• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    co se stalo? TL PUG se nejak zlepsil!? 5 vyher, 5 proher a silver 5! driv jsem mel s ponekud horsim skore bronze 5.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    takhle na papire to vypada brutal
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: mel jsem pravdu! takze jeste prijde Urzael a Adria!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Malthael - Heroes of the Storm
    http://us.battle.net/heroes/en/heroes/malthael/

    vypada jako hardcore tank buster, sem zvedavej jak to bude vybalancovany
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    Pro ty, kteri si nevsimli od stredy Welcome bundle za 5 EUR.
    Weekly Collection Update: May 23 - 30, 2017
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/20758135
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    TRAZE: afaik nikdy
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    WOTAR: kdy delali hard reset? hraju od bety a nikdy jsem zadny nezaznamenal. na vyvoji meho MMR jde jasne videt, ze po kazdem placementu je vysledny rank +- stejny. uplne nezavisle na tom, jak ty hry dopadnou.

    TRAZE
    TRAZE --- ---
    vsimli jste si co udelali z Tyrande? je to pomalu nejvyssi dps ve hre :D
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS:
    GIRK: Díky všem za rychlý reakce, bychom pomalu poskládali celou grupu:)Já jdu na půl hodky dát pauzu a pak bych pokračoval!
    GIRK
    GIRK --- ---
    WOTAR: jo, dal bych :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WOTAR: Uz jo, sem nejak netusil kdo je Tatras tak sem to ignoroval
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Nechce se někomu teďko na Nexus Challenge ? Na Discordu je mrtvo a Jandos si mě furt nepřidal na battlenetu, vždycky jsem viděl na Discordu, že je v HoTS a řikal jsem si, proč ho nevidim v battlenetu:-D
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    TRAZE: Už jednou udělali hard reset myslim, tak by mohli znova. Neřikám, že jsem nějak dobrej, ale snažim se a z pralesní ligy se těžko vyhrabat, pač je to prakticky RNG a teď jak jsou nový hráči tak je to ještě horší. V podstatě teď většinou udělám placementy a teď leveluju v QM, kde se aspoň tolik nevztekám. Možná v teamleague se dá lépe vystoupat, když má člověk sehranou partu
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    WOTAR: placement hry bohuzel nemaji vubec na nic vliv. nechapu k cemu tam jsou
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Koukám na Facebooku do HoTS skupiny a týpka to rozřadilo po placement matches do diamondu, přestože to rok nehrál a netuší, podle jeho slov, co dělá... To taky mohli resetovat pro všechny když už, já ikdyž mám placementy výborný, stejně skončim v silveru ať dělám co dělám
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    Ten tier list moc vazne neberte. Je to taky o tom, co se Grubbymu dobre hraje, coz je ale u kazdyho hrace jiny a Samuro muze byt proste dobrej, i kdyz je na chvostu tierlistu.
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    WOTAR: Lili ma akorat poslednich nekolik tydnu chybne obrazek TLV, jinak tam je. A driv mam pocit ze ho snad i mela spravne...
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS: Btw zdá se mi to, nebo tam chybí třeba Lili ? Každopádně list zajímavej, některý z těch top herů se asi začnu trochu učit, Greymana a Nazeboo už mám v merku delší dobu:)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WOTAR: Ten list je kompromis mezi low ranked a high rankem. Treba v low ranku je Medivh totalne nahovno s nejakym 35% winratem a v pro hrach se hraje bezne.
    Tak udelal nejakej kompromis pro vsechny ranky, aby nemusel udrzovat 2 tier listy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam