• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKPebble
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: To ne, jen mě mrzí že nestihli dotáhnout alespoň ty Pebble 2 Steel
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Jasně, já ti je přeci nijak nevnucuju ;)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Řemínek jo, ale tělo je plastový a mě se z toho dělá vyrážka :(
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Chtěl, ale nevrátil :) Řemínek jde vyměnit. Já mám právě taky Pebble Time Steel, takže tyto nevyužiju
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Jsi je chtěl vrátit Amazonu ne? Mě by se líbili ale nesnesu na ruce plastovej řemínek, původní pebble i time mám ve verzi steel a ta mi na ruce nevadi. Dvojky už bohužel tak daleko nedošli.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nabídka stále platí :) Nemáte někdo zájem o úplně nové Pebble 2 SE v černé barvě?
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Tak co jsem koukal, tak ty základní - konfigurace, shop, počasí atd budou, jen budou možná placené
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: já to nezkoušel jen mi přišlo zebu většiny funkci píšou ze s nima do budoucna pocitaji případně že nebudou.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: V čem to není použitelné?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Koukám zrovna na projekt rebbleOS a nevypadá to pouzitelne. :( a gadgetbridge taky moc ne. :(
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    2000 Kč
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: jakou by jsis představoval cenu?
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nemáte někdo zájem o úplně nové Pebble 2 SE v černé barvě?
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Používáte nějaké aplikace? Já ať se dívám jak se dívám tak mi žádná moc nedává smysl, tak bych se chtěl inspirovat. Díky za odpovědi
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Ty hodinky jsou prostě boží!
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    Ta akce v Alze je zajimava, ale porad jsou ceny v tuzemsku vysoky... mrknete na nemeckej Amazon, od 39 eur maji do CZ postovny zdarma, Pebble Time Round me vysly asi na 104 eur proti 6500 tady... Time Steel se tam taky daji sehnat pod 120 eur, coz je tak 2k pod Alzou, pokud to spravne pocitam.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    MILAZAJICEK: už mi to taky začalo chodit. Btw Pebble funguje úplně jinak než jsem si myslel a je to tisíckrát lepší :D jsem z nich fakt nadšený :) btw používáš nějaký appky? Nebo je něco co by mi nemělo utéct?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    C4RC455: nevím o ní a ty změny v kalendáři se mi promitnou ihned. teď jsem to na několika událostech zkoušel a řekl bych že to byli tak tři vteřiny.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    je tam i nějaká možnost "Foce sync calendar"? Jde o to, že sem si pozměnil pár věcí v kalendáři ale nevidím je na hodinkách. Nějaká možnost "refresh" by se hodila :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    C4RC455: To netuším, iphone jsem měl před pebble.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam