• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKPebble
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    MYSHAAK: Jejich hlavní problém je příšerná nespolehlivost spojení. Notifikace chodí naprosto náhodně, někdy se nepodaří synchronizace dokonce několik dní. Komunita mi tvrdí, že je to vadný kus, ale je obtížné zajistit výměnu (dostal jsem je od výrobce zdarma, a podpora se odkazuje na "nepodporovaný telefon"). Uvidíme, jestli přijde Versa. Na dva vadné kusy snad smůlu mít nebudu :-).
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    JOHNY_G: Škoda, vypadaly celkem zajímavě, ale dotyk opravdu nechci
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Fitbit Ionic se skutečně nabíjí tak dvakrát do týdne. Je to 3-5 dní na jedno nabití. Tlačítka sice má, ale používají se dost jinak než na Pebble. Primární je dotykové ovládání.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Tak Fitbit mají i tlačítka, ale nezkoušel jsem je
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Nevím co bylo na peeble nejlepší. nejspíš všechny ty drobnosti. Ovládání tlačítky i když jsou jen čtyři je daleko propracovanější než nějaké dotekové ovládání na ostatních hodinkách. Nevím co si Fitbit z Pebble vzal ale přijde mi že to zahodili komplet. Jediný model se nedá považovat za nástupce. Udávaná výdrž až 4 dny je reálně kolik? z 10 u pebble mám tak 5-6 reálných.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Ne, tak je to hliník
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Fitbit versa? Ale jsou to taky plasťáky
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: A náhrada na obzoru stále žádná. Google Wear OS s jednodenní výdrží není to samé.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Na Pebble Time 2 jsem měl taky zálusk, ale bohužel...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: To ne, jen mě mrzí že nestihli dotáhnout alespoň ty Pebble 2 Steel
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Jasně, já ti je přeci nijak nevnucuju ;)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Řemínek jo, ale tělo je plastový a mě se z toho dělá vyrážka :(
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Chtěl, ale nevrátil :) Řemínek jde vyměnit. Já mám právě taky Pebble Time Steel, takže tyto nevyužiju
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Jsi je chtěl vrátit Amazonu ne? Mě by se líbili ale nesnesu na ruce plastovej řemínek, původní pebble i time mám ve verzi steel a ta mi na ruce nevadi. Dvojky už bohužel tak daleko nedošli.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nabídka stále platí :) Nemáte někdo zájem o úplně nové Pebble 2 SE v černé barvě?
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Tak co jsem koukal, tak ty základní - konfigurace, shop, počasí atd budou, jen budou možná placené
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: já to nezkoušel jen mi přišlo zebu většiny funkci píšou ze s nima do budoucna pocitaji případně že nebudou.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: V čem to není použitelné?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Koukám zrovna na projekt rebbleOS a nevypadá to pouzitelne. :( a gadgetbridge taky moc ne. :(
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    2000 Kč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam