• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    Klub uživatelů fotoaparátů řady Fuji X. Fotky, tipy, návody, slintání povoleno.

    Na fuji X pouzivam

    65 hlasy od 51 respondentů

    rozbalit záhlaví
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LAUNCHER: ja prtave nevim jestli ten muj fotak ma zavit ve spousti. Jo taky jsem ted pouzival samospoust a slo, ale rikam si, ze bych mohl nekdy vyuzit delsi cas nez 30s a na to uz je spoust potreba
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MIKEKT: Kdyz potrebuji, abych si nehnul s fotakem pri delsi expozici, tak pouzivam timer. Nepotrebuji fotit zaroven bez doteku fotaku a zaroven v presny okamzik.

    Obecne by se mi vic libila klasicka dratova spoust do zavitu, ale bohuzel na X-T1 nema zavit. Facku tomu, kdo za to muze (miluji soft release knofliky).
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Pouzivate nekdo nejakou dratenou spoust? koukam na tohle
    JJC Remote Shutter Release for Fuji x E2 x M1 x A1 x Q1 x T1 x30 X100T as RR 90 | eBay
    http://www.ebay.com/...X-E2-X-M1-X-A1-X-Q1-X-T1-X30-X100T-As-RR-90-/171528842326?hash=item27efea6c56
    a nebo radsi vzit klasiku? Teda nevim jestli bude fungovat na x-t10
    JJC Remote Shutter Release for Fuji x E2 x M1 x A1 x Q1 x T1 x30 X100T as RR 90 | eBay
    http://www.ebay.com/...X-E2-X-M1-X-A1-X-Q1-X-T1-X30-X100T-As-RR-90-/171528842326?hash=item27efea6c56
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    PEPO: neee to se jen nacpalo do my hlavy ted :-D
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    KUBBE: hele ja pouzivam yongnuo rf603 II a nestezuju si :-) driv sem mel starsi rf602 a pohoda. je to levny a slouzi to dobre
    KUBBE
    KUBBE --- ---
    Muzete mi nekdo doporucit odpalovace pro x100s a Meike MK320 ?
    PEPO
    PEPO --- ---
    ok, už jsem se lek, že podobný věci cpou i rovnou do fotaku...
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    PEPO: PP v LR :-) potreboval jsem trochu podporit tu naladu :-)
    PEPO
    PEPO --- ---
    P4INTER: co ta vinětace? to je x100? nebo PS?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    ze me bude jeste krajinkar :-D neee vtip
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    rybizova marmelada:)


    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    xf35❤️
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Jedna nocni

    P4INTER
    P4INTER --- ---
    LAUNCHER: super!! a beda jak tady nebude pak ani jedna fotka :-D posilej prubezne at je na co koukat.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jinak promysleno, pojede X100T + WCL. S WCL moc nepocitam, ale treba budu prakvapen. Dekuji zucastnenym za rady :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HUGGI: Dik, ja pojisteni mam hodne slusne, ale proc si to komplikovat a jit vstric neprijemnemu zazitku (ktery nemusi koncit jen ukradnutim fotaku). Navic jak rika P4INTER, preferuji jezdit s max 2 skly, jednak skladnost, druhak pak nejaka ta kreativa, co s cim fotit.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    HUGGI:ja myslim ze to hlavne resi i skrz to s cim se mu chce a nechce tahat :-D vahove
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    LAUNCHER: Pojistit a vem co chces;)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    super konecne zas nejaky fotky tech fotek by tady mohlo bejt vic !!! a min kecu :-D
    Tady jeste jedna ze svatby, kdy slecny meli hodne vtipny prupovidky. Jinak foceno na pujceny kombo xt1+16
    ja si nemuzu pomoct ale to xt (krom elektronicke zaverky a kratsich casu pri foceni na 1.4) me moc nebrala.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Tak jeste jedna fotka z krusnych hor

    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    LAUNCHER: Jeje ty mas problemy teda:D:D:D

    Tak ja pridavam taky neco z hor. Na te fotce dole mi chybi aspon krapet oblohy jeste...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam