• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: jako ten q je dost dementni. musis mu dat ten item, co chce, kdyz mu das jinej, tak ti ten item zmizi a uz se znovu neobjevujou. na doneseni 4 ruznych itemu je celkove nakych 30 sekund? ktery se nijak neprodluzujou. nekdy proste item, co chce, neni nikde pobliz. pry to jde krmit i na mounty, ale nepochopil jsem jak, brani itemu te z mountu vzdy shodi. zkousel jsem to dat s botama proti botum a dal jsem to s lunarou az napodruhe. je to opravdu dementni q.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ELEMENT_LEAD: taky jsem ho nakonec nekoupil a schovavam goldy na hrdiny, ktery jeste nemam komplet a valeeru budu kupovat az slevnenou. btw ta zlata slepice za 10k imho nestoji, teda pokud lidi nevi, co s goldama.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    XSOFT: dobrej podraz na eu (opet). nexus charger uz v shopu nebyl v utery, tedy jeste pred patchem. takze v utery eu nejenze jeste nemelo novy veci, ale taky uz nemelo veci, co se odstranovali. ale who cares...
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ja jsem nakonec passnul, mountu mam uz stejne milion, raci jsem koupil valeeru a nelituju, je fakt bozi :p
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    *Lunar Festival Quests and Rewards:
    **Quest: Complete the Rooster Race once.
    Reward: 200 Gold.
    **Quest: Complete the Rooster Race 25 times during the 2017 Lunar Festival event.
    Rewards: Lunar Rooster Portrait and the Lunar Rooster Mount.

    To by asi davalo smysl. Jen me ty questy zmizely. (narmalne jsou 3 na den + 2 extra, a ted tam zas neni nic).
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    XSOFT: tak to bude jenom docasne pro festival, abys ji mel natrvalo musis splnit ten event (ten co lidi fnukaj ze nejde dat)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    ELEMENT_LEAD: to by me taky zajimalo. Proste jsem se rano lognu, rychle kliknul na truhlu (ani jsem neprecetl ty dva ukoly co mam delat) a dalo mi ji to. Neni to za 25 her v nejake dobe nebo tak neco?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    XSOFT: vzhledem k tomu jak fnukaj lidi na redditu ze se to v normalni hre neda udelat, tak predpokladam solo proti AI s nakym rychlym herem ?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    XSOFT: dobre ty :D ja jsem jeste ani nepochopil co mam delat na tom zacatku :))
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    A slepice je doma :)

    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    no ja nad tim konem taky premyslim. jeste na nej nemam, ale za tu cenu bych konecne mohl mit koupeny vsechny hrdiny (vcetne valeery). navic i kdyz je peknej, tak zadnej skin hrdinu neni takto pruhlednej, takze k celkovymu ladeni s urcitym skinem jsou uz lepsi i elemental mounti.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LEDOFREDO: thx, vecer kupuju :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    bylo to nekde v patch notes myslim, je to jen do 24.1. , nemuze nikdo vedet jestli jeste bude nekdy nebo ne, ale takovej goblin uz je rok a pul nedostupnej (sice ted byla vanocni verze, ale ta je trochu jina) takze neverim moc tomu ze by byl nekdy brzo znovu a musim rict ze to je peknej konik ... od pristiho tydne startuje lunar festival a tam zas bude zlata slepice za 10k G
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LEDOFREDO: oni ho pak vyhodej? (je na tohle nekde info?)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kdyby ste si nevsimli tak za 30k goldu se da jeste par dni koupit Nexus charger, mount ktery byl k jenom za blizzcon ticket v roce 2014
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    MPEGYNA: ad samuro - samuro je naopak celkom OP. ma druhy najvyssi win rate a patri do top 5 najbanovanejsich hrdniov.

    sice ma minimalny burst, ale ma velmi dobre DPS. spolu s najlepsou surv zo vsetkych hero robi z neho nebezpecneho hrdinu uz v rukach low skill hracov. u hracov s high skill je samuro OP. ma velmi malo countrov a je jeden z naj duelistov v hre
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ZABIK: cokoliv, co ma aoe, blind, speed a nebo co si na kopiich muze delat quest. tj. tassadar, zarya, arthas, johanna, dehaka, lunara, lili, sonya, tracer, gul'dan, artanis, ragnaros a falstad (lightning rod pere furt do samura, i kdyz da kopie, jestli to uz nefixnuli).
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    LEDOFREDO: Aha takze je to jenom takovy jiny prepis toho stejneho... diky

    MPEGYNA: S tema kopiema je prave pruser... vetsinou me jeden na jednoho sunda pres ne i kdyz neni invis... a kdyby nahodou ne tak v invis odbehne :D no a obracene kdyz uz ho vychytam v invis tak hodi kopie a mam problem :D Ani neivm ktery hero ho dobre counteruje...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ZABIK: ad armor - jak uz se tu psalo, spell armor 25 znamena redukce dmg spellu o 25 %, physical armor takto funguje na autoataky a jen armor je na vsechno tj. spell i autoataky. je to novinka, spell armor ma nove anub, physical arthas a armor ma greymane ve worgen forme, plus to davaji taky talenty jako dampen magic.

    ad samuro - on tak silnej neni, jen lidi proti nemu neumi hrat, je to stejny jak s novou - utoci hlavne solo a nejucinejsi je ho proste zabit, protoze nema zadnej selfheal. problem je zmateni jeho kopiema, protoze ty maji dobre udelany ai. dobry je vedet, ze tower/fort/keep kopii sejme jednou ranou, taky kopie maji 50 % hp samura, takze kdyz dostane neocekavane velkou ranu, je to s nejvetsi pravdepodobnosti kopie. az do lvl 20 je pri bladestormu jasny, co je pravej samuro, pac kopie to umi az na 20 lvlu.

    jinak jak jsem psal - je to char typu nova/zeratul. nejucinejsi obrana je zabit driv nez zabije. utikat mu nema smysl, protoze ma v talentech vyssi movement speed a pozdeji muze mit i blink, honit ho taky ne, protoze jeho stealth ma po spusteni min 1 sekundu neodhalitelnost a z talentu redukci dmg ve stealthu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam