• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINLenovo Mobile
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    352610000051N: nema, ale funguje KingRoot (mam P70 od CZC, coz predpokladam je stejna vec)
    PYRO
    PYRO --- ---
    nemá GPS modul, ale jenom A-GPS, takže si polohu tahá přes data nebo ze sítě
    To je příšernej nesmysl.
    A-GPS tahá normálně data ze satelitů, jen je vylepšen o možnost stáhnout si almanachy z netu (ale i to se dá vypnout, jen potom nalezení místa trvá o něco déle.)

    viz.
    A-GPS – GeoWiki
    http://wiki.geocaching.cz/wiki/A-GPS
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    máte někdo Lenovo A6000? Jakou to má GPS?
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Prodám outdoor telefon Lenovo a 660.Prasklé sklo(nové 500Kč),jinak OK.v záruce,Cena 1500Kč.
    352610000051N
    352610000051N --- ---
    Zdravim, muzete mi prosim rict zda-li Lenovo P70 od Alzy, pripadne jinych prodejcu ma root? Dekuji
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Ahoj, hledám nějaký soft který mi zobrazí na LTE frekvenci na které telefon zrovna maká.. poraďte..
    Díky
    BABBA
    BABBA --- ---
    ALIENJEDNA: uz ho taky mam ;)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    Aktuální testy rychlosti LTE u T-Mobile
    Lenovo P70
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/3205869/Screenshot_2015-03-17-17-14-25.jpeg
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    BABBA: co by tě zajímalo ? :)
    Jsem maximálně happy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nema nekdo zkusenost s S850? Libi se mi parametry a cena neni zla..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    máte někdo zkušenost jak fungujou apps když si je všechny prehodite na sd kartu ( ne jen jako odkaz, ale úplně celý a v paměti ti na nich zůstane odkaz v řádech par kb )
    352610000051N
    352610000051N --- ---
    @faekal, nevim jak s offline mapy.cz, ale muzes zkusit mapfactor navigator app...spis je to navigace nez jen mapy, ale offline rezim neni problem..mapy jsou celkem spolehlive s castymi updaty..

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    funguje vam na lenovu aplikace offline mapy.cz ? me to bohuzel neumoznuje nainstalovat a nevim o jinych offline cz mapach ...
    BOROMIR007
    BOROMIR007 --- ---
    ahoj, existuje mobil od lenova, který sá dá ovládat jednou rukou, resp. napsat rychlou sms palcem? řekla bych, že je to tak mobil s max. velikosti 3,5, tedy pro ženskou ruku... Máte někdo takovou zkušenost?
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    kdyžtak doporučuju zkusit různý jiný romy, občas člověk uvolní nějakou pamět a zbavít se ošklivýho lenovo interface
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Ja vlastnim od noveho roku Lenovo A760 a zatim plna spokojenost. Jediny problem je spatne sedici zadni plastovy kryt, zatim bohuzel jediny na trhu. Jo a taky trvalo nez jsem si zvyknul na ten android soft s bilym pozadim, to je fakt osklivy, ale uz to ani neresim .
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    taky mám lenovo P780 (z indie) a plná spokojenost, baterka je fakt zázrak a celkově je telefon spolehlivej a super. lenovo suite je sice děsně ošklivá, ale to se dá přežít (popř jinej rom). předtim sem měl a680 (myslim že jeden z prvních lenovo smartphonů, nikdy ho ani nepřiznali na ofic. webu, ale byl za hubičku a rozhodně fungoval dobře a pokud by neměl agresivní nehodu s betonovou podlahou fungoval by dál :-)

    akorát maj obecně lenova naprd foťáky a gps se často chytá fakt pomalu, ale to dost záleží na lokaci. rozhodně za ty peníze se těžko hledá nějaká konkurence (v malaisii se dá pořídit p780 za 220$, ale nevim jak je to s posílánim) a hlavně výdž fakt nemá obdoby.

    akorát se mi teď stala nehoda že sem rozkřáp dispaly (jenom z lehka) a přestala fungovat polovina touchscreenu, což sem nikdy předtim u jinýho smartphonu nezažil, ale hádám že by se to mohlo stát u kterýhokoliv
    AFTERMAN
    AFTERMAN --- ---
    mam p780 sem snim nadmiru spokojenej,to co tu vsichni pisou se mi vubec nestava


    IHNAT
    IHNAT --- ---
    EXX: Mám taky P770 z mironetu, je to můj první smartphone, takže očekávání žádná, ale jsem s ním spokojenej. Problémy co popisuješ se mi vůbec nedějí. Jediný dva problémy který jsem měl, byl prakticky nefunkční budík, což jsem vyřešil výměnou ROM a pak mi občas, ale spíš vyjímečně nezhasne dioda po zmeškaném hovoru, to pak musím restartovat. Možná mám jen štěstí na kus, protože známej měl problémy s vypadávajícími kontakty taky a hláška "aplikace android prestala pracovat" se mu taky zjevovala často. Reklamoval ho, problémy trvaly, tak ho vrátil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam