) ziskas 1, za hraca (nemusis byt pritomny) ziskas 10. fullstack je 100 ktory ti zabezpeci +20%hp (0.2% per stack) a 3sec death timer (len pri fullstacku), pripadne s talentom +300% hp regen (3% per stack)


    + velky box takze skvely bodyblock
    + skvely peel aj chase
    + nastackovany ma hodne velky HP pool takze vie byt aj celkom tanky
    + skvely waveclear a aoe dmg
    + skvely interrupt a CC

    - nevie moc zdrhat
    - priemerny single target dmg, slabsi duelant

    Celkovo Diablo je super pri agresivnej hre aj pri defenzive. Malo warrior ta zbavi otravneho ilidana, zeratual, greymana a pod lepsie ako diablo. A malo warriorov je takych ucinnych pri agresivnom style hry. Prehadzovacka (E - overpower) je pri zakladnej suhre zaruceny sposob na triafanie skillshotov takze super synergy s tyrande, jainou, kealom a pod. Davat si pozor na 1v1 a na situacie bez backupu, kedze moc nezdrhnes. Celkovo nepustat sa do fightov sam ak nemas vyhodu a istotu.

    par vychytaviek:
    - OP na frekventovane chocking pointy - spodny temple na dragon knightovy, mustek na hornom lane na dragon knightovy, mustek na sky temple - prehodis a ani nemusis moc blockovat, neprejde
    - early play - pockat na neopatrneho hraca ktory pride blizsie k vezickam - prehodit + charge + blocking, vezicky ho zabiju na par ran
    - prehodit nepriatela cez stenu ak brana este nie je rozbita - deadly
    - ak si vyberies firestorm na lvl13 tak combom - charge o stenu (Q) + stomp (W) + overpower (E) zabijes vacsinu asasinov. ak ste dvaja, zabijete takto jednoducho osamoteneho hrdinu
    - ak mas breath dobry trik je sam seba zahnat do kuta - charge + prehodit do kuta supera + breath (high skill bait)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    YASHAMARU: Tezko rict :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nejaky tipy na diabla, hlavne co se tyka buildu/talentovani, co v jake situaci?
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    YASHAMARU: ja by som bral ten znizeny range na max dmg orbu. ale zase ja som ju nikdy nehral
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    no vyhodnotil bych to asi tak, ze nastal cas naucit se graymanea :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hmm tak zatim sem s ni 4:0, ale urcite je dost slabsi. misto johanovy prdele beru ten 25% heal na enemy kill ale nevim.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    STILGAR: nie je to ziadny brutal nerf. Q dmg -2%, lvl20+ dmg -10%, odstraneny ess of johan, vacsia mana zavislost. QQ more

    core toho pre co je lemon OP - range, escape v kombinacii s dmg. ak nerfnu dmg o malicko a odstrania utilitku, stale je dmg a hlavne presence vo fighte neuveritelny.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    (ja sem slibil ze o tom nebudu s nikym mluvit, tak vam to nemuzu rict)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: my mame na garden terror jeste jedno maly vylepseni, vid strejdo jimbo :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    docela dobrej tip:

    If you have a big advantage at the objective, stop at 39 midgets (do not cap instantly) and go back to soaking. Let the ennemy team waste some time killing midgets, then send 1 person to kill 1 last midget.

    je to u infernal shrines :)

    podobny jako kdyz je upecenej garden terror, tak je dobry ho nebrat hned, ale pockat nez se narodi mrtvi allies a pak ho teprve aktivovat.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Nahral sem se za ni dost. Tohle se dalo cekat, ze to prijde. Kazda hra 2x vic siege/hero dmg, nez zbytek tymu. Dobra krajecka. Vecer vyzkousim, jaky to s ni bude.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vtipnej je ten dusevni proces cloveka, co nema penize, grindi 14 dni jak pako a pak si za ty goldy ulepeny od potu a krve koupi postavu den pred balance patchem o kterym se vedelo. :D
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Vtipná je ta situace kdy nemám lóve, od jejího vydání grinduju jak pako, včera ju konečně zlevnili, koupím, dám 2 hry, ráno se vzbudím... NERFPYČO!!§
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vcera sem videl v reddit ingame chatu: "stejne ji vsichni to jmeno przni, lets call her lemon" :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nejsem uplne presvedcenej, ze brutalni je vhodne zvolene slovo. prisla o stun, kterej nepotrebovala. ten kit ma natolik uplnej, ze bude porad dobra.

    zaroven si ale NEmyslim, ze to je malej nerf, protoze to CC delalo hodne, umoznilo lepsi trefeni tech Q, dalo par vterin v laseru. zrusilo spoustu efektu.

    hmmm lets play and seee :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ta je skoro za pet bludistaku :D
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    A máme tu otázku za 10k goldů: Kolik dní po zlevnění dostala Liž-Minž brutální nerf?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    a ani to neni přehnaný, pořád bude super :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: tak to jsem rád, že to je tak fofrem. Aspoň to nebude taková depka hrát proti mindže
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam