• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Tak to je jenom dobře ne - ukazuje to, že možná nechtějí jít jenom cestou vydávání OP heru, který pak nerfnou, aby takhle víc vyvařili. Každopádně Zuljin má asi taky hodně vysokej skill cap, takový balancování nad srmtí ne?:)

    DWAY: Ale když to umíš tak to docela dobře funguje! (To neni můj případ teda:-D )

    Každopádně četli jste to ohlednutí za rokem 2016 ? Že toho docela hodně vydali, bude se měnit ředitel HoTS projektu a rozhodně se tomu chtějí dál věnovat, což ukazuje i to, že narvali prachy do reklamy.

    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak jsem zkoušel medivha a to je vylozene postava na trolling :-D
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Zdar, nechce někdo teďko na pár jakýchkoliv her ?
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    konecne troll :) aj ked som dufal skor v nieco typovo ako shadowhunter - vol'jin
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    XSOFT: ale Mlho, vzdyt tu o tom jiz 2 dny hovorime :)

    neco aktualniho, novy hrdina Troll Zul'Jin http://www.gosugamers.net/...n-talents-revealed-ensare-voodoo-shuffle-let-the-killing-begin-and-more
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    22.4 - tak .. ho prekvapive nerfli :)
    Ragnaros Patch Notes
    http://heroespatchnotes.com/hero/ragnaros.html

    Empower Sulfuras (Q)
    Damage reduced from 222 to 211
    Living Meteor (W)
    Damage reduced from 75 to 72
    Molten Core (Trait)
    Cooldown increased from 100 to 120 seconds
    Molten Swing damage reduced from 169 to 161
    Meteor Shower damage reduced from 159 to 151
    Explosive Rune damage reduced from 300 to 285
    Lava Wave (R)
    Cooldown increased from 100 to 120 seconds
    Damage reduced from 86 to 60
    Shifting Meteor (W)
    Quest requirement increased from 50 to 75 Heroic target hits
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO:
    ELEMENT_LEAD: Já reklamu zase poprvé zahlédl na Instagramu:-)


    ELEMENT_LEAD: Jo tak to je bez debat, ono i teď je aspoň z mý zkušenosti znatelný, že je je hráčská základna menší a to hlavně při matchmakingu, i když mám dojem, že se to zlepšuje. Ale třeba je to taky jenom tim, že se dostávám z pralesní ligy:-D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: mozna jsem se nestastne vyjadril, ale myslim to tak, ze d3 nebo stara si celkem v klidu zahrajes i kdyz to nebude hrat mraky lidi. kdezto v hotsku je potreba velka hracska zakladna, protoze na kvalitni hru k sobe prirazujes 10 lidi. ve starovi ti staci jen 2.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: twitch me spamoval "heroes defy" videjkem a nejak soubezne bezelo jeste jedno gameplayovy (wtf) s Varianem a Ragnarosem a jeste cinematic. Me se teda poslednich par dni stridaly tyhle tri, nevim co ostatnim.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: Jo taky mám radost, že se HoTS hodlají věnovat, i tim eventem spojenym s Overwatch to ukázali. Jenom doufám, že to nejsou předsmrtný křeče:-D

    SALUSA_SECUNDUS: V Diablu jsem myslel, že chystaj aspoň Necromancera, ikdyž je fakt, že jinak se moc novýho neděje, ale nemyslim, že by komunita byla úplně v troskách.
    O SC pravda tolik nevim, většinou si občas zahraju nějaký coop mise a to je všechno - tudíž tam s komunitou nevim, ale turnaje se pořadaj ne ?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kde jaka reklama? bannery, videa ?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: takovej muj subjektivni dojem. obcas tam hodi nejakou kost no, ale je to slaby. ja to nepsal, abych nekomu poplival oblibenou hru, sam mam rad i diablo i stara, ale proste nerad bych videl hots v tomhle zeleninovym stavu. coz neni - postavicky porad vychazej a balance patche taky jsou. a ta reklama me ubezpecila, ze nad tim blizz nelame hul, takze ja ji taky nezlomim! :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    WOTAR: a ten novej kontent o kterym mluvis je co, mission packy za 7 euro a mit moznost si zahrat Diablo 1 v lednu?

    to je takovy snupani omitky trosku..
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: Proč myslíš, že D3 a SII odepsali ? Do obojího přidávají novej kontent a minimálně D3 tady na Nyxu hraje hodně lidí:)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    REFLEX: coz ja vitam jako super z jejich strany, ze nad hots nelamou hul i kdyz je ta hra takova nedomrdla ve srovnani s uspechem karet/ow/wow. doufam ze jeste chvili budou bojovat a neodepisou to jako d3 nebo sc2. to jsou hry co budou fungovat i kdyz je komunita mrtva, ale pro mobu by to byl fakt konec.

    a reklama se mi i docela libila. parkrat jsem ji vydrzel nez jsem stahnul adblock :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Blizzard ma na konci roku prebytek a vrazil ted hafo penez do HOTS reklamy
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Jo v brawlu i když měl soupeř max a ty nic nebyl problém ho sundat, dokonce mi přišlo mnohem výhodnější se vyprdnout na golema a zatim co soupeř čistí campy v dolech, tak vyčistit campy nahoře
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    od vcerejska uz je normalne v rotaci, mel sem tu mapu rad kdysi, ale ted teda vidim ze je fakt divna .. necet sem patchnotes, ale prisel mi ten golem silnejsi nez v brawlu, tam byl uplne nepouzitelnej - to ani nemelo smysl do tech dolu chodit
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    WASQ: TO je ale stále jenom brawl ne ? Myslim, že právě i z těhlech důvodů ji vyřadili z normálního koloběhu
    WASQ
    WASQ --- ---
    Ježiš tak ta nová / stará mapa je šílenej opruz. Strašně dlouho to trvá, event v dolej se táhne a přijde mi, že je furt. Golem je úplně nobrain. Škoda, že není stylu třeba Punisher :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: to je jeste mininerf. pristi tyden zmensi range abilit a lava wave nebude davat xp.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam